Vox Populi

Millise lubaduse või otsuse võiks koalitsioon üle vaadata?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kodanik  20.11 kell 16:45
Lubadusi antakse palju kuid kahjuks ei täideta neid.
Omandireformi küsimused tänaseni lahendamata -tuleb viivitamatult tunnistada kehtetuks kõik tehingud, otsused millega reformikad aastaid omastasid, varastasid kinnisvara, maid, metsi.
Samuti tuleb koheselt ametitest välja lüüa reformistide poolt paika pandud korrumpeerunud reformikatest aastaid parasiteerivad ametnikud.
Samuti tuleb ametist välja lüüa Eesti põhiseadust ja inimõigusi räigelt rikkuvad riigiametnikud.
Samuti taastagu tagasiulatuvalt vanaduspensionid- nendel kellelt reformikate valitsus aastaid. jne röövis.

     Vallo  20.11 kell 16:03
Muuta oleks palju, müstiline raudtee mis viib Poola piirile, mitmesaja astmeline tulumaks, alko ja teiste aksiiside meeletu tõstmine... Et tähelepanu kõrvale juhtida valitsusé sigadustelt ja lollustelt on nüüd mõeldud välja erinevate pealekaebamisete kampaaniad, sellel viisil saab siis inimesi omavahel tülli ajada. Hirmul ja kahtlustavat massi on lihtsam valitseda ja vaos hoida. Sisserändajast kurjategija poja isa on Lätis uurimise all. See selgitab Ossinovski sadade miljonite eurode Läti riigi eelarvesse suunamist. Küllap ostab nii vabadust oma isale.

üle vaadata?     Milleks?  20.11 kell 14:40
Neti ühendus;

Plaani ju tegelt polnud(oli valimiste loosung) ,ja soov viia kiire interneti nn viimane miil hajaasustustes kodudeni,(kõik soovid ei täitugi).. riigihanke korras selgub kes ja kui palju eest ,that's it
Palol töökoht valitsuses olemas( ettevõtlus- ja IT-mnister))))
ise on rahul ..ülejäänud olge vait.

Sotside ämber     Küsimus sots.minstrile ?  20.11 kell 14:29
See vanaduspensionäride tulumaksustamise salajane vari küll ei sobi alates 01.01.2018 Miks peavad kõik pensionärid tõestama, et nad ei ole kaamelid !