Vox Populi

Kuidas talitada Eesti metsaga?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kodanik  02.02 kell 14:36
Küsimused Ossinovskile
Miks Eesti jätkuvalt ei võtta vastu Eestile kohustusliku ELi SOTSIAALHARTAT?
Teie poolt sai 3aastat tagasi lubatud, et tuleb pensionite indekseerimise-arvestamise ümbervaatamine, miks ikkagi see ebaõiglane süsteem kehtib. See on täielik vargus, et suure tööstaažiga pensionäridele arvestatakse pensione võrdselt nende pensionäridega kellel pole tööstaažigi?

Jah kuidas,kuidas küll     Kas pole liig, mis liig  01.02 kell 16:55
Kuidas talitada Eesti metsaga?
Kuidas talitada Eesti põlevkiviga?
Kuidas talitada Eesti Fosvoriidiga?
Kuidas on talitatud Eesti õhuga?
Kuidas on talitatud Eesti Energias?
Kuidas on talitatud EVR Carcos?
Kuidas on toimetatud Eestis maksudega?
Kuidas on toimetatud TL maksumaksja rahaga?
Kuidas on toimetatud haigekassa rahaga?
jne.

     kodanik  01.02 kell 16:51
Eesti metsa hävitavad mitte millegi eest vastutavad Eesti röövellikud ettevõtjad ja kaasosalistest kuritegelikud riigiametnikud keskkonnaministeeriumis, maaametis, omavalitsustes, RMK-s jne.
Pomerantsil on väga palju valgust kartvaid tegusid kus ta metsaärikatest maffiaga koostööd teeb see sai alguse reformivalitsuse ajast.
Kui praegune valitsus midagi ette ei võtta küll siis kõigevägevam koristab neid kuritegelike tegelasi omal viisil siit ilmast ära.


Metsakultuur     Errol Vares  01.02 kell 16:43
Eilset ETV saadet suu puhtaks vaadates tundsin et otsin silmadega neid inimesi kes esindavad eesti kultuuri. Neid lihtsalt polnud kutsutud. Nimelt eesti kultuur ja kultuuri inimesed on alati toetunud põhiväärtustele hoidmaks tasakaalu siinses kultuuriruumis. Nad on aegadest aegadesse ülejäänuid osapooli kaitsnud. Igasuguseid pahandusi ka metsas tehtavaid kaitses folkloorne maailmavaateline suhtumine. Ära tee metsale seda mis sa ei taha et sulle tehtaks.

     Jüri42  01.02 kell 16:07
Isegi Euroopa kaasaegseima tselluloositehase juures paraku haiseb ju! Eestlaste delegatsioon külastas Saksamaal Stendali tehast, ülevaade ilmus Postimehes. Kui isegi ülikõrgete standardite ja tehnoloogilise tasemega Saksamaal pole haisuvaba tootmine võimalik, siis ei saavutata seda ka Eestis. Mets toob meile korralikult sisse turismi kaudu.

see nii juhtub     tean  01.02 kell 16:07
Enne kui see tehas valmis
saab -- on lõhkeaine mehed oma moonaga ammu kohal !

Ahned kapitalistid     Kuulaja  01.02 kell 15:57
Võtta kogu mets maha ja siis edasi hakata fosforiiti kaevama, et kogu Eesti loodus saaks hävitatud ja saksad saadud raha eest ikka omale aina suuremad lossid ehitatud!

     Sherlock  01.02 kell 15:51
Tartu tselluloositehas oli lihtsalt kattevari, et saada RMK käest tarneleping. Kui leping oleks käes, siis poleks Pollil ja Kohaval olnud vaja midagi ehitada, neil oleks olnud leping mis kohustab riiki poole oma paberipuidust neile andma. Samuti oleks neil õigus olnud seda lepingut edasi müüa. Mingit kohustust sellest tselluloosi teha või tehast ehitada poleks see leping nõudnud.

aitab küll     Metsküla   01.02 kell 15:46
Sõitke metsa sisse ja siis veenduge ise ;Kas on metsa vaja veel röövida ? Või peatada sellised
suured metsatööd 10a,üldse
Hävitamise asemel -tuleb paljud põllud metsa alla panna:

Kànnuriik     Triibik  01.02 kell 15:40
Juba praegu on mööda Eestit ringi sòites suuri metsi vàhe nàha.Kui me ei taha,et meie lastele jààks lage maa ja solgitud Emajõgi,tuleks kindlasti loobuda sellisest hàvitustööst.Lisaks kaovad nii tuhandete loomade- lindude elupaigad. Keegi vòiks hààletamise petitsioon.ee-s ùles panna.