Vox Populi

Kes poliitikutest on kõige põhimõttekindlam?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

MIS JAMA SIIN KÄIB ?     Putin  24.01 kell 17:19
MIS PAGANA KÜSIMUSI TE PANETE SIIA ? KES NEID TOTAKAID KÜSIMUSI VÄLJA MÕTLEB ???

     Ats  24.01 kell 16:56
Miks te seal ülbitsete Kuku saate algusaegadega, ennekuulmatu, raadio ei ole vist enam mõtlevale inimesele.Kes teil seal selle lolli idee autor oli?

Vaatleja     Juku  24.01 kell 16:37
Need helmekesed võiks Lähtru mõisas sigu kasvatada, milleks selliseid üldse valitakse.

Ha ha ha     naeran pikalt  24.01 kell 16:29
Helmed põhimõttekindlad? Poliitikud on põhimõttekindlad niikaua, kuni neil puudub lootus valitsema pääseda. Niipea, kui soe koht paistab, muutuvad kõik põhimõtted peenrahaks nii, nagu on see nüüd räuskavate sotside ja osade kesikutega juhtunud. Hanso pole mitte põhimõttekindel vaid ta elab välja oma solvumisi pärast ministrikohast ilmajäämist.
"Müües soodsalt iseennast kauplen kaua sõbra hinnast..."

     Uku  24.01 kell 16:20
Eesti kõige põhimõttekindlamad poliitukud on ilma igasuguse kahtluseta Mart ja Martin Helme. Mõlemad mehed on igati eeskujuväärivad Eestimaa andunud patrioodid. Tuult EKRE tiibadesse...

     Rauno  24.01 kell 16:16
Vastulause Helmete osas. Valimiste ajal oli päevakorral Madisoni naiste ahistamise ja telefoni varguste skandaal. Õhtuses Foorumi saates lubas toona Martin Helme, et järgmisel päeval astub Madison Riigikogust tagasi. Järgmisel päeval oli tal juba Madisoni õigustav jutt stiilis, et polegi ju midagi hullu juhtunud. Ei lähe just põhimõttekindlusega kokku. Samuti on silmakirjalik teise erakonna esindajat palju leebema juhtumi osas umbusaldada. EKRE aktsiad kukkusid minu silmis märgatavalt.

     Helle  24.01 kell 15:54
Minu meelest ei ole nn tipppoliitikute seas mitte ühtki põhimõttekindlat, vähemalt ei meenu küll kedagi.
Küll aga on põhimõttekindlad need vene võimu endised ja praegused kaastöötajatest vanamehed, kes siin kord Putinit, kord NSVLi, kord Stalnuhhinit kiidavad, kord NATO-t ja vaba ühiskonda siunavad.

helbekesed     toktor viktor  24.01 kell 15:52
Loomulikult onu Heinode lemmik Helme.

     kodanik  24.01 kell 15:18
Põhimõttekindlad on EKRE erakond Mart Helme eesotsas, oskab ise elada ja laseb Eesti rahval elada.
Aga peaminister Jüri Ratas kahjuks ei oska elada oma peaga, on reformikate talla alune ja kaotanud täielikult usalduse Eesti rahva silmis, isegi ei vasta Eesti kodanike kirjadele.

Väga jube, et     Kuulaja  24.01 kell 15:12
meil ongi nii "põhimõttekindlad" kodanikud, keda täieliselt esindavad siin lausa võrdõiguslikult tüüpiline poetagune lällaja maalt ja orjameelne tuulelipp elts! :(
Kuna nemad "rahvana" "valivadki" meile need poliitikud, siis mis põhimõtetest ja veel -kindlusest saame rääkida nende populistide bandes!

Kindel     Kuulaja  24.01 kell 15:03
Savisaar oli see mees! Kõik praegused on vaid kraaklejad, kes tahavad saada ainult võimule ja eesolijaid sealt kukutada! Arvan, et on aeg algatada teema, kus riigikodulaste arvu tuleb poole võrra vähendada! Siis tugevneks riigikokku pääsemisel kvaliteet ja sinna satuvad inimesed, kes ei raiska aega kraaklemisele!

     Kristjan  24.01 kell 14:56
kui poliitikute põhimõte seisneb poliitilise võitluse pidamises ja intriigide punumises, siis on kõik oma põhimõtete kõrgusel. kui vaadata kes kuidas ise käitub-räägib, siis alustades Ligist on kõik tuulelipud.

Ikka EKRE     juhan  24.01 kell 14:52
Minu teada ,
ON eesti inimeste eest võitleja
Mart HELME -KES OSKAB KA VASTATA TEATUD INIMESTE MUREDELE
NAGU FOORUMI SAATES SEDA KA HELME AUSALT TEGI;;
ET MIDA OOTAB KODANIK
EESTI VALITSUSELT

     martin  24.01 kell 14:29
Jättes poliitilised sümpaatiad kõrvale on kõige põhimõttekindlam hr. Edgar Savisaar. Tema vastandiks oleks endine kommunist Andrus Ansip.

Arvan     ly  24.01 kell 14:25
Ligi.

Kõige põhimõttekindlam     Maamees  24.01 kell 14:16
Meie lugupeetud peaminister.

     Elts  24.01 kell 14:15
Liiklusest rääkides võiksite soovitada alternatiivse marsruudi asemel ka teist teed.Teie küsimusele vastates tundub.et EKRE.Ma pole küll igapäevane poliitika jälgija.Palun vabandust,kui eksin.