Vox Populi

Kas Sotsiaaldemokraatlik Erakond peaks esimeest vahetama?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     juku  28.02 kell 16:53
sotsid võiks üldse ära keelata,võrdluse eest võitlejad...!?maksude tõstjad,süda läheb pahaks nende peale.

     kuulaja  28.02 kell 16:16
tänast meediat iseloomustades võiks parafraseerida vanu nõukaaegseid loosungeid - "meedia on meie au ja südametunnistus"; "meedia meid juhib" jne.
Meil pidi olema õigusriik, mis meedia kohta vist ei käi. Kes on andnud meediale voli ministreid ja parteijuhte vahetada? Ossinovski on üle aegade väga tugev ja nutikas poliitik, jätke ta ometi rahule, kajastage pigem tõelisi probleeme!

Mõistukõne     skeptik  28.02 kell 16:05
Kui mees on oma näo tökatiga kokku määrinud,siis kuuele kullatud nööpide ette õmblemine ei muuda teda sugugi seksikamaks

     rein  28.02 kell 15:50
Ei vaeva oma pead sotsidega.See rohkem nagu eliidi asi ja inimeste asi kelledel puudub oma peaga mõtlemine.

     eh  28.02 kell 15:48
sobivalt on ära unustatud päris algne võimalus, et eurorahade abil oleks kaasajastatud juba olemasolev raudtee, mis alles üsna hiljuti sõitis ka Riiga ning sealt edasi ka Vilniusesse-Minski jne.

Ajab õiget asja!     Kuulaja  28.02 kell 15:39
Kindlasti mitte! Lõpp padujoomistele. Kui palju kannatavad joomise tagajärjel lapsed, seda nii otseses kui kaudses mõttes. Kapitalist tahab ainult suurt raha, rahva tervis neid ei huvita!

Las kõrbevad !     On alles küsimus !  28.02 kell 15:22
Mis see esimehe vahetus siin nüüd muudab ?! Kas arvate, et siis kohe kuulsus tõuseb ! Sotsid on ju kooseluseaduse ja feminismiga üle riigi kuulsad ! Pole vaja hakata nimepidi mainimagi neid riigikogu liikmeid( Nestor, Oviir, Mikko, Pikhof )- ja see aktsiisipoliitika veel juurde !