Vox Populi

Kuidas peatada Eesti rahvastiku vähenemine?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

pigid     romka  16.11 kell 18:25
Tere.mul hea mõte.Võtaks iga eestimaalase kohta 5 pagulast.Rahvaarv plaksti 6,5miljonit.Brüssel teeks pai ja euroabi jookseks ojadena.pigidele annaks pere peale kahemehe sae,kirve ja labida,ning saadaks nad meie metsadesse.Kliima ju suht normaalsem kui meie esivanematel Siberis.

     Frei  16.11 kell 9:29
Rahvastiku kasv on võrdeline selle heaolu ja kindlustundega. Kui 30-ndatel Saksa/Itaalia juhid vahetusid ja toimus majanduskasv, kasvas iive üle 2x!

EE ja Äripäev teatavad meie võõrpankade enneolematutest kasumitest ja maksuvabadest reinvesteeringutest Rootsi. Kas ehk ka kohalikud ei peaks sellest osa saama?

     Uku  16.11 kell 8:37
Eesti rahvastiku vähenemise peatamisega on üksjagu hiljaks jäädud, seetõttu oleks tagumine aeg iibetõusule kõvemat hoogu juurde anda. Kogu iibeprobleemi lahendamise võti lasub enamjaolt noorte missioonitundega naiste õlul. Seepärast kutsun missioonitundega noori naisi üles: võtke kätte ja sünnitage olude kiuste rohkem lapsi, selleega annate omapoolse hindamatu väärtusega panuse Eesti rahvusriigi püsimajäämisesse. Mõelge ja tegutsege, aeg ei oota...

Kao kaardilt koonduslaager      Würfel   14.11 kell 17:27
Äkki peaks selle maailma kõige jäledama elu keskonna taastootmise ära lõpetama soojenduseks,kus absoluutselt mitte midagi ei toimi.

Äkki peaks lõpetama selle maffia ja mendiriigi ennaktempos rajamise kus maksud on maailma kõrgemad ning, kus igast viimasest, kui tehingust riigis võtab riik kõige suurema kasumi. Mis saab olla tulemus? Hyper vasumine loomulikult.

Eiole võimalik õppida riigis mitte midagi mis midagi reaalselt palgatööna väärt oleks. Hariduse tase on tänaseks nulll aga selle hariduse hind on maailma üks kõige kõrgemaid mida inimesed ei tea jällegi.

On väga keeruline leida riiki kus oleks jäledam ilm ja jälgimad inimeed kui Eestis. Kell pole viis väljas on kottpime ja see on alles algus.

Maailma suurim hulk depresioonihaigeid ja enesetappe ei ole juhuslik näitja. See näitaja rajaneb sellele, et see on maailma kõige jäledam koht eluks. Sellist tasalülitamist ja inimese hävitamist mida Eesti raskelt haige riik ja ühiskond läbi viib on väga väga keeruline maailmast leida. Väga kiiresti jõuab iga päris professionaal arusaamani, et on väga vähe asju maailmas mis teda rohkem vigastajaks ja hävitaks kui seda on see neetud Eesti õudus.

Eestlane põgeneb aga ta põgeneb mustatööle. Eestis on aasta kümnete jooksul vaid kümneid inimesi kes on saanud oma hariduse või oskuste kohasele kohale ülejäänud kõik lähevadühiskonnas madalamale pulgale kui nad on Eestis olnud va. lumpen. Ei ole rahvust ei ole kultuuri enam mis on omanike esmane soov koos haridusega hävitada, et orjad kontrolli all hoida. On elus olnud võimalust näha väga palju riike ja sh ka arengumaid ning on väga raske midagi Eestiga kõrvutada kui vaid mõned Lõuna-Ameerika ja Aafrika samasugused oririigid kus mandaadita maffia riiki ruineerib igapäev. Kuidas peaks terve mõistusega inimene kes vähegi maailma näinud olnud soovima selles õuduste mülkas elama või veel hullem lapsi tegema. Enne laseks maha ennast kui midagi sellist teeks. Riik kes küüditas sajad tuhanded inimesed oma kodudest ning määras selle riigi saatuse see läbi ümberjagamist alustades ei tohi omada tuleviku ja peab kaardilt kaduma sest Eestil ei ole tegelikult tänaseks eluõigust. On väga keeruline midagi enam vihata kui seda on Eesti ja eestlased. Mõistagi kel veel mõistust põgeneb. Las lumehelbekesed mängivad seal Eestis oma "riiki" :D Saab näha kaua see mendi ja orja riik veel kestab sellisel majandust ja inimesi hävitaval moel, kus maailma suurimal nomenklatuuril on käsi pikas vaid aga keegi tööd ei tee ja väärtust ei loo sest see puht tehniliselt polegi täna Eestis enam võimalik maailma kõrgemate maksude ja kulude juures. :D Tublid Eurokommunistid on aga eestlased vähemalt.

     taavi võigas  14.11 kell 16:48
olen valmis panustama anonüümse sperma doonorina 5x päevas

ongi nii     riina  14.11 kell 16:20
Võtke Tänane ""POSTIMEES
ETTE JA VEENDUGE ISE
....Et järjest nooremaid inimesi
sureb haiguste pärast !
Kus see laste sündivus jääb:
Me olemegi välja suremas

Peatage venestamine!     Nilson  14.11 kell 16:10
1.! Eestis tuleb lõpetada venestamine. Praegu on Tallinnas ametis juba teine vene rahvusest abilinnapea, kelle hallata on koolid ja lasteaiad. Pole vist kellegile saladus, et M.Kõlvarti "leivanumbriks" oligi justnimelt eesti koolide ja lasteaedade venestamine. Vaevalt, et uus abilinnapea samas valdkonnas sattus juhuslikult venelane olema. Teadlik järjepidev venestamine!

Mehed naised pole võrdsed     Insener  14.11 kell 15:53
Tuleb lõpetada see jahumine et sood on võrdsed. Naiste asi on sünnitada ja meeste asi on teha tööd ja pere ära toita.

Ainult pseudolahendused     eino  14.11 kell 15:36
Eestlaste arvu vähenemine on tósiasi. Kui ühiskond igal juhul tahab rahvaarvu suurendada, siis see on vóimalik kui tuuakse sisse pógenikke vói mistahes arenguriigi inimesi. Need soovivad elada koos ja järelikult moodustuvad getod. Milleks see rahvaarvu kasv siis ikkagi vajalik on? Olukorda, kus Eestis oleks sama hea elu nagu arenenud riikides ei saa siin igatahes kunagi olema. Arenevad ühiskonnad on näiteks Lóuna-Korea ja Hiina, kuid nende moodi ei hakata meil kunagi töötama, seepärast pole ka arengumaa staatusest pääsu. Me vóime muidugi imetleda hooneid ja autodevoolu, kuid see ei tee meie riigist veel heaoluriiki.

     kodanik  14.11 kell 14:31
Eesti riik ei ole õigusriik! Kahjuks on Eesti valitsejad ja õigussüsteem nii korrumpeerunud ja muutunud lausa maffiaks, sest jätkub reformivalitsuse mentaliteet, reformistide poolt paika pandud riigiametnikud parasiteerivad aastaid ühel samal kohal ja paistab kuni surmani. Eesti rahvas on sunnitud põgenema siit riigist. Kurb aga paraku tõsi.

palju lapsi     ISA  14.11 kell 14:23
NO SIIN TULEB TOOMPEAL KIIRUSTADA---ei TOHI OMA RIIGIKOGU PALGATÕSUST ISEGI UNISTADA :::
,,,ET viimane Noor perekond
ei lahkuks !
PEREKONNA HOIAB EESTIS
SUUREM MEESTE --ISADE KUUTASU,