Vox Populi

Kui kaua peaksid toidupoed olema avatud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kõlupead     paavo  02.03 kell 16:33
Ene-Liis Semper nimetas meid kõlupeadeks, seega meie arvamus ei maksa midagi.

Miks     meil on  01.03 kell 16:52
nii palju sotside mentaliteediga inimesi, kes tahavad teistele ette kirjutada, millal poed on lahti või kinni? Mis see teie asi on, kui te ise poes ei käi, siis miks tahate te selle teistele ära keelata?
Ja täiesti jabur on see helistajate nõukanostalgia, siis polnudki poest midagi osta.

     Oskar  01.03 kell 16:51
Meil on turumajandus ning kui teenusele on nõudlus, siis ei ole vaja selle kallal urgitsema hakata.
Praktika on tõe kriteerium.

Masinad tööle!     Erkki  01.03 kell 16:50
Las olla 24/7 lahti.

Aga alates, näiteks, 21-07 müüjaid ei ole, ainult robotid!Ärge jahuge     martin  01.03 kell 16:21
Mis vahet seal on kui kaua see pood lahti on? On inimesi kel oleks vajalik või sobilik hilisõhtul või öösel poes käia aga see polegi tähtis.See diskussioon näitab ,et meie elu on liiga heaks läinud ja inimestel pole enam midagi asjalikku teha ,et selliste asjade ümber peab soiguma.Kaupmehe oma asi -kui leiab müüjad ja kliendid andku minna.

öötöö     kusti  01.03 kell 16:16
Igatahes mitte öösel - see olgu puhkeaeg reeglina kõigile - isegi inimese seedetraktile...

Turg määrab.     Tonu  01.03 kell 16:14
Kaua kauplused lahti on, seda panevad paika kaupmehed sõltuvalt kaupluse asukohast ja ostjate olemasolust. Kauplemine peab tooma tulu. Kui ostjaid pole, pole mõtet ka kauplust lahti hoida. Väheste ostjate puhul pole hindade tõstmine lahendus. Mõni võib ju riskida ja hoida kauplust lahti 24 tundi, kui arvab, et poes käib kasumlik hulk kliente. Sama on ka kaupluse töötajatega. Kui ikka keegi ei taha ööseks tööle minna, siis ei saa kauplust avada.

Hoidke inimesi     riina  01.03 kell 16:08
Võtke ja lugege ,et
Üks päev nädalas Peavad töö--inimesed kõik puhkama! JA see on kõigile kodanikele puhkepäevaks määratud ainult "" Pühapäev"" ja toidu--poodide uksed on kinni!
Aga palun --kõik 5, päeva
on piisavalt aega toitu osta,,Ei PEAKS kõik linna -- poed
ka kella 22:OO TÖÖTAMA :


Tervis     anne  01.03 kell 16:07
Kaupluste lahtioleku aegu tuleks lühendada ja mõnel päeval lausa suletuna hoida,see teeniks kohe kindlasti kaht eesmärki. Esiteks me sööksime vähem ja oleksime kindlasti tervemad ja saledamad ja teiseks õpetaks see ka etteplaneerimist ja kohusetunnet teha asju õigel ajal.

raha     jansa  01.03 kell 15:58
Tegelikult saavad õnnetud töötajad korraliku tünga, ei tule sealt mingit öötöö lisatasu sest tööaeg summeeritakse nelja kuu peale kokku ja rüga palju jõuad pere ja tervise arvelt, tasku on ikka tühi.
Ning kui enam ei jaksa võetakse uus naiivitar asemele. Me ju kõik teame mida tehakse ära aetud hobustega.

Kas teid segab,      Kuulaja  01.03 kell 15:57
kui ühed saavad osta neile sobival ajal ja teised töötada siis, kui neile sobib?
Ärge ajage jama oma hinna tõusust 24 h poodides!
Õnneks see penskarite variserlik loba ei muuda asja. Kogu aeg peab ikka vastu olema nagu teid keegi tööle sunniks sinna. Magage terviseks, sest selleks kellaajaks olete juba "õnneliku pere" keskel maani täis!

     Sandra  01.03 kell 15:55
Mina arvan, et mida vähem poed on avatud, seda vähem inimesed tarbivad ebavajalikke asju.
Inimestel on kombeks kohe midagi osta kui võimalus, kuid toidukordi planeerides ja nii poes käies, poleks raiskamiseks nii palju võimalusi.
Öisteks ostudeks on juba olemas CircleK ja muud bensujaamad, mis müüvad piima jms kui tarvis. Öötööline ei lähe ilmselt hommikul vara poodi, et kartulit osta, ta tahab ikka kiiret ampsu. Öötöölistel neid poode küll tarvis pole.
Mugavus teeb inimesed laisaks. Hetkel on olukord niigi mugav.

     ....  01.03 kell 15:51
sellele nõuka-aja mäletajale mehele lisan, et toona olid poed ka lõunal tunnikese suletud. Praegu, kus kaupa on liiga palju ja tarbimine ka üsnagi raiskav, ei ole küll mingit vajadust selliseks pikaks lahtiolekuks. Valveapteegid on olulisemad. Ja kes nälga suremas, siis bensukad on juba ööpäevaringselt lahti.

Õnneks sihukeste      Kuulaja  01.03 kell 15:50
põmmpeade arvamus ei lähe kellelegi korda!Kas keegi käseb aivol seda töökohta valida?
Ja et sind ei aitaks ei arstid, tuletõrjujad, politseinikud jne. jms., kes töötavad graafiku alusel ja kui on 12-16 tundi tööl olnud tahavad ehk ka süüa või mingit esmatarbekaupa osta normaalhinnaga mitte bensukast.
Mäletan väga hästi kui Tartus oli 24 h Astri pood ja kui mina tavaliselt reede õhtuti kella 24 ajal saabusin , siis oli seal rahvast ALATI meeletult, aga seal oli ka meeletult hea sortiment, eriti pop oli kulinaarialett!
Mis teie teiste eest muretsete?
Miks teie võtate ära võimaluse INIMESTEL teenida?
Mis plära siin üks idikas ajab nõukaajast? Mina ise töötasin nõukaajal müüjana ja sellist kinniolekut küll polnud va valevorst!

Toidupood     Kuulaja  01.03 kell 15:45
Suurlinnades kella 21:00 ja väikelinnades piisab 20:00.

     Aivo  01.03 kell 15:24
Toidupoed peaks olema pühapäeviti suletud ja öösel kindladti.Kes ei oska üks päev poes käimata olla siis see on küll oma probleem.Öötöö teeb inimesed ainult õnnetuks.Öösel peab magama mitte tööl käima,kui see pole just hädavajalik.Ja siis räägime veel normaalsest pereelust.