Vox Populi

Kas Eestist on saanud ebamõistlikult kallis riik?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Elektron  29.03 kell 21:26
Elektri võrgutasud on meil 4x suuremad kui Sandinaavias ja 10x suuremad Saksamaast! Kas Eleringi juhtidel pole juba piisavaldt kinnisvara ja maastureid?

Kauba hind     tiit587@gmail.com   29.03 kell 16:54
Miks Eestis toodetud Suva sokid maksavad Londonis 3x vähem kui Tallinnas? Kui keegi vastab sellele, siis teame, miks Eestis on ebamõistlikult kallis!

     Helgi  29.03 kell 16:54
Muidugi on.Teisese teemast rääkides,siis vaevalt on Emakeelepäev möödunud kui käib üks käästingutamine ja valideerimine.Kahju,et me ei oska oma kõige kallimat vara hoida.

     Tom  29.03 kell 15:29
See rahvas kes ootab head tsaari,sellega juhtubki nii. Me peame ise oma võimalustesse uskuma ja need välja võitlema. Soome palgad ja Läti hinnad pole võimatu. Peab vaid tahtma.

     lihttöötaja  29.03 kell 15:16
tundub küll, valitsus(ametnikud) saavad palka milleg aelavad ära, aga tava töölised peavad hakkama saama miinimumpalgaga. ja sellest tuleb et need kõrgpalgalised leiavad et elu on ilus, aga millegi pärast lahkuvad ja surevad tavainimesed. ja ikka tahetakse veel igal pool hindadele otsa väänata. las lihtrahvas maksab selle kinni.

jah     Hendrik  29.03 kell 15:15
Soome hinnad ja Läti palgad, sooviks tervisi saata Raunole kes on veteran kuku kuulaja ning keda kallid hinnad ei kõiguta!

Riik     Kuulaja  29.03 kell 15:06
Kindlasti! Kaubad ja teenused on kallid, aga palgatase olematu! Lisaks sellele on kaubavalik ka väike ja üksluine.