Vox Populi

Millega on valitsus toppama jäänud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Metsatöll  23.03 kell 22:19
Valitsus pole mittemillegagi ega mittekusagile toppama jäänud,hoopis toppamine on aastatega suuremat TEMPOT näidanud.

     Mu Isamaa- mu õnn ja rõõm...  13.03 kell 12:03
Päris halb on kuulata kuidas käib väga kitsarinnaline kemplemine selle üle, kas seitsmevõistleja Uibole anda EOK poolt medali eest stipendium või mitte, kõik need miljonärid Sõõrumaad ja Tõnisted (Tõniste ise endise sportlasena...) Kes seal selle üle otsuseid langetavad on justkui väga suures mures, et mingid eestlaste hordid hakkavad käsi pikalt EOK uksele prõmmima - sumomaadlejad ja teised mõttetud- olümpiavälistel aladel ilma tegevad üksiküritajad....
Milleks seda organisatsiooni vaja siis on kui seal käib ainult oma naba imetlemine ja ei saada aru, et Eesti spordis ongi ainult mõned üksikud inimesed kes on võimelised terve maailma kontekstis esile kerkima ja ükskõik mis ala see ka on, kas või spinninguheitmine, tuleb iga selline anne elule turgutada. Iga algaja vajab tunnustust ja kui selgub, et hakkab hoopis piinlik vaidlus väikse toetuse üle, siis lahkuvad nad Eestist nagu see iluuisutajagi HÄBI.

seaduspärasus     Kusti  07.03 kell 17:14
Jumal tänatud et kõik toppab, kui midagi tehakse, läheb asi nagunii pöördumatult kuradile - kilplaste sea tagaajamine... !!! Rehepapid riiki juhtimas, suva mis erakonnast nad on!

See mutt,kes      Kuulaja  07.03 kell 16:57
seal järjekordselt kräunus kell 16.50 on tõesti nii jobu, kui saab olla! Ma ei ole Madisson, olen naisterahvas, kel on tänuks sellele "valimistega ähvardajale" häbi oma soo eest!
Te ju käite aasta aastalt ja "valite" ikka ja jälle neid samu, keda ülistate ja kelle ees lömitate!Vastik lihtsalt, ilmselt jälle see klaköör Eevi! :(

siga läks moll jääb     kodanik  07.03 kell 16:46
Tuleb teine ja tuhnib edasi;
KUS - SINA SELLEGA--IGA tund on KUULDA REF, ERAKONNA MÖLA + UUED LUBADUSED ?
16::36 Jälgi Reformikate lubadusi ETV --SAATES ! -- AGA EESTIS raha polevat ,,muidu lubaks ja aitaks kõiki ..nii vanu ,haigeid ja arstiabi hooldekodus ja kohe ravime rahva terveks,

Loodame parimat!     L.  07.03 kell 16:36
Ärge valige enam Reformierakonda, need tõestasid 17 aasta jooksul, et pole võimelised riiki juhtima.

Kõik on ees     kodanik  07.03 kell 15:48
Valitsus sööb REFORMI ERAKONNA 17,aastast SÕNNIKUT
mida on ISAMAALE KÜLVATUD
17 .aastaga ,Kõik kohad
LAUSA HAISEVAD --SELLISTE RIIGIVARASTE TEGUDEST ! !!

KE,IRL-i ja SDE koalitsioonilepe      kas pole ilus  07.03 kell 15:38
Seisaku murdmiseks vajab Eesti koostöövõimelist, seesmisele usaldusele toetuvat, laiapõhjalist ja ideedele avatud valitsust. Lubame, et me ei langeta otsuseid üksnes enese tarkusest, vaid kuulame ettevõtjaid, eksperte, vabakonda ja opositsioonierakondi. Soovime kaasata ja kõnetada kõiki Eesti inimesi...
Me ei koorma valitsuslepet loosunglike lubaduste ja arvukate detailidega. Meie selge eesmärk on reaalselt ära teha oluliselt rohkem, kui oleme kirja pannud.

Kõlab täna nagu paljud ilusad,ümmargused tühjad lubadused...
Rakendame riikliku kodanikupalga.
Alandame käibemaksu
Tulumaksu % kasutamise otsustab maksumaksja ise.
Tõstame maksuvaba miinimumi ...jt
Tõstame nelja aastaga keskmise pensioni 560 euroni.
Eesti astub välja Euroopa Liidust.
Ei erine meie erakonnad oluliselt ei sisult, käitumiselt ega ka väärikuselt üksteisest. Igaühel on teema, mille ümber keerutada, on omad kangelased ja kaabakad. Valimislubaduste täitmata jätmine ei kahanda partei ega poliitikute reputatsiooni.Sest need ongi lollitamiseks välja käidud.
Oh õudust kui siis mõni lubadus läheb täitmisele.Saame alles segadust näha(alkoaktsiis,tulumaksumiinimumiga seonduv,firmaautodega seonduv jne)
Kritiseerida on põhjust Eestis kõiki valitsusi.
Samas kui tehakse rahvaküsitlusi, et uurida, kui hästi tuntakse kohalikke või riigijuhte. Selgub, et alati on inimesi, kes ei ole neist kuulnud, vahel isegi siis, kui valimised on äsja lõppenud ja valimisplakatid vaatavad siin-seal vastu. Kas tasub arvata seda; kui inimesed ei teagi kes on võimul, tähendab, et inimesed on eluga rahul, jätkub tööd, sissetulekut ja asjad liiguvad paremuse poole iseenesest...
Osav poliitik räägib igale pruudile seda, mida see kuulda tahab, kuid kokkuvõttes käitub kui petjast kavaler. Valija unustab pahameele kiiresti ja usub taas uusi lubadusi.
Siis polegi midagi imestada, piirikaubandus kui juba on siis see jääb, kuni hinnavahe on isegi mõni % (täna hinnavahe on diisli puhul 11 eurosenti liitri kohta, bensiini 95E puhul 3 eurosenti liitri kohta )( Viru Valge (0,5l)Lätis 5,58; Eestis 8,89-9,59)
Igasugune maksu ümber jagamine ei muuda raha hulka, mida ümber jagatakse ,pigem tekib kahju segadustest , vigu valearvestusest ja pahameelest. Võrdsust tagaajades saavutatakse rahulolematute hulga tõus...
Mida siis üldse saame teha.
Minge valima ja valige õigeid inimesi.
Kes pole petised,vargad,lollid,kasuahned.
Kust selliseid leida...
Kui ei leia kanditaatide hulgast..ära mine valima.(aga siis ära kurda, et langetatakse otsuseid üksnes enese tarkusest )


Oleks juba aeg!     Kuulaja  07.03 kell 15:14
Sotsiaalharta vastuvõtmisega!!!

     Tom  07.03 kell 14:53
Sotsiaalharta ja muud sotsiaalset kindlust lisavate seaduste algatamist pole olnud. Samuti majanduse hoogustamist peaks julgemalt ette võtma. Näiteks Helsinki tunneli projekt ja Rail Baltic peaks prioriteediks olema.