Vox Populi

Kuidas olete rahul valimistulemustega oma kodukandis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Chris  16.10 kell 16:54
Ei saa aru, miks räägitakse et EKRE kaotas? Kui eelmistel valimistel künnist ei ületatud, kuid nüüd ollakse sees mitmeid kordi suurema tulemusega - on see siis kaotus??

     Elts  16.10 kell 16:23
Mina pole rahul,sest Eesti Vabariigi pealinna venestamine jätkub sama hooga.

     Kadri  16.10 kell 16:07
Ei ole. Olen Saue valla elanik - tekkinud on hiigelvald, mille etteotsa sai hunt lambanahas - IRL endine tegija, kes nüüd valimisliidu all kandideeris. Minule tundmatu isik, aga on väidetud, et see isik on vanadelt isikutelt jne maid kokku ajanud ja puhas poiss ta pole. Seega midagi positiivset ilmselt oodata pole.
Mis puutub e-valimistesse, siis kurb kuidas Helmed on inimestesse ebausku ja kahtlusi süstinud - mul noore inimesena on siiras heameel, et selline võimalus on (ja olen krüptoteemasse süvenenud - Helmete väited on lihtsalt soe õhk).

Mis Tallinnasse puutub - Sõõrumaast on natuke kahju, aga eks ta tegi saatuslikud valikud.
Muutused tulevad Tallinnasse siis, kui muutub haridussüsteem - segregatsiooni lôpetamine hariduses alates lasteaiast on ainus väljapääs venelaste sotsiaalsest tôrjutusest, rahvuste mittesuhtlemisest. Ilmselgelt elavad nad teises inforuumis ja kõige enim pääseb ligi Keskerakond.

Tulemused     Kuulaja  16.10 kell 16:05
Olen rahul! Eriti teeb headmeelt, et Ekre tulemus madalaks jäi! Edaspidi ärgu nad enam kasutage lauseid, kus nende arvamuste taga on kogu rahvas. Selge on see, et seda erakonda pooltavad vaid usklikud ja osad ärahirmutatud vanurid.

kas just rahul     aga  16.10 kell 15:58
KE 40 kohta
Savisaare VL 1 koht
Tegus Tallinn 0 kohta

Ei olnud lasnamäel vedelemas 40 000 täiesti lolli häält..mille kokkukorjamiseks piisab Savisaare nimest

     Henry  16.10 kell 15:51
Ei ole rahul valimistega selles kontekstis, et paljud kurjategijad või süüdistatavad on pääsenud taaskord rahvaesindajaks!

     ats  16.10 kell 15:45
No keskil oleks võinud üks mandaat vähem olla.Huvitav on see, et kui oled pätt, suli või muidulontrus, rahvas annab ikka hääli.