Vox Populi

Kelle palgad on ajale jalgu jäänud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Metsatöll  23.03 kell 20:52
Hoopis AEG on palkadele jalga jäänud,sest aeg liigub Aeglasemalt,kui poliitikute PALGAD.

sm,KIISLER      OI,,OI OI  14.03 kell 16:27
Näiteks Minisrite kohale paigutamine ---Eesti lollidemaal ?
mees ,KES ON KESKKONNA MINISTER JA SELLISE KOOLI HARIDUSEGA..MINGI TALLINNA TEHNIKA KOOL ?
KIISLER EI TUNNE TARTUMAAD-- --KUI KAUGEL ON TARTUST --VORBUSE ?
ENDINE Regionaal-minister KIISLER , ON sündinud 1965.Kilu-linnas on nii väikse haridusega,,TEHNIKA KOOLI HARIDUSEGA ENSV JA SUUR Poliitik . MINISTER __KES POLEisegi haridusteed jätkanud nagu TUNDA ON,
AGA MÕTETU MÖLA EEST SUUR RAHA PAKK --ON KÄES::
SELLISED ON POLIITIKAS --MEIE RAHVA RAHA EEST ,,JA PENSIONI SAAJAD --- AKTSIISIDE JA HINDADEGA PALJAKS RÖÖVINUD,, ?

     Karin  13.03 kell 16:06
Palka tuleb maksta vastavalt haridustasemele, kõik ostetud haridusega, harimatud sugulased-tutvusekaudu riigiametitesse pandud puugid tuleb kiires olukorras ametist välja lüüa. Siis jääb väga palju raha vaesele Eesti riigile alles.

     Tiiu  13.03 kell 16:06
Tahtmata päästjate töö raskust ja nende palka väiksust kuidagigi kahtluse alla seada teeb mulle tuska nende helistanud päästjate suhtumine. Nimetada uurijaid, kes peavad selgitama välja põlengute põhjused ja inspektoreid, kes peavad jälgima uusehituste ja toimivate asutuste tuleohutusnõudeid kontorirottideks on häbematu. Kui need eelnimetatud lülid suudaksid veel rohkem tööd teha, oleks ehk ka paljud tulekahjud olemata. Olen töö tõttu käinud paljudes päästekomandodes ja pintsakliplasi kohanud peaaegu ei olegi. Päästjate töö on raske, aga kõikides komandodes on nii köögid, elutoad kui koikud ehk siis, jumal tänatud, ei koosne valvekorrad ainult väljakutsetest. Samuti on paljudes neist võimalus teha kõrvaltööd töökohal, mis enamikus teistes kohtades ei ole mõeldavgi.

Vastulause päästjale     Rainer  13.03 kell 16:05
Üllatav oli kuulata päästja kommentaari, et nemad teenivad kuus 800€ aga politseinikud 1500€. Kahjuks see viimane number küll laest võetud ja tekitab hämmingut. Võin öelda, et sel aastal patrullpolitseinike palk tõusis ning nüüd lisandub arvele pea 950€ aga mitte 1500. Päästja, miks ajad pada?

röövlid eestis     töötaja .  13.03 kell 15:46
Tunnen Lõuna eestis Tööandjaid!
Kes kuidagi ei taha MEESTELE --ÕIGET töötasu seadusega maksta. ON küll VAHETUSTEGA töö ,aga Sellised EI loobu
Töö--lepingus ette kirjutatud Kuupalgast--aga öövahetuses ei saa nii tervist Hävitada : Aga töökoormust järjest lisatakse,tehakse teenus töid - sinu aega kavalusega ära kasutavad ja üldse tööaega nii ka pikendavad:

Pension     Ülo  13.03 kell 14:19
Pension on ajale jalgu jäänud.

Pension     Ülo  13.03 kell 14:15
Minule. Olen keskmise puudega invaliid. Liikumipuudega.