Vox Populi

Kas poliitikud peavad vastutama oma lähedaste tehtud rikkumiste eest?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tamm  30.11 kell 17:13
Kui poliitiku elukaaslane teenib "musta"raha ja poliitik kulutab seda, siis on poliitik kasuatanud kuridegelikul teel saadud raha.
Kas selliseid poliitikuid on meil vaja?

seadusteväline maffiariik      Trellid   30.11 kell 16:56
Proletarjaat vist ei saa päris hästi aru mis on avalik teenistus ning sellega kaasnev vastutus selle ebaproportsionaalselt suure vastutuse vaba tulu ja hüvede eest mis kandikul tööl käimata tegevuse eest kätte antakse. Rahvusvahelises finantskuritegevuses osalemine mendiriigis, kus kommunistid on kehtestanud kõigile mitteametnikele null tolerantsi absoluutselt kõige suhtes siis kuidas saab vaadata sellisele tegevusele läbisõrmede jällegi?
Valdav osa palgatöölisi mõistagi Eestis ei saa aru mida tähendab tegelik elu Eestis kus tuleb 10% elanikonnast kogu ülejäänud elanikonda üleval pidada ja kus iga ametnik väänab sulle iga grammi ja millimeetri eest ainult trahve lisaks hyper maksudele.

     eero  30.11 kell 16:56
Kuulan seda helistamist ja mul on häbi. See on ju rumaluse paraad.

     Mari  30.11 kell 16:55
Kui tahate olla objektiivne, siis ei "ärgita" oma "vihjetega" otse-eetris. Ja küsimus on üldse nõme, sest meil kehtib süütuse presumptsioon.

Endised ministrid (just Reformi omad) pole vastutust võtnud isegi siis, kui skandaalid puudutasid parteid.

     Sander  30.11 kell 16:46
Küsimus on püstitatud valesti. Kui peres on varas, siis ei pea ju kogu fämili kinni minema.Siin on asi tiba teine. See, et naine ei tea, millega mees tegeleb, on huumor ja ministrina peab ta võtma poliitilise vastutuse IGAL JUHUL, KUNA VARJAS EBASEADUSLIKKU TEGEVUST. Karistulikult vastutab muidugi igaüks oma tegude eest.

Banaanivabariik     Kuulajaa  30.11 kell 16:37
Mine tea, kuhu erakonda need rahad sealt Rakvere lihakombinaadist kanditi. Aga töölistele 10-ne aasta jooksul palgakõrgendust ei suudetud pakkuda. Niivõrd vastik ja tülgastav on riigis toimuv!

     Marek  30.11 kell 16:22
Ei peaks. Näiteks kui minu vend lööb kuskil purjus peaga kõrtsi akna sisse, siis miks mina peaksin selle eest vastutama? Samamoodi ei peaks poliitik vastutama selle eest, mida ta pole teinud. Igaüks peab oma pudru ise ära lakkuma.

     Katrin   30.11 kell 16:18
Sugulasi valida ei saa, küll aga elukaaslast, ja paraku omastamises ja rahapesus saadud hüvesid nautis ka kahtlusaluse elukaaslane. Ja pugeda "teadmatuse" taha on seda koomilisem, et tegemist on siiski ministriga, kes peaks olema suhteliselt "terav pliiats". Lihtsameelne minister ei oma selleks tööks ette nähtud kvalifikatsiooni.

     arvamus  30.11 kell 16:02
Paistab, et reformierakonna kisakõrid tahavad praegu Stalini aegset korda, aga ainult keskerakondlaste suhtes, kus mingi musta lamba patud soovitakse nuhelda kõigi tuttavate ja sugulaste kaela.

Ise võivad varastada ja muid pättusi teha kogu pere ja sugulastega ning nende varguste episoode ja kohtulugusid avaldatakse reeglina ärirubriigis, kui samal ajal käsitletakse teiste erakondade liikmete kahtlase väärtusega tegusid krimirubriigis.

     Tihe kala  30.11 kell 16:01
No nii -see siis ongi kesikute "uus poliitkultuur" .

Vastus     Ats  30.11 kell 15:59
Muidugi peab vastutama.Meil ju avalikult samastatakse elukaaslast abikaasaga, ausatel abikaasadel ju saladusi pole, aga kui suhte teemaks vaid sex, siis muidugi.

     ....  30.11 kell 15:52
SELLISE taseme poliitik peab võtma vastutuse ka oma lähedaste tegevuse eest! Kusjuures elukaaslasele esitatud üks kahtlustus on rahapesu, mis on ikka rahvusvaheliselt üsna tõsine süüdistus.

ikkagi minister     riina  30.11 kell 15:49
Poliitik on küll samasugune kodanik! Seadustega vastutab oma tegude eest ise ,ei vastuta mingi mehe sigaduste eest!
Ainuke
et kui Kadri armuke ,elukaaslane) elas kodust ka eemal-siis ei peaks vastutama minister Kadri

..     stalinist  30.11 kell 14:14
Oli aeg kus asumisele saadeti inimese pereliikmed kui ta oli käinud välismaal!

kaua.võib     seersant  30.11 kell 14:11
Poliitik peab vastutama ka oma pereliikmete käitumise eest.
Pereisa vastutab oma laste käitumise pärast aga poliitik ei vastuta. Kas meie riigis on varastamine juba elunormiks saanud?
Vastus on jah, seda näitas meile eelmine president härra Ilves.
Kirjutati toetuse avaldusi ja saadi toetusi aga vastutust ei võeta, kui toetused on valesti või pettusega saadud.