Vox Populi

Kas olete kiriku rolliga Eestis rahul?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Valka     romka  16.11 kell 20:30
Eesti kirikukultuur on räigelt Valgast Valka jõudnud.Sain just oma usuvennaga ALKO 1000 kokku,teenisime koos 1981 Jaroslavlis.38 aastat tagasi-tal hea nägude mälu.Aga ALKO 1000 tõesti ühendab eestlasi.Ehitaks sinna kõrvale Eesti kiriku.Vaevalt mõnel alkorallil käinul eurost kahju.Saaks tuttavatega kokku ja laulaks gospelit.Nii,et kohtumiseni kõigi eestlastega aasta pärast uues ALKO 1000 kirikus.

PIIBLI järgi peab      Kuulaja  15.10 kell 13:38
kirik oma töös RANGELT JUHINDUMA!


Igasugu lesbi-moorid ei tohi küll mingil juhul hakata esinema TERVE KIRIKU NIMEL!
See mutt esines AVALIKUL KINDLA SUUNITLUSEGA ÜRITUSEL ja KES andis sellele ÜKSIKISIKULE VOLITUSED esindada KOGU KIRIKU SEISUKOHTI?!?

     murelik  13.10 kell 16:31
Seni olen rahul, aga kui kirik muutub usukaugeks poliitiliseks tuulelipuks, siis pole see enam Jumala vaid Saatana kirik ja kahjuks selline suund siin Euroopas vaikselt idaneb. Mõni naispastor näib olevat võtnud selle suuna südameasjaks kahjuks ka Eestis.

     arutleja  13.10 kell 16:29
Kurb, et lõhe ja vastasseis korraldatakse kiriku enda sees.

     Ai-ai  13.10 kell 15:29
Kuna saadet Saade ei saakommenteerida, siis ütlen siin oma arvamuse suhtekorraldaja Ilona Leib saatelõigust: kaval suhtekorraldustrikk jälle - natuke laitmist, natuke kiitmist, jahu ajamist teema ümber. Lõppkokkuvõttes: vaene Taavike. Oleks oodanud Kuku Raadio suhtes käitumist "mõtlevale inimesele".

Ja Leib pani mööda ka sellega, et kui ei ole prominent, siis on ahistamine vaid ahistaja ja ahistatava asi. Kuidas saab sellist "eksperti" ja õppejõudu edaspidi tõsiselt võtta?


Kui nad on olemas     alati vähemuses  13.10 kell 14:55
siis sellest lähtudes:
Tegelikult ei ole.
Mida on kirikud ametlikult ütlend:

„Eesti Evangeelne Luterlik kirik on nii üksi kui koos teiste Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikutega väljendanud korduvalt oma taunivat seisukohta homoseksualismi ideoloogia ning menetluses oleva kooseluseaduse eelnõu suhtes ning väljendanud toetust traditsioonilisele perekonnale“
Andres Põder, EELK peapiiskop
„Vaid terve perekond, mis koosneb mehest, naisest ja selles perekonnas sündivatest lastest, on terve ühiskonna ja seega ka tugeva riigi garantiiks… Tõesti, meie Kirik ei näe põhjust, miks peaks Eesti riik tegema sellise sammu, mis ähvardab nõrgestada meie riiki ja võib kaotada austuse riigi vastu ülisuure hulga kodanike silmis.”
Metropoliit Kornelius Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik
“See eelnõu viib paratamatult perekonna mõiste ümberdefineerimisele ja järelikult uuele lapsevanemate mõiste määratlusele, mis ei ole enam loomupäraselt lähtuv isast ja emast, vaid ainult inimese soovist ning tahtest. Sellises kontseptsioonis on lapse õigus omada isa ja ema teisejärguline… Last käsitletakse kui täiskasvanu projekti ja õigust. Sellega ei saa me nõus olla.”
Piiskop Philippe, Rooma Katoliku Kirik
„Nn partnerlus- ehk kooseluseadus, mis lubab Eestis ametlikult registreerida gei-abielusid, lapsendada homoseksuaalsetel paaridel alaealisi lapsi, võrdsustades traditsioonilisi ja mittetraditsioonilisi abielupaare, annab hävitava löögi nii pereinstitutsioonile kui ka kogu ühiskonnale.”
Shmuel Kot,Ee sti pearabi

Seega jääb jumala poolt loodud vähemus (LGBT) elamise õigusest ilma
Küsiks kuidas siis seletada seda et nad on olemas.Sündides siia samal moel ja olles ise selles süütu...isegi õnnetud..
Midagi peame inimlikult neile võimaldama..