Vox Populi

Kes on Eesti parim näitleja?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kuulajafänn  27.03 kell 17:03
Rohkem tunnustust on ära teeninud Argo Aadli, kes isiklikult minu silmis on teinud suure arenguhüppe. Kui ta alustas saates "ENSV", siis tema või ta tegelaskuju mulle ei meeldinud. Päris mitu hooaega ei meeldinud, aga aja jooksul hakkas meeldima rohkem. Südame võitis "Suures komöödiaõhtus", kui tema tegelik komöödiaanne avaldus ja selle mulje kinnistas osalemine Gogoli "Hullumeelse päeviku" monolavastuses. Ka näitlejate arengut ja proovilepanekut erinevates rollides võiks hinnata rohkem, sest väga palju näitlejaid on vastu võtnud samasuguseid rolle, mis neile loomupäraselt sobivad. Ka Aadlil on palju potentsiaali ka draamalavastustes väga tõsises rollis, kui lavastajad seda ainult näeks!

Simmul     Kalev  27.03 kell 16:56
Palju elamusi on pakkunud Rain Simmuli kunst

     reaalsus  27.03 kell 16:43
KARL JUNGHOLZ Estonia teatri direktor ja Theodor Altermann on olnud aegade parimad näitlejad, nende sarnaseid haritud ja kultuurseid on Eestis tänapäeval kahjuks väga vähe.

Saatejuht nominendiks!     Kodanik  27.03 kell 16:20
Mis "ülekuulamine" see helistajale korraldati, kes avaldas oma isiklikku arvamust L. Meri kohta? Esiteks te ise tutvustasite tänast küsimust ja mainisite, et vastuseks ei pea olema ilmtingimata teatrinäitleja, võib võtta ka laiemalt...
Nõme, et pole siia enam oodatud mingid mõtlevad inimesed vaid klaköörid teie ajupesule. Veel nõmedam, et esitate küsimusi, aga asjast ei pole kuulnudki. Hämmastav!
Paljude riikide juhid on Venemaale avaldanud kaastunnet kohutava õnnetuse puhul, kus õuduseks kannatasid LAPSED! Teie aga lällate mitmeid päevi uhkusega mingi TOPELTspiooni eest võitlusse panustamisest. Oleks sedasi üksmeelselt ka MÕNEGI MEIE rahva ja riigi heaoluks võitlusesse panustataks!

"kultuurse" saatejuhi      Hämmeldunud kuulaja  27.03 kell 16:07
"harimiseks" AINULT ÜKS tsitaat meediast:
"Minu jaoks ületas «Kõnts» piirid – ma olen väga rahul, et ma seda vaatasin, sest tegemist on NO99, õiemini Semperi-Ojasoo tööde nimekirjas kindlasti ajaloolise lavastusega – sest minule kui vaatajale oli valitud vorm vastuvõetamatu.
Näitlejad on ka kuramuse veenvad. See, kuidas Rasmus Kaljujärv hindab Helena Pruuli keha, otsib ta peast täisid, vaatab hammaste olukorda, nuusutab upakile aetud tagumikku ning peaaegu et topib oma käe naise vittu. See on väga usutav, realistlik. Vastik."

Lp. saatejuht, häbi!     Kuulaja  27.03 kell 16:00
hoidke oma "õpetused" endale, kui te ei tea teatrite repertuaarist tuhkagi ega ei saa aru ei sarkasmist ei irooniast! See oli ikka NO-teatri kõntsane mülgas , kus laval püherdasid alasti ikka "kõrge kunsti" nimel "näitlejad"! Järelikult "geenius" ikka Ojasoo!

     kuulajafänn  27.03 kell 15:56
Kui oleks võimalik anda näitlejaansambli töö eest, siis see auhind läheks Rakvere teatri näitlejatele, kellel on väga hea omavaheline klapp laval ja ka seriaalides (Viimane võmm). Ka ei ole sealt teatrist mingeid suuri tülisid ja skandaale välja tulnud. Teevad palju ringreise Eestis ja näitavad enda kunsti maarahvale, kes ei pääse Tallinnasse. Hästi juhitud teater ja hea grupi koostöö!

     kuulajafänn  27.03 kell 15:47
Hea näitleja on see, kes ei ole muutunud täielikuks kommerts- ja reklaamih***aks, see on miinimumtingimus. Mõned näitlejad on paraku selliseks muutunud ja neil ei ole nominatsiooni ei tele- filmi- ega teatriauhindadel. Aga väga hea näitleja on selline, kellel on sundimatut karismat ka väljaspool lavatööd, nagu nägime EFTA galal T. Karki suurepärasest tänukõnest.

     Ihnu ja Diore  27.03 kell 14:30
Meil on mitmeid väga häid näitlejaid, kuid minu (Ihnu) poolt lähevad poolt hääled Andres Dvinjaninovile ja Merle Palmistele Diorelt- suurepärane on mõlemat teles jälgida. Ilusat ja päikese paistelist ilma ja hoidke saba ikka väga rõngas (entusiastlikkus võtmes/vormis). :)

     max  27.03 kell 14:11
Savisaar