Vox Populi

Milline on teie hinnangul inimõiguste olukord Eestis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

EESTIS POLE     ÕIGUST  18.12 kell 14:46
SIIN ORJADE RIIGIS ;;
TEHAKSE PALJU TÖÖD JA
OMA PERE ELU JÄÄB ELAMATA :::
LAPSI EI SÜNNI
VANAD VIRELEVAD 300€ ELADA
RAVIMIST EESTIS EI TOIMU !
AINULT EMO VASTUVÕTT
2, AGA MIKS NEED HAIGLAD SIIS EHITATI,
INIMESED VAIKIVAD JA SUREVAD ! KUS ON SIIS INIMÕIGUS EESTIS....

     Eve  14.12 kell 15:58
Eesti mehed ei pea üksi oma peresid üleval, vaid seda tehakse koos naisega.

Tihti peavad naised üksi kogu perekonda üleval, sest mehel läheb oma teenitud raha endal vaja (alkohol, tubakas, autod, võõrad naised, elatisrahad jm).

JA VILETSUS     VAESUS   13.12 kell 16:41
VAESEL POLE MINGIT ÕIGUST ;;;LÄHED PENSIONI AMETI
VORMISTAVAD TIBID MINGI SUMMA ,,,JA UKSEST VÄLJA :
AGA ELA KUU AEGA ÄRA
VOT ---MEIE RIIGI SEADUSED RIKUVAD JUBA INIMESTE ÕIGUST ;;

Jama tuleb nii,     et vähe pole  12.12 kell 16:57
Helistajatel ja kommenteerijatel on totaalselt sassis mõisted inimõigused ja kodanikuõigused. Vangide õigus suitsetada või valida ei puutu kuskilt otsast inimõigustesse (ja nendest on nad ise oma tegevusega vabatahtlikult loobunud)

     kodanik  12.12 kell 16:50
Eestis kui üdini korrumpeerunud riigis on inimõiguste olukord väga halb, inimõigusi pole ollagi. Sissesöönud jätkuvalt ametis olevad süüdimatud reformikatest riigiametnikud ja vahendajad on läinud oma Eesti rahva vastu juba äärmuslikuks, toimub pidev tagakius reformikate eestvedamisel nende vastu kes julgevad reformi kuritegusid paljastada, rakendades selleks koheselt oma arenematuid raha eest tellimuse täitjaid vahendajaid reformimeelseid omavalitsustes, õiguskaitsesüsteemides, meditsiinis jne. igal riigi tasandil.
Sellised ei hooli ei Eesti riigist, rahvast ega iseenda tagajärgedest.
Selliseid parandab vaid haud.

pole isegi teatris käinud     vaeste riik  12.12 kell 16:33
Kus on eesti haigetel --need inimõigused ? Kui rahakott on tühi:
Meie räägime ainult keskmisest eesti palgast --aga on neid ,kes ei suuda enam tööd kunagi teha!
Lubasime aidata eriti vaeseid - aga tuleb tunnistada
et pole suudetud isegi küsida,millest sa inimene elad ?

inimõigustest     Jass  12.12 kell 16:04
inimõigustega on liigagi hästi - lausa üle võlli keeratud - muidugi seni kuni need ei põrku poliitiliste huvidega, siis leitakse alati viis kuidas väänata ja pöörata seadusi.
mis vangide inimõigustesse puutub - ootan aega kui kaob see eurojura ära, kus mõrvar vastutab oma tegude eest ja vägistaja saab valvuritelt ikka korralikult peksa. Vangla ei ole mingisugune spaapuhkus, kus on priitoit ja -katus, lust ja lillepidu. Seal sa oled ikkagi millegi pärast läbi iseenda tehtud halbade valikute ja peaksidki maksma kõrgemat hinda - kuritöö toimepanemisega sa ju annadki ära kõik oma õigused oma vajaduse või muu kasusaamise rahuldamise nimel.

     Eve  12.12 kell 16:01
Teiseks tahan väljatuua asjaolu, et autode omandi info on kõige kaitstum info Eesti Vabariigis. Näide: olen elamuhaldur ja minu hallatavas majas on vaja teha mingi töö ja auto on ees (akendepesu ja auto asub maja seina ääres, omanike on teavitatud päevi varem tööst), politseisse pole mõtet Tallinnas helistada, nemad ei aita, vahel aitab MUPO, kuid infot omaniku kohta ei avalikustata. Miks? Korteriomaniku kohta infot on mul võimalik saada, kuid auto omandi kohta mitte.

     Eve  12.12 kell 15:56
Inimesed, kes ei saa aru, et nende tervisega on probleem näiteks skisofreenikud, terroriseerivad kaaskodanikke ja mitte midagi ei saa teha (terroriseerivad näiteks esitades pidevalt kaebusi kõikvõimalikkesse instansidesse olgu selleks korteriühistu, kohalik omavalitsus või mingi erialaliit)