Vox Populi

Kuidas peaks olema korraldatud hambaravihüvitise süsteem?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

üks lahendus     riina  01.12 kell 16:53
Hammaste ravimine peab
riigi poolt olema tasuta !
Proteesimine tasuline

patsient     Külli   01.12 kell 16:32
Tegelikult mingit hüvitist suurem osa inimesi enam ei saagi, ei pensionärid ega teised. Haigekasa kodulehel on näha, kui vähestel hambaarstidel on haigekassaga leping, ainult nende väheste patsiendid saaksid hüvitist. Kas nad suudaksid ära teenindada kõik need inimesed, kes lepingu olemasolu tõttu nende juurde hakkaksid käima?! Minul isiklikult on oma pikaaegne hambaarst, keda igati usaldan, kel aga seda lepingut ei ole. Kuidagi ei tahakski arsti muuta. Miks arstid lepingut ei sõlmi siis? Aga uurige seda lähemalt, mida see nende koormusele kaasa tooks. VANA SÜSTEEM TÖÖTAS ILUSTI, PÖÖRATAGU TAGASI!

mull,mull,mull     signe  01.12 kell 16:21
No kui kaua on võimalik seda valitsuse sünnitatud mulli veeretada.Ei ole ju vahet kellele seda 30 eurot makstakse,kas inimesele või arstile.Ikkagi on see ju ainult tooli istumise summa....aga edasi.Ülejäänu,see tähendab hambaravi enda jaoks inimestel ju raha ei ole.Nii kaua kui hambaravi teenuste hinnad on maailmatasemel aga meie palgad on arenguriigi tasemel naeratame ikka seda hambutut naeratust üksteisele ja kogu maailmale.Aafrikale ja Kreekale on meil raha jagada...lausa miljoneid aga oma riigi kodanikud närigu muru.HÄBI!!!!

     Sander  01.12 kell 16:11
Olukord on absurdne! Kuna inimese tervise alus on toidu hea omastamine,st korras hammaste olemasolu ja teiseks, lagunenud hambad on ülim taimelava kõikimasti halbadele mikroobidele. Lahendus on vaid üks-hambaravi PEAB OLEMA HAIGEKASSA POOLT KAETUD. Terve inimene suudab siis ka riiki üleval pidada.

Mõttettus!     Kuulaja  01.12 kell 15:51
Sellest pole mingit tolku! Kui inimesel on hambad lagunenud ja raha nende parandamiseks ka puudub, siis ei lähe ta ju sinna. Ta isegi ei kasuta ära seda 30. eurot, sest see summa pole piisav selleks, et lasta vähemalt ka üks hammas ära parandada! Hambutud jääva jätkuvalt hambutuks ja hambaravisüsteem ei teeni oma eesmärki!

     kodanik  01.12 kell 15:48
Alla elatusmiinimumi kuus sissetulekuga inimestel peab hambaravi olema TASUTA, aga mitte hambaravihüvitis võrdselt kõikidele. Samuti on kõikide teiste toetustega,hüvitistega -saavad nii rikkurid kui vaesed võrdselt, mis on kestnud juba palju aastaid.

     säravad hambad  01.12 kell 15:26
tundub, et kõige õigem karjäärivalik on hoopis hambaarst