Vox Populi

Millised teenused peaksid olema tasuta?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  19.11 kell 10:01
Tasuta peaksid olema linnades paiknevad ühiskäimlad ehk WC-d ja neid peaks praegusest kordi rohkem olema. Jõudu tööle...

kommunism     romka  16.11 kell 19:00
Kõik teenused peaks olema tasuta,siis jõuaks ju KOMMUNISMILE.Teeks pika puuga endisele NSVL-liidule ära.Tasuta peaks olema ka riigikogu,mitte jobudele peale maksta.Seal olemine peaks nagu auasi olema.

     ....  15.11 kell 16:49
ja arvestades, KUI kallis on täna elu, võiks olla lahkunu viimne ärasaatmine riiklikult toetatud teenus. Jah, peied ei pea olema riigi poolt kinni makstud, kuid viisakas ärasaatmine ning matuseteenus oleks vähim, mida riik saab oma kadunud kodaniku heaks veel teha.

     kodanik  15.11 kell 16:20
Tasuta riigiõigusabi ja kohtusse kaebamine samuti ilma riigilõivudeta.
Kanal 2 ja TV 3 peaksid olema vabalevis tasuta nähtavad.

Riik kodanikele     mitte ärik  15.11 kell 15:56
Kodaniku suhtlemine riigiga peab olema tasuta st dokumentide, id-kaart, pass, juhiluba etc korraline vahetus.
Teiseks on suisa jabur, et näiteks ehitusnormidele ligipääs on tasuline. Ehitamisel on ettekirjutused kohustuslikud aga nendega tutvumine on tasuline, tasuta saab vaid talinas ühes raamatukogus

     Naljatilgad  15.11 kell 15:54
Kuna praamisõit saartele markeerib maanteepikendust, peab praamisõit ka tasuta olema. Need, kes räägivad, et peavad saartelesõitjatele peale maksma, vastan, et mina saarlasena ei käi ka paljudes Eesti piirkondades, kus on kallis maantee, aga mis siis sest. Tasuta peaks olema poliitikute teenus rahvale. Riigikogu võiks olla õhinapõhine, nn töö kõrvalt, ka kohalikes omavalitsustes volikogus töötamine, ministrite ja nende poliitiliste nõunike kohad jne jne. Kui juba kommunismi ja rahva teenimisse, siis ikka täiega.

omavalitsus     vanur  15.11 kell 15:25
Tasuta võiks Eestis olla haigetele vanadele, santidele Valla poolt talveks küttepuud ! Oleme ju Metsade riik ::
Igas vallas toimub ammu küttepuude ette valmistamine !

     Saarlane  15.11 kell 15:16
Praamiliiklus, keegi ei küsi tartust tallinna sõitjalt lisatasu. Noo vähemalt siis saareelnikele tasuta. Transpordi pealt kasvab ka kaubahind saartel.

Teenus     Kuulaja  15.11 kell 15:11
Kõik ju elavadki nende teenuste pealt, olgu need pangad või riigiasutused. Eriti priskeid teenustasusid võtavad igasugused nõustajad, lõpetades kohtuasjadega seotud tegelastega. Kahjuks kapitalismis enam tasuta lõunaid ei kingita! Kas kapitalistlik ühiskonnakord meeldib, siis vastus on kindel EI! Siin on hea elada vaid ärimeestel, riigikogulastel, kes naudivad sellist ühiskonda täiel määral. Sellist helget Nõukogude aega, kus inimesed oli rõõmsad, muretud ja nautisid elu, enam ei tule!

Vilets     ats  15.11 kell 14:48
Kui Eesti Meedia oleks aus ajakirjandus, oleks tänane küsimus olnud teine.