Vox Populi

Kas õpilaste kodused ülesanded tuleks ära kaotada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kus me elame?     elle  13.02 kell 17:05
Kui kõik lapsed on nii andekad, et neil pole vaja kodus tööd teha, siis võib ju ära jätta. Eriti kui meie pedagoogide metoodika on tasemel. Õieti ongi asi selles, millisel tasemel on meie perekonnad ja pedagoogid, ega siis lapsed iseenesest ei kasva.

     Rein  13.02 kell 16:47
Meie valitsuse ja euroliidu eesmärk on ju välja kujundada roboti taoline inimmass. Mõelda pole vaja,õigekirja pole vaja.Nutitelefone osatakse üsna hästi kraapida.Hea eurorobot on pandud presidendiks.Kuku raadio pole küll mõtlev,pigem robot.Robot ei mõtle,vaid täidab käsku.

miks ,igasugu pahna tuubite     vanem   13.02 kell 16:09
Head vastlapäeva !
Täna 13.02 Peaks üldse Vaba päev Lastel olema 1-9kl. Võiksime Vastlapäevast - spordipäeva teha - See ilus ilm lausa meelitab lapsed välja.
Aga koduseid ülesandeid
võik olla teatud Ainetes ,ja mitte kodu õppida igasugu pahna ja Ikka neljaks tunniks!See piinab TEIE lapse tervise

     Karl  13.02 kell 14:30
Kodused ülesanded on tähtsad. Kuid probleem on koduste ülesannete sisul ning mahul. Nimelt meie haridussüsteem on aegunud informatsiooni ajastul. Haridussüsteem peaks liikuma suunas, kus see oleks õppija jaoks individualiseeritud vastavalt õpilase soodumustele ja andekusele.
Põhikooli ja keskkooli õppekavad peaksid arendama ka loovust. Tuleviku eduks on lisaks teadmistele vaja neid osata ka rakendada. Arendada tuleks E-õpet ning praktilisi käelisi oskusi, mida on iseseisvalt raskem õppida, kui teadmisi omandada.

     Caera Jaan  13.02 kell 14:09
Jah, iseseisvalt mõelda oskav kodanik on ohuks Riigile.