Vox Populi

Kuidas te Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kes on need     Kuulaja  22.02 kell 12:41
"geeniused" nimeliselt, kes selliseid jõledaid kuritegusid välja mõtlevad ja korda saadavad? Mida varjate, andke ikka rahvale teada, keda autasustate "vaese riigi päästmise" eest!
President kehtestab oma ametnike kuupalgaks rohkem kui neli tuhat ! euri KUUS ajal, kui ta kehtestab oma rahva TOIMETULEKU PIIRIKS KUUS 140 NÄRUST EURIKUT!!!! :(,
miinimumpalgaks 500 € ! Pensioni SEADUSEGA kehtestatud igaaastane tõus on selles väärikas vanaduses riigis siiani teostamatu ja kohe mitte ei saa seda indekseerimist ellu viia ESIMESEST JAANUARIST nagu hindu tõsta küll saab!? See kolm kuud "kokkuhoidu" pensionäride sandikopikate arvel sai siis ametnike bande üüratu palgatõusu abivahendiks?!

Tähistatakse ikka head! :(     Kuulaja  22.02 kell 11:47
Sihukese väärika juubelini jõudnud hale riigikene on suutnud elanikkonnast kolmandikule tagada
vaesuspiiril olemise!!! Seaduslik statistika, muuseas!
Juubeliaastal SUUDAB rahvast palavalt armastav ja hooliv president kinnitada TOIMETULEKU piiriks 140 €!Elatusmiinimumiks 250 € ja minna ka pensionäride haletsusväärse sissetuleku kallale,et ka sealt lubada kinni pidada 20 %, kui vallas- ega kinnisvara pole enam, mida ära võtta! Ei tea kas nendest "allikatest" sai k.a.indekseerida 5-10 € rohkem pensioni, millest pasundatakse kui
ennenägematust rõõmusõnumist, aga isegi RAVIMITE märkimisväärsest hinnatõusust on ossinovskistel suu kinni! :( Muudest hinnatõusudest rääkimata!

ikka edasi.ga kuhu     riina  20.02 kell 16:57
REEDENE PÄEV --OLEKS OLNUD
ÜKS KINGITUS --TÖÖRAHVALE

Ikka 270€ kuus     riina  20.02 kell 16:26
Elutöö on juba tehtud -tervis läks: Ei ole millega tähistada
poeg lubas midagi küll laupäevaks tuua!

     kodanik  20.02 kell 16:17
Kahjuks ei ole midagi tähistada!
Alles siis saab tähistada EESTI VABARIIGI kui ÕIGUSRIIGI sünnipäeva, kui Eestis tehakse plats puhtaks korrumpeerunud ametnikest Eesti riigiametkondades -alustades õiguskaitseorganitest ja omavalitsustest jne. ja pannakse nad vastutama aastaid oma Eesti rahva vastu toimepandud kuritegude eest.