Vox Populi

Kas suurem panus strateegilisse kommunikatsiooni on õigustatud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kuna on ära võetud      Kuulaja  10.01 kell 16:22
võimalus saadet "Saade" kommida,siis kirjutan ühest omamoodi kommunikatsioonist siia, sest saatejuht küll ei esitanud täna selliseid küsimusi, mis oleks ammendavad vastused täiturilt saanud.
SELLEST EILSEST SALAJA JÕUSTUNUD uuendusest, et nüüd on õigus kohtutäituril omatahtsi talitada inimeste pangakontodel ja arestida ka allapoole miinimumpalka sissetulekud?
Sinna alla kuuluvad ju nüüd ka näit. üksikud haiged raske puudega vanaduspensionärid näit. ühistranspordis või tänavaliikluses saadud trahviga!Just täna nägin , kui mupo 3 "härga" viis bussist välja oma bussi küürus vanainimese tolle haleda toidukotikesega! Vanakesele näkku vaadates võis ju tuvastada ta vanuse,kuid ilmselt polnud vanakesel dokumenti kaasas! Kui palju võib neid vanu ja haigeid mõnitada? Nemad ju ei varja oma "lisasissetulekuid". Ja pasundatakse ikka pensionäride kuldsest elust ja heaolu tõusust!
Täitur võib nüüd pangakontolt 20 % hoobilt ära võtta! Tema ei analüüsi, kuidas näit.need kiirlaenuandjad seda laenu pähe kunagi määrisid ja millised ebaõiglased summad ulmeliste nõuete tagasimaksuks määrati kohtutes! Kui juba praegu on niisugustel inimestel raske toime tulla, et elus püsida ja eluaseme eest suuta maksta, siis nüüd on täituril kohustus puutumata jätta TOIMETULEKUPIIR ehk siis käesolevasl aastal lausa imeline 140 € kuus!
Kas mõni oskab öelda, kuidas sellise summaga ELLU JÄÄDA? Või ei huvitagi rohkem kui üks-kaks kuud võlgnikku elus hoida?
Võlg on võõra oma, kuid inimlikkus võiks ikka säilida, te õnnetud sotsid, irlitsikud ja kesikud!
Kui ma pole "piisavalt mõtlev" ja olen saanud millestki valesti aru, siis ehk mõni geenius suvatseks seletada, sest meedia vaikib kui patriootlik partisan!Eile absoluutselt kõik portaalid ja kanalid blokkisid ja kustutasid minu kommentaari.

Käib nii küber kui ka infosõda     võlts või võimendatud  10.01 kell 16:19
trollitud infoga....

stratkomi tagamise eelarve riigikantseleis kasvab tänavu 800 000 eurole aastas
praegu on Eesti strateegiline kommunikatsioon paljuski reageeriv, mis tähendab, et kui on mingi Eestit-mainet kahjustav sõnum, siis heal juhul jõuatakse see õigel ajal tuvastada, aga eesmärk on-peaks/võiks olla ennetav.
Näide: Raadio jaama «Эха Москвы» lühiuudistes oli Pühapäeval-Esmaspäeval lühike udisekene teemal « võidakse lammutada Maarjamäel nõukogude meremeeste,Tallinna kaitsjate jne. memoriaal». Samas on Эха Москвы veel üks tasakaalustatumid kanaleid-kui d siiski oli tekst: „ plaanitakse isegi lammutada,või osaliselt lammutada,kui ei leita 1milj Eurot remondiks“. Ettekäändeks olevat Reinsalu sõnul ehitise ohtlikkus.
Samal ajal Venemaa meedias vallandunud artiklisadu, milles süüdistatakse Eestit kavatsuses maha lammutada järjekordne nõukaaja mälestusmärk. Propagandistlike pealkirjade toon püüab jätta muljet, et käsil on uus pronkssõduri aktsioon. Propagandale vene meedias iseloomulikult annab iga uus artikkel eelmisele vunki juurde, nagu tahaksid väljaanded üksteist üle trumbata.
Reinsalu saatelõigus ,mis nendeks hirmulugudeks aluse annaks. Oli teemat puudutavad kolm lauset:
1)«Kas neid kuidagipidi maha lõhkuda või mis nende säilimisega teha – ma siin olen täiesti emotsioonivaba, minu jaoks nad mingit pühadust küll ei kätke endas.»

2)«See koht ei tohi olla inimestele ohtlik. Kas selle ohu tõrjeks on vaja midagi seal maha lõhkuda või mingisugused asjad kinni betoneerida või teha nõnda, et nad ei hakka kaela varisema – see on omaette küsimus, mille peab insenertehniliselt lahendama.»

3)«Kui jõutakse seisukohale, et õiguslikult on võimalik Vene-aegseid elemente hoonestul kõrvaldada, siis tuleb ka see võtta kaalumise alla – kui seda peavad ka arhitektuurieksperdid mõeldavaks.»
Tulemuseks Pealkirjad vene meedias:
Vesti.ru: ««Ohtlik» nõukogude monument plaanitakse lammutada või sisse betoneerida»
Regnum: «Nõukogude mälestusmärki Maarjamäel ähvardab lammutamine»
Vzgljad: «Tallinnas plaanitakse lammutada Nõukogude memoriaal»
Izvestija: «Eesti ametivõimud kavatsevad Maarjamäe nõukogude mälestusmärgi osaliselt ammutada»
RBK: «Eesti võimud andsid loa lammutada nõukogude meremeeste memoriaal Tallinnas»
Fontanka säuts: «Eestis tahetakse maha võtta järjekordne nõukogude mälestusmärk. Neile pole miski püha!»
Lenta.ru: «Eesti võimud otsustasid lammutada nõukogude memoriaali Tallinnas»
Ria.ru leiab teemat kommenteerima riigiduuma liikme Konstantin Zatulini, kes peab juhtumit tüüpiliseks Eestit valitseva kliki russofoobia väljenduseks. Tema tsitaadid levivad, Gazeta.ru illustreerib neid juba pronkssõduri pildiga.
Kuidas teha ,et Kremli propagandameedia mõjuväljas eestis elavad kaasmaalased ei peaks Pirita tee serva püstitatud kommunismiohvrite memoriaali ehitustara järjekordse pronksiöö alguseks.
See on aga juba kaotatud võitlus,sest Vene sõltumatu raadiojaam Ehho Moskvõ sõnul on välisriikidele suunatud propagandakanali Russia Today ainult prantsuskeelse versiooni puhul kulu 48,9 miljonit eurot.
Strateegiline kommunikatsioon on võimalik sõltumatu Demokraatliku riigi võistlevas meedias.
Meil on täna vastas Venemaa,kellel on lausa eesmärk võtta aktsepteeritava roll maailmas, ilma konventsionaalse sõjata.Selleks suudavad Kremli rahastatud propagandakanalid kaasata nii venemaalt lahkunuid, kui ka NSVLiidu lagunedes endisetesse (VLO) ehk Varssavi pakti maadesse jäänud vene meelseid.


     Tiiu  10.01 kell 16:11
Igal juhul mitte selle, KE poolt juhitud valitsuse ajal. Kui valitsust juhib erakond, kellel ei ole võimalik Putini parteiga sõlmitud koostöölepingut isegi sõnades lõpetada ja kes alatasa midagi tellib Venemaa riigi poolt rahastatavatest telekanalitest, siis võib juhtuda, et saame täiesti vastupidise tulemuse.

     Helle  10.01 kell 15:55
Uhked sõnad, aga kõige olulisem on loobumine flirtimisest venekeelse, Eestisse vaenulikult suhtuva Venemaa propagandakanali kasutamisest. Selle kasutamiseks ei ole mitte mingit õigustust. Tänu Raul Rebase poolt algatatud küsimustele on keskerakond ja Kremli mõjuväljas olevad tegelased liimist lahti läinud. Ja ka raadios esinevad Vene trollid on taas liikvele läinud.

ei tohi panustada     riina  10.01 kell 15:49
kui jätkame sinna valdkonda töökohtade juurde loomist ? Siis on jälle kindel rahade raiskamine!
Pigem toetage haigete ravi:

     Juku  10.01 kell 15:16
Tark inimene ei pea ühtegi kanalit avamagi, et aru saada, kui inimvaenulikud on olnud viimased valitsused, tehes Eestist ülereguleeritud ja kalli väikeriigi. Avalik sektor on niigi üle mōistuse suur ning aina kasvab. See tee viib otse sohu, kuid keegi sellest ei hooli.