Vox Populi

Kas valitsus on kriisis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

šaakalid     Triibik  22.01 kell 19:35
Just nii ma nimetaks mingit osa meediast,mis ebatervelt,vahendeid valimata kõiki konflikte üles kütab. Ka Kuku.Asja tuum pole ju Reinsalu paar teravat lauset (mille poolt ma väga olen sest onju sõnavabadus). Vähemalt Kukus võiks olla mõni nii terav pliiats,mis hr Ligi miljardiafääri üles võtaks. Saaks tõelise kohtuasja ning tüüp läheks võib-olla kunagi ka kinni. Mõtlen ESM i(Euroopa Stabiilsusmehhanismi), mille tõttu Eesti maksumaksja peab kinni plekkima osa Kreeka võlgu. Meie osa on u. 2 miljardit euri. Jube number !! Täpsemalt guugelda Vikipeediast. Ja huvitav,et pätiriigis veel Vikipeediat suletud pole!

Kle, saareelanik 22.01 kell 16:13     Kuulaja  22.01 kell 16:48
mida sa poed siin ja keerutad? Andestada käskis meie presidentinna, seega esita oma tagasiastumissoov talle, kui julged! :)
Kujundlikult enam rääkida siin orjariigis enam kah ei saa! Kas Helme tegelikult ka päid raiuma reaalselt kavatses hakata?Aga lärmi oli siin lollidemaal nii et hoia ja keela!

     Tiiu  22.01 kell 16:47
Aga ehk on see IRL kindel kava, et valitsust uppi ajada ja vastutusest eemale saada. See erakond kasutab ju analoogset käitumist juba mitmendat korda.

     Sirje  22.01 kell 16:18
"Reinsalu ei peaks panema valitsuse saatust kaalule ja seega ise tagasi astuma," märkis Ligi.
Delfi päevauudistest.

Ei peaks ise tagasi astuma? Või siiski peaks? Mõtles üht ja ütles teist nagu Reinsalugi.

Kriisis ja suuresti.     saareelanik  22.01 kell 16:13
Valitsuse küündimatuse tõttu on kogu riik suure kriisi poole liikumas. Otsuseid teevad inimesed, kel pole vastavat haridust rääkimata reaalsest elukogemusest. Selle hea näide on Reinsalu fopaa. Kogenud poliitik ja eelkõige justiitsminister ei tohiks endale sellist vihakõnet lubada ainuüksi juba seepärast, et tema palk tuleb neilt, keda ta solvab. Vägivalla all kannatavatele naistele andis justiitsminister nüüd ju signaali, et nad peavad vägivallatsejale lihtsalt ,,andestama,,. Väga häbiväärne ja inetu sellisel positsioonil olevast poliitikust!

     Tom Hehe-le  22.01 kell 16:13
Ma ei peaks NO 99 nii oluliseks,et see tekitab valitsuskriisi . Las teater teeb oma tööd. Asi on hetkel justiitsministri matslikus käitumises.

     ....  22.01 kell 16:06
muidugi on kriisis - selle loomise algusest saadik! Tubli truu marionett KE eesotsas ei ole siiani suutnud kokku panna tegusat toimivat meeskonda, alustuseks meenutagem või repinskiaanat (ka siis valitsusjuht vaid vestles, korduvalt, ja aeg jooksis...ja kurioosumina seda, et ta osales miskipärast ka Tallinna linnavalitsuse kokkupanekus, kui määrati abilinnapeaks hariduseta nooore erakonnast, mis ei saanud valimiskünnise lähedastki tulemust). Reinsalu-loos keskendutakse liiga kitsalt mingile solvumisele, kuid jäetakse tähelepanuta, et meil on JUSTIITSministriks mees, kes oma kirjalikus avalikus arvamusloos ei suuda oma sõnu valida! See ei olnud juhuslik väljaütlemine koos sõpradega saunaõllede juures. Juriidika peab ometigi olema väga täpse sõnakasutusega. Oleks sedasi väljendanud näiteks maaeluminister või kultuuriminister, poleks asi tõesti kuigi oluline. Nii et - jah, valitsus on kriisis ja tuleks kiiresti välja vahetada, sest siiani ei ole valitsusjuht saanud kokku pädevat toimivat meeskonda!

     To:Tom  22.01 kell 16:04
President ei pea probleemi lahendama, vaid selgitama, miks ta soosib naisepeksjat ja ei ütle, mis oli NO99 valiku taga, millest ongi see "valitsuskriis" tekkinud.

Kas keegi minuga lumme mürama tahab tull     ojasooneutraalsus  22.01 kell 16:01
Kukutaks järgmise valitsuse ka läbi.

     Liis  22.01 kell 16:00
Ansipi sõnadega "kui see on kriis, siis sellises kriisis tahaks elada".

Reform on ilmselt rahaliselt nii plindris, et teevad kõik võimaliku ja ka võimatu, et valitsust lõhki ajada. Valitsuskoalitsioon oleks täiesti arutu, kui sellisele śantaaźile järgi annaks.

     Valitsus on tasemel, reformierakonna inimvaenulikkus on probleem  22.01 kell 15:58
Praegune valitsus on igatahes parim viimase 17 aasta jooksul. Rensalu on ülbik, aga Eestile on oluline hoida töövõimelist valitsust, kes ennekõige loob rahvale palju soodsamat elukeskkonda, kui iganes varem.

     Tom  22.01 kell 15:56
Hehe-le. Me pole Venemaa,et presidenti palutakse lahendada mingi kunstniku probleem. Asjad ei käi sedamoodi.

     argo  22.01 kell 15:55
kainet mõistust ja kriitilist meelt meediatarbijatele.

     Tiiu  22.01 kell 15:55
Mõttetu ülespuhutud asi. Elu läheb edasi.
Niisugused mõtted on meie meestel naistevastase vägivalla kohta.

     Hehe  22.01 kell 15:53
Miks meedia ei pöördu presidendi poole, et lahendada "Ojasoo probleem"? Ja ei oleks mingit valitsuskriisi.

mitte valitsus     Riina   22.01 kell 15:44
Vaid üks Rumal juhtimine ,,üksteise süüdistamine
tasub poliitikutele valusalt kätte ! Kui teie
rahvast ei märka ja riigi juhtimisega ei tegele,

Ei pea!     Maamees  22.01 kell 15:36
Ei pea tagasi astuma, kiitust ainult sellele valitsusele.

Ussipesa     Kuulaja  22.01 kell 15:27
Ei ole! Lihtsalt on urgitsejad (reform ja ekre), kes tahavad valitsust kukutada ja ise asemele minna! Siis saame asemele hullema valitsuse, kui on pregune!!!

     Marek  22.01 kell 15:25
Meie kullakallis valitsus on sama vastuoluline, nagu üks naisteajakiri.
Kõigepealt räägitakse, et Sa oled kõige ilusam sellisena nagu sa oled. Edasi räägitakse sellest, kuidas nädalaga viis kilo alla võtta ja siis tuleb koogiretsept. Selline erimeelne valitsuskompott langebki mingil hetkel kriisi ja kokku.

     õiglane  22.01 kell 15:18
Reinsalu peaks põlvili maas veelkord andeks paluma. Kui keeldub siis, valitsus tagsi ja määrata uued Riigikogu valimised. Ojasoo tuleks muidugi 4-ks tõmmata!

1-20 | 21-25