Vox Populi

Kes väärib teie silmis riiklikku teenetemärki?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     hr.Tee  05.02 kell 16:53
Villem koltus , kes on tubli mees

Oh sa haledakene,saatejuht     Kuulaja   05.02 kell 16:35
Kae õudu, ent Kokaviidika paha poiss Kalju ja president Trumpi käitumismustrid on väga sarnased. Herbert Vingu reportaaž kohapealt.
Kas Altpere Kalju on Donald Trumpi sugulane?!Argo Aadli andis Kokaviidikalt uurimisest teada ja saigi möödunud aastal parimaks komöödianäitlejaks
Aga vaevalt, et meie presidentinna talle midagi raatsiks anda, ta ju rahvast naerutab, mitte Kadriorgu...
https://soundcloud.com/retro-fm-992311972

     kurb  05.02 kell 16:23
Riigi ja valitsuse poolt oleks väga ilus tänada neid prokuröre ja politseiuurijaid, kes võitlevad pedofiilikuritegude vastu. Näiteks prokurör Lea Pähkel, kes pidi läbi lugema kenderi (väikse tähega) haiglase kirjutise ja taluma kenderi kaaskonna mõnitamist mitme aasta vältel. Ka seda prokuröri peaks tänama, kes sellest pedofiiliakirjutise kohtuasja menetlemisest pidi loobuma, sest kenderi kaaskond hakkas teda isiklikult ähvardama ja mõnitama. Selliseid inimesi, kes teevad tööd, millega mitte keegi meist tegelda ei suudaks, peab tänama ja esile tõstma! Loodan, et riiki ja president jõuavad kunagi sinnamaale, et tänavad neid inimesi ka teenetemärgiga, sest nende teened on suured. Aga vaadates presidendi kantselei tänavust vastuvõtu korraldaja valikut, peavad need õiglased teenetemärgid veel kaua ootama. Kahjuks. Praegu ruulib ebanormaalsus "sõnavabaduse" sildi all!

     Teet  05.02 kell 16:14
Mida need helistajad Tänavsuud pakuvad, ta on ju teenetemärgi saajate nimekirjas.

Aumärk     Tõnu  05.02 kell 16:13
Varro Vooglaid on mees, kes võiks olla aususe ja eetilise käitumise etaloniks kõigile poliitikaga tegelevatele inimestele.

     Pille  05.02 kell 15:56
Nelli Kalikova - narkomaania kui ka HIV-i levikut tõkestavate meetmete eest

     Kaido  05.02 kell 15:55
President võiks endale anda märgi hea töö eest

Parim!     Kuulaja  05.02 kell 15:50
Toomas Lasmann! Eeesti parim ja teenekam filmidele pealelugeja.

     Uku  05.02 kell 15:26
Minu silmis väärivad riiklikku teenetemärki inimesed, kes on omal ajal riskinud oma elu ja tervisega. Need inimesed on pidanud palju kannatama ja oma naha meie vabaduse eest turule viima. Nad on legendaarsed vabadusvõitlejad, kes on jäänud õigustamatult tähelepanuta. Need Eesti sangarid on: Lagle Parek, Tiit Madisson, Enn Tarto ja veel paljud teised. Müts maha nende ees...

     kodanik  05.02 kell 15:18
Riikliku teenetemärki väärivad Eesti kodanikud kes on alates 1992.aastast kuni tänase päevani Eesti riigis represseeritud Eesti korrumpeerunud riigiametnike tõttu.

väike talunik      Metsküla  05.02 kell 14:23
Üks tööinimene maalt võiks ka saada
ükskord selle teenete märgi --ja oleks eesti uhkus : Väiksema karja pidajad 50-70 lüpsilehma! Selline Töö--rügaja on juba 65.a vanune meie külas ja naaber

     Max  05.02 kell 14:12
Kuna küsimuses ei mainita riiki, siis Ossinovski on ära teeninud teenetemärgi Lätilt nende majandusse märkimisväärse panuse tegemise eest.

     saldo jums  05.02 kell 13:28
Ossinovski, kes tootis Läti riigile 30 miljonit eurot maksuvaba tulu eelmine aasta.