Vox Populi

Mida arvate 104 avalikust kirjast ja justiitsministri reageeringutest sellele?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kogu inimkonnale     inimkonnale  18.01 kell 0:41
Õpetussõnad 15:Saalomoni tarkus
1 Rahulik vastus vaigistab raevu,
aga haavav sõna õhutab viha.
2 Tarkade keel teeb tundmise heaks,
aga alpide suu laseb voolata rumalust.
3 Issanda silmad on igas paigas,
valvates kurje ja häid.
4 Keele mahedus on elupuu,
aga selle valelikkus murrab vaimu.
5 Meeletu laidab oma isa õpetust,
aga kes noomimist tähele paneb, teeb targasti.

MAHA FEMINISTID RIIGIKOGUS !     MAHA FEMINISTID KOOS OVIIRIGA !  17.01 kell 9:30
Need naisõiguslased seal SDE parteis koos Oviiriga on juba Eesti rahva ära tüüdanud ! Mis Eesti Vabariigi aastapäeva me peame, kui naisõiguslased peavad VAHENDEID VALIMATA MEESTE VASTU SISSISÕDA ! Ära hakkab juba väsitama ! REINSALU ON ÕIGE MEES - See feministide kari ongi KANAKARI !!! Ojasoo jäi ette, sest ta on HETEROMEES !

veelkord täpsustus     Varasem rein  16.01 kell 17:08
Näh, mõlemad reinud ju kell 16.11... Täpsustan veelkord: Vihane Rein ei ole sama Rein, kui varasemad residendi valikud ja jätkuks eelmisele.

täpsustuseks      Varasem rein  16.01 kell 17:05
Rein 16.01 kell 16:11 ei ole sama Rein, kui Rein 16.01 kell 16:11 ja Rein 16.01 kell 15:54.

     kurb  16.01 kell 16:59
See toetus kirjale on suurem kui ainult 104 inimest. Lihtsalt see kiri tehti väga kiiresti ja anti üle presidendi kantseleile liiga kiiresti. Oleks see olnud üleval mingis petistiooni keskkonnas, oleks saanud veel tuhanded inimesed seda algatust toetada! See toetus on palju suurem, samas ka inimeste nördimus presidendi ja Indrek Saare valiku üle. Väga raske on 24.02.18 teleprogrammi nautida, teades selle tagamaid.. Kurb ja kahju, et president selle asja eestlastele korraldas, täielik näkkusülitamine juubelipäeval. Kõik selleks, et EKREle ära panna. EKRE fraktsiooniliikmed isegi ei lähe ERMi kohale.

     mnjah  16.01 kell 16:56
selle "etenduseni" on aega ainult 5,5 nädalat ja nii lühikese ajaga mingit tõsist tükki kokku ei panda niikuinii - siit küsimus: MILLAL see lavastaja konkreetsesse ametisse palgati? Ja see Ojasoo-värk on alles nii värske ja kõigil meeles - kas tõesti ei ole Eestis mitte ühtki teist sobivat lavastajat, kellel selliseid luukeresid kapis ei kolise? Kas ei ole see näkkusülitamine nii mõnelegi teisele andekale ja hinnatud lavastajale? On ju tegu riigi suursündmuse tähistamisega, seda on kindlasti juba ammu planeeritud! Ja kanakarja-teemast ei räägigi...

     kurb  16.01 kell 16:56
See, et valiti NO99, on teadlik valik EKREle ärapanemiseks. Ma ei usu, et president ja tema kaaskond oleks väga teatriteadlik, seega nõu küsiti kultuuriminsiteeriumist. Kes on KultMini kõige suurem teatriekspert ja juhuslikult ka töötas varem teatris NO99! See, mis valiku president tegi, on Indek Saare teadliku ja sihiliku tegutsemise tulemus, et rehabiliteerida oma vana semu Ojasoo.

     Arvi  16.01 kell 16:39
Ah et presitent räägib andestamisest,
no andestagu siis eluaegsete vangidele ja lasku nad vabaks. Oleme ju andestav rahvas.

Vihane     Rein  16.01 kell 16:11
Toetan avalikku kirja aga Reinsalu patrab andestusest. Tuleb meeles pidada,et andestamistel on vahe. Me ju ei andesta näiteks pederasile, kes on nooruki elu rikkunud, vaid keelame temal töötamise noorukitega. Tiit Ojasoo aga lavastab vabariigi juubeli etendust. Teater NO99 pidavat kajastama Eesti kultuuri. Kurrat-tulge mõistusele.

Jätkuks eelmisele.     Rein  16.01 kell 16:11
Residendile, kelle missioon siin meie provintsis on igati toetada Eurounionismi = impeeriumi ideed, on oluline igati toetada neid, kes julgevad astuda EKRE vastu. Ekre, kui ühe vähese jõu, kes selgesõnaliselt seisavad Eesti rippumatuse eest, vastu. Justament NO-teatrist pärinevad tegelased, kes rahvast EKREga hirmutavad.

Kuidas võtta...     Marju  16.01 kell 16:04
Inimesele on iseloomulik hoida sõprade või endale meelepäraste inimeste poole. Nii ka selle looga. Kui sõber libastub siis ütleme, andke andeks, ta väärib uut võimalust. Kui vaenlane eksib siis teatame suurelt, et tal tuleb vastutust kanda. Seega kust poolt vaadata ja vaidlema võibki jääda. Aga usun, et elus toimivad vanasõnad - kuidas kûlvad ,nõnda lõikad või kuidas koer külale nii küla koerale. Ja ega meie arutelul seega ühest vastust pole...

Kanakarjast     Ardi  16.01 kell 15:58
Tervist, võrdlus kanakarjaga on väga objektiivne. Olen maal kasvanud ja terve lapsepõlve olid meil ka kanad ja tibud kellest kanu kasvatasime. Tüüpiline nendega juba tibueast alates oli see et, kui keegi sai viga või oli nõrgem, siis sai ta teiste poolt üldise terrori osaliseks, mis tavaliselt lõppes surnuksnokkimisega, kui seda isendit karjast ei eraldatud. Kui veel oli veel mingit veremärki näha siis olid lõpuks soolikad ja liha välja nokitud.

Dead end Kuku style      Run Forest   16.01 kell 15:58
Ilmselgelt on aeg Eestist asjad pakkida kõigil sest sellist Soroslaste laviini nagu looshi "mehed" Eestis on käiku pannud pole võimalik enam välja kannatada rääkimata selle rahastamisest EU kõrgemate maksudega.

residendi valikud.     Rein  16.01 kell 15:54
Presidendiks nimetatu kaalub, kas Ojasood hinnata kui naistevastast vägivaldurit, või globaal-liberasmi lipukandjat. Antud hetkel näeme, et see residendi retoorika vägivalla teemal on võlts. Residendile on tegelikult oluline NO-teatri roll globaal-liberasmi lipulaevana, NO-teatri roll Eesti iseseisvuse vastases võitluses.

     Quo vadis?  16.01 kell 15:47
Plusspunkt Reinsalule. Kanakarja kambakas on päris tabav iseloomustus viimasel ajal puhkenud hüsteeriale, kus suisa süstemaatiliselt püütakse feminatside eestvedamisel keskealist heteromeest mutta tampida. Aastatetagune põlve katsumine, patsutus või frivoolne vihje on üheselt võrdsustatud inimsusevastase kuriteoga ja ei vaja tõestust. Siga, loll ja süüdi. Punkt.

Uus nõiajaht     Triibik  16.01 kell 15:45
Igivana küsimus- kellele see on kasulik? Kindlasti neile viletsa tasemega tegelastele,kes seda EV 100 üritust ise lavastada soovisid,aga valituks ei osutunud.Ojasoo on oma karistuse saanud ja ka seadus ei luba sama asja eest mitu korda karistada.Seda ütles ka hr.Reinsalu väga õigesti ja otse. Nii et tal pole põhjust vabandada.Moslemid on tulekul ja siis on õnneks feministidega aamen.

     Tom  16.01 kell 15:37
Reinsalu on natuke kandiline,kui ok tegelane IRLis.Seeder on vana kommu ja tema annab järele EKRE kisajatele. Eesti vajab rahvuspoliitikat ja seda Reinsalu ajab.

JÄTKE jama     KODANIK  16.01 kell 15:26
REINSALU ON ÜKS ÕIGE JA KA VÕRDSET ÕIGUST NÕUDEV --EESTIMAA MEES

Mis on siis põhi probleem     Kas NO99 või Tiit  16.01 kell 14:47
Lp.Timo Tarve mida teie ise tahaks siis veel lisaks Ojasoolt?(vabandused on kõlanud ja kannataja pole asja kuhugile edasi kaevanud)

Ps.juhtumit Teater NO99 sisehoovis selle 2016a 14. jaanuari õhtul, mil Ojasoo läks naisterahvale kallale (ega löönud naist ainult ühe korra).

Nendes äsja kõlanud saate lõikudes kumas viha ja ärritust..just kui Ojasoo oleks täna sõna võtnud või oma süüd õigustanud,eitanud jne.

Kas 24 veebruaril (Euroopas parim Teater) NO 99 ei sobi Tartusse lavastama?

REINSALU saab selle eest preemiat     kodanik  16.01 kell 14:44
EESTI RAHVAS NÄEB TÄITSA UUT POLIITIKAT ---- VEEL SELLEL AASTAL :: KUI KA EKRE PUNTI LÖÖB JA ÜLES ÄRKAB:
siin riigikeses muidu korda ei tulegi;; Kui iga Naine kaagutab --aqa munema ei hakka ?


1-20 | 21-26