Vox Populi

Mis valu eestimaalastel selle odava kärakaga on?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Pole vallu     Metsatöll  23.03 kell 22:28
Mis vallu-minnul päike paistab ja Ellu oonnn LILLL.

vanal eesti ajal     tean  05.03 kell 18:47
Kui Vana-mehed 1935 aastal viina võtsid !
Siis keegi sellist
Sitta sisse ei joonud ,,mis peakese haigeks tegi ,või hulluks ajas ! Need on minu "kadunud vanaisa Augusti sõnad:

     Eevi  05.03 kell 16:59
Tänan saatejuhti tänase saate eest!

     jooksunarkomaan  05.03 kell 16:52
Järgmise päeva peavalu, pärast alkoholi joomist, on märguanne kehalt et ALKOHOL ON KAHJULIK

kokkuvõte     tiit   05.03 kell 16:52
rahva tervise eest seismise tee on üllas, meetodid kahjuks totaalselt valed ja tulemused on kohutavad. enne kui midagi teha, tuleks mõelda. lihtne

     Tiiu  05.03 kell 16:51
Mis mõned sõimavad. Mitte alkoholivastane kampaania ei ole Ossinovskile häbiks vaid see, et on ette võetud kampaania, joomine ei vähene ja raha jääb laekumata.

     Üle viskab juba  05.03 kell 16:30
Millest see lärm ja hüsteerika alkoholiaktsiisi ümber? Kütuseaktsiis hammustab palju enam ja mõjub laiemalt.

Väga tahaks teada, kes ikkagi on selle ajuvaba alkoholiaktsiisi vahu kloppimises meedias? Ehk uuriv ajakirjandus tegeleks teemaga.

vaata kust tahad...     tomm  05.03 kell 16:23
Tuleb luua riiklik müüt patriootlikust joomisest,kui ostad alko eestist,kuigi kogu alko jant on kopikad kütuseaktsiisi saamata jäänud rahast koos käibemaksuga.Kes julge mees võtaks poliitilise vastutuse?

     Eevi  05.03 kell 16:02
Häbi on, et meedia ja opositsiooni pideva lobi abil on praegu mulje, et eestlastel on joomine tähtsam kui tervis.See on mõistetamatu, et enamus eestlasi peab ennast normaalseks, aga joomine on tähtsam kui oma tervis ja pere tervis. Kahju on, et varsti väsib võitlemast ka Ossinovski.

Lõpp padujoomisele     Kuulaja  05.03 kell 15:52
Alkoholi tõttu sünnib nii palju puudega lapsi, kelle elu on rikutud ja peavad kannatama kogu elu!

kallis rahvas     Riina  05.03 kell 15:39
Tegelikult on Paljud tarbe--ja toidukaubad enne ja siis mingi odav jook tasku. Meie pere joo isegi õlle solki..
Ainult nii saab VASTU hakata - Toiduhindu ka eestis langetada ja mitte enam siit kallist osta:
Ja protesteerida Kalli elu vastu üldse Eestimaal: Tegelikult -- Mida on tehtud oma rahvaga 17,aastat röövitud.

otstarve pühitseb abinõu     otstarve pühitseb abinõu  05.03 kell 15:24
Viin hävitab inimese. Toetan Ossinovskit 101%

     ..  05.03 kell 15:15
lihtne oleks vastata,et organism nõuab,aga arvan et et enamus käike kannustab kommertshuvi-soov teenida hinnaerinevuselt(ja ikka nende arvelt,kel organism nõuab)

     auh  05.03 kell 14:52
Kes tegi algust aktsiisitõusudega, mis on meid poonud juba üle 17 aasta. Eks ikka Reformierakond. Ja nüüd vinguvad.
Pandora laegas avanes Ansipi valitsuse ajal. Mis nüüd vinguda.

     Tiiu  05.03 kell 14:34
Vaevalt on probleem odavas alkoholis. Rohkem nörritab inimesi valelike poliitikute väljaütlemised ja teod. Kõik mäletavad kuidas Sester ülbelt eitas võimalikke probleeme nii suure aktsiisitõstmise korral selle maksude laekumisega ja Ossinovski mantrat joomise vähendamisest. Sester lahkus, aga Ossinovski jätkas isegi siis, kui enamik rahvast nägi, et kõik on vale. Inimesed, kes alkoholi järel käisid, pigem jõid rohkem. Maksulaekumised olid aga palju väiksemad. Kõik nipid, mis ta sellise poliitika õigustamiseks on kasutanud, on ülbed, selgelt üleoleva hoiakuga sõnastatud. Isegi MTA võttis appi ähvardades karistustega, nüüd siis ka arstid jms. Kõik see ongi viinud selleni, et peale alkoholi, aga sedagi ostetakse alati ka, tuuakse sealt pea kõike, mis seal odavam. Hale on riigist, mida populismiga nõrgestatakse ja millegipärast on Ossinovski arvates ikka veel süüdlased need, kes oma tööd teevad ehk alkoholitootjad ja tarnijad. Parim alkoholi vastane reklaam oleks sellest võimalikult vähe rääkida. Praegune on aga ülivinge alkoholi tarbimisele kutsumine.

     Savi alkost  05.03 kell 14:27
Miks meedia ei kilju tubakaaktsiisi pärast. Mul savi käraka aktsiisist, ara tubakaaktsiis hammustab. Miks te seda ei klopi? Pappi ei lasta või?

     ALKOEI  05.03 kell 14:23
Õige KuKu, edasi - tuleb ikka odavat alkoholi võimalikult palju müüa, et kõik endid surnuks jooks - kas see on selle aktsiisi kampaania mõte? kes seda jama õhutab? Kes tagajärgede eest vastutab?

     Kodanik  05.03 kell 14:23
Ega Lätis vaid napsi käida ostmas. Seal on toidukaup ka odavam. Karp margariin maksab 77 senti, 300 grammise vorstirõnda saab euroga kätte, lõhe omas mahlas euro karp. Sellise palga juures nagu siin eestis ei ela lihtsalt ära.

Asi pole napsis.     Arvo  05.03 kell 14:22
Asi pole odavas kärakas. Kõik takerduvad napsiteemasse. Probleem ju laiem, kütus, olmekaubad, paljud toidukaubad, ehitusmaterjal ja muudki. Ja kui seal juba olen, siis võtan õlled ka kaasa. Ja sõbrale ka.


     Tarmo  05.03 kell 14:20
Lõpetage see alko promo ükskord ära. Kui palju purunenud peresid, perevägivalda, terviserikkeid, surmasid, autoõnnetusi on toimunud tänu alkoholile. Aga raha vist ei haise, on nii meedia? Pidage hoogu. Või on Reformil loosung: võim iga hinna eest - isegi elude hinnaga.

1-20 | 21-22