Vox Populi

Kuidas toidu raiskamist vähendada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Edgar  24.01 kell 5:21
Ei saa kahjuks saatesse helistada. Sõidan öösiti ja kuulan saate kordust. Tootmist tuleb vähendada. Piirata importkauba müüki ja toetada kohaliku tootja toitu. Kui ma välismaal õhtul enne sulgemist poodi lähen siis vaatavad vastu tühjad letid.

KUKU VÕIKS KÜSIDA MISKIT TÄHTSAMAT !     KUKU võiks küsida miskit tähtsamat !!!  23.01 kell 19:19
Päeval, millele järgneb päev, kus otsustatakse valitsuse saatus Riigikogus, küsib KUKu Raadio mingit jama !? Aga terve mõistus võidab kolmapäeval ja ka HANNES HANSO hääl ei aita Reinsalu kohalt maha võtta ! JA NII:::LÄHEBKI: Umbusalduse vastu on 51 ja poolt 49. Aga SEE INETU KAKLUS RIIGIKOGUS KRIIBIB KÕIGI INIMESTE HINGE - RÄPANE VÕIMUVÕITLUS KÄIB VÕIMU NIMEL. REFORMIERAKOND ON JU OMA SÖÖGIAHELAST ILMA ! Nii korratud ja kulunud viis !ERR ja ETV annab aga hoogu valitrsuskriisi tekitamisele kaasa! Martin Helme näitab nüüd, kui kahepalgelin ta on !

     kodanik  23.01 kell 16:49
Võlts näitemäng ja uhkustamine, ärikad ainult kasupeal väljas!!!
Eliit-rikkurid panevad eesti rahva rahadega pidusid, ükskõik mis üritus kogu aeg klaasid kõlisevad ja siis õpetavad Eesti rahvast kuidas kokku hoida ja toitu mitte raisata.


Prisma     Malle  23.01 kell 16:16
Prismas töötades näen, kuidas visatakse tohutult toitu prügikasti, eriti valus on see, et õhtul saiakeste hinda ei alandata, kohvi kõrvale oleks neid kasvõi oma töötajatel hea süüa (palgad niigi väikesed), aga selle asemel vedelevad äraviskamisele minevad kotid koridoris ja ühtegi võtta ei tohi.

oli kuri aeg     tean  23.01 kell 15:44
1955. Meie kodus oli selline kord:
kui juhtus ,et leib maha kukkus --tuli suud anda !

Hinnatõus     Kuulaja  23.01 kell 15:41
Ikka sedasi, kus toiduhinnad on nii kalliks aetud ja poes kipub toit riknema, sest ei ole enam maksevõimelist ostjat! Ja siis leiabki see toit tee vaid prügikasti. Ise olen näiteks loobunud või ostmisest ja ka juustu ostan aina harvem!

mis toit täna maksab     vaeste riik  23.01 kell 15:27
VANA TEEMA :
Kes SIIS peaks Eestis vastutama ? Rääkige parem ikka tootjatele ja siis Poodidele ,,Kes sellise julma TOIDU--- hinna teeb --et inimene enam kallist kraami ei suuda osta.
Ja pole ka piisavalt loomi --kes ära tarbib::

Väga õige jutt!     Kuulaja  23.01 kell 14:50
https://tervist24.ohtuleht.ee/853366/viis-igapaevast-toitu-mille-soomine-tapab-sind-aegamisi

Äkki hakkaks mõistliku hinna ja tõeliselt kvaliteetset toitu tootma?

Postimehe "pommuudis":     Kuulaja  23.01 kell 14:38
"Eestis toodeti tunamullu prügi elaniku kohta 376 kilogrammi, võrdluseks Läti ja Leedu vastavalt 410 ja 444 kilogrammiga."
Ja maaelu komisjon teostas uuringu ja avastas , et see on kõlbulik ja tervislik toit meie riigi häbematutele raiskajatele?!...
Tunamullu? Aga mullu ? Ja tänases virelevas riigis?

Tänase ühiskonna      Naljalemb  23.01 kell 14:29
probleem?!
Nüüd siis MAAELU komisjon hakkab rahvast õpetama, kuidas KODUS toitu mitte RAISATA!Appi, appi!
Anke abi nendele parasiitidest RAHVA kulul tagumikusoojendajatele, eesotsa selle härra kokaga!

Kas see pea 300 kg     Kuulaja  23.01 kell 14:19
INIMESE kohta Eestis "raiskamise" kohta leiutaja teab üldse mis ja kus on see Eesti, on ta siin käinud ja teab,millise osa kodanikest moodustavad vaesed ja vaesuse piiril piinlevad INIMESED?Püha isa, mitteenam EL-s esirinnas vaid pea paar korda suurem EL keskmisest!
Noh, kui näit.Rimis ja Selveris on nii kõrged hinnad, et kaup jääb seisma ja mädanema, siis parem nende jäätmetega siiski vaeseid mitte mürgitada...
Kuna siin saates on sõnavõtjad ikkagi mitte mingi pisiosa meie elanikkonnast ehk rikkurid, siis võib olla oleks olulisem arutada, kuidas SUURENDADA üha vaesuvale ja virelevale rahvale toidu (helesinine unistus TERVISLIKU toidu!)kättesaadavust! Maksude lisandumise, nende suurenemise, hindade absoluutselt kontrollimatu meeletu tõusu tingimustes on see pehmelt öeldes paras peavalu juba praegu!
Eriti jube on see 09.01.2018. a. jõustunud seadus, mis lubab kallale minna miinimumpalgale, närusele pensionile ja isegi sots. toetustele,mille närune "suurus" juba ammu ei aita mingeid ravimeid välja osta!
Meie ÕITSVAS riigis kalli Keskerakonna ja kohutavate inimvaenulike sadistide sotside juhtimisel olevat nüüd
piisav õnnelikuks eksisteerimiseks
elatusmiinimum, mis on alates 01.01.2018. a.
TERVELT 140 € !!!!!!
Kas härra Ratas ja Ossinovski teavad palju maksab elamine katuse mitte kuuse all ja kust siis võtta raha ravimiteks? Mis toidust me siin räägime siis?....