Vox Populi

Kuidas eestlaste tervist hoida?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

VALIMISED --VAJA TEHA     kodanik  18.12 kell 14:41
MIKS HAIGEKASSAT EI JUHI
NÄITEKS DR, SULLING JA VEEL
MÕNI KINDLA KÄEGA KIRURG,,HEA HAIGLA ARST ---KES TAIPAB KA
VANANEVA RAHVA MURET

KAHJU on haigetest     endine tööline  18.12 kell 14:37

KÕIK RAHAD LÄKSID
KAITSE --KULUTUSTE JA LASKEMOONA OSTMISEKS ;;; JA ONGI KÕIK OTSAS

JA ikka arste pole     40.aastat tööd  15.12 kell 15:54
MEIE RAHVAS ON HAIGEKS TÖÖTANUD ! SELLEST ENAM MITTE ÜKS SÕNA EI KUULE ::: ,,,,JA NÜÜD SEE OSSIKE --TOBUKE ÄRKA ÜLES:::
JA ANNA JUHTIMINE ---MÕNELE DR, SULLINGU SUGUSELE ARSTILE ,, OSSINOVSKI ----AINULT JÄLLE LUBAB
1,, KUHU ON EESTI HAIGLATEST
KADUNUD TAASTUS ---RAVI KOHAD... KUS ON TAASTUSRAVI RAHAD SM, OSS

Issand, kui õudne      Maha oss!  15.12 kell 14:50
on selliseid "targutajaid" ja riigimehelikkust" propageerivaid ullikesi kuulata nagu täna kell 14.39!
Kas see, kui see onaania rahvamass käib oma raha naaberriikidesse viimas ehk siis meie riiki kuritegelikult tuludest ilma jätmas on nn. "AUSATE RIIGIMEESTE RAHVA TERVISE EEST HOOLITSEMINE???
Arstiabi kättesaadavaks viiakse KEELDUDEGA EMO-sse pöördumiseks, eriarstide asemel lauajalgadest perearstide nuumamisega, kuhu ka muide on juba reegliks VÄHEMALT nädalane järjekord!!! :(


Minema ainult sellest orjdepommiaugust      Kärva Eesti   14.12 kell 17:05
Tuleks rajada ennetav meditsiini süsteem ja meditsiini süsteem hyper korruptiivse miljardeid varastava EU suurima valediagnoosi laiba hunniku tootmisekoondise asemel.

Teiseks on Eestis täiesti kasutuskõlbmatu maailma kõige väiksemaid ühiskondlikeruume.

EU kõrgemad hinnad ning EU kõige kõrgema depressiooni% ühiskond mida juhitakse Toompealt arvestamata riigi asukohta laiuskraadidel.

Spordi tegemine üli keeruline sest see on ülimalt kallis, ülimalt ebamugav ja ebameeldiv ning ülimadalate palkade tõttu inimestele täiesti võimatu päevakavva sobitada sest. Riigi eesmärk on ju siduda riigikodanikud ära, et nad ei saaks midagi valitseva hunta vastu teha. See on komplekse inimeste vägistamise ja orjastamise süsteem mille eesmärk ongi maailma kõige ebameeldivam elukeskkond mille tulemuseks on maailma suurim vähiepideemia kus enamus inimesi varsti sureb Eestis vähki mis suuresti on hyper stressi tulemus sest Eestist jäledamat elukeskonda on tõesti väga väga keeruline maailmas leida. 2016a. saadik on põhimõtteliselt iga päev sadanud ja täpsetl samasugune ilm olnud 12 kuud aastas. Kuidas saaks olla sellises jäledas õuduses inimesed terveks jääda või mitte surra lihtsalt sellese ängi millest Eesti 100% koosneb parasiitametnike maffiariigis? Eestist tuleb lihtsalt ära minna ja mitte iial sinna naaseda ning sinu tervis on korras, nii lihtne ongi.

Ka kõige lihtsam ennetav meditsiin ja diagnostika pole Eestis võimalik, hinnad on maailma tänaseks kõrgemad. Probleemi lahendatakse nii, kus null mandaadi ja kompetnetsiga maffia kallab endale taskusse raha juurde samal ajal teenuste hindu veelgi tõstes. Kuidas saaks see midagi muuta muud kui kurrunurruvutti saartel üha kiiremini kasvavaid pangakontosid varasteriigile omaselt? Eesti on ikka reaalselt Euroopa Aafrika või Ameerika Lõuna-Ameerika kus ikka elavad täiesti alaarenenud inimesed kes ei ole mitte kogemata 800a olnud orjad. EU kõrgemate maksude eest selline riik endale saada kus sul pole ühtegi sõnaõigust on ikka väärt kaup kui sa nii tropp oled nagu seda on kasvatamatu ja harimatu eestlane. Teeme aga järgmise arengukava, progami, komisjoni võtame aga veel maailma ühest kallima riigi eelarvest endale selle tohtu töö eest raha välja ja elu läheb mõnusalt maailma suurima ametnike armeega "riigis" kus mitte midagi ei ole mitte iial toiminud ja kus on ainult ebareaalsed nõudmised mis on juba ka absurdi piiri ületanud.

     Ants  14.12 kell 16:27
Huvitav on kuulda kuidas üks ministeerium tahab inimesed eriti koolilapsed liikuma panna, teine ministeerium korraldab aga väikelinnades tasuta transporti, et kõik saaksid bussiga sõita paar km. linna äärde tervise rajale kus teha kepikõndi mõned kilomeetrid ja siis bussiga koju tagasi.

     Krista  14.12 kell 15:50
Uskumatu, kuidas peetakse normaalseks seda, et ülekaalulisi süüdistakse ja neile näpuga näidatakse. Kui see nii lihtne oleks, siis paneks ehk vangi ka kõik alkoholitarbijad ja suitsetajad, samuti meelemürkide tarbijad. Kui vaatad haiglas patsiente, siis suurem osa on seal siiski nn normaal- või alakaalulised.

ongi nii     riina  14.12 kell 15:44
Tervis on kõige tähtsam: Kuidas töö--inimese tervist eestis kiiremini ravida -haiget ei tohiks jooksutada !
Ja õigel ajal öö--vahetuse tööst loobuma !

08:00 - 22:00     Kuulaja  14.12 kell 15:37
Paindlikuma töögraafiku ja inimlikuma pikkusega tööajaga. Mitte nii, kus mõnede töötajate tööpäev on suisa 14 tundi (näiteks Rimi)! Mina ei toeta, et poed peaks avatama nii vara ja sulgema liiga hilja.

     taavi võigas  14.12 kell 14:04
tuleb palju küüslauku õgida