Vox Populi

Kuidas Te end tunnete?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

hullumaja otseliin ?      Kukku Pikali   03.04 kell 16:59
See 3 lapse isa helistas hullumajast või? Sellised inimesed ei tohiks lapsi saada nagu tõsiselt, täieliku adekvaatsuse ja kriitilise mõtlemise võimetus. Mis inimesed sealt küll kasvavad, tulevased poliitikud ilmselt.
Ilmselt mingi järgmine ubmkeelne ametnikust parasiit kes elu aeg Eestis istunud, neil ilmselt on Eesti maailma parim koht, kus istuda sest mujal oleksid kõik nad töötu kahuriliha.

     Huugo-Viktor Hernes  03.04 kell 16:49
Eluillusioonide purunemise tunne, teate küll.

ootan muutust     haige  03.04 kell 16:25
Kui lõpeks ükskord see
Valimistest Valimisteni 2019, Miks juba käib - suur kemplemine lausa jube räuskamine see on rahvale vastik kuulata!
1. Peamine on Jüripäeval--- eesti rahvaga koos välja astuda! - Just kodanike kaitseks ja tulebki juba kiiresti arstiabis kiiresti muuta! Nii saaksime koos
hea ja väga head tulemused:
Kuidas Leida tervisehädadele kiire lahendus? ainult koos tublide Haiglate arstidega--Kõigi arstidega! Leiaksime ka väljapääsu ilma Haigekassata ! Kui on raha kaitsekuludeks-on Raha ka Tublidele arstidele!

õnnelik pensipõli     julius  03.04 kell 15:56
Mina tunnen end 320 eurose pensiga hästi, sest võimalik on pisut (umbes samas summas) juurde teenida ja sellisel juhul saab igasuguseid asju osta ning sealjuures ka finantsiste nuumata. Loomulikult ei saa sellise sissetuleku juures osta korterit või maja või uut autot ja mingil määral tuleb ka kokku hoida ning ei saa endale lubada mahetoitu ega iga päev lõhefileed või musta kalamarja. Sellele vaatamata ei tunne ma end halvasti kui mul kuskilt ei valuta ja mu närvid on korras.

     taat  03.04 kell 15:53
Töö ja tervis lännu aga ise olen ikka õnnelik !

Kole kapitalism     Kuulaja  03.04 kell 15:50
Siin riigis ei tunne küll ennast hästi ja turvaliselt!

Ebakindlusest     Ants  03.04 kell 15:42
Huvitav, kas asjalikumad küsimused on otsas?
Tunnen end aga keskmiselt. Kuni on tööd, pole sissetulekul viga. Mida rohkem on riik aga rahapuuduses ja mida rohkem on töötajal vanust, seda ebakindlamaks muutub ka töökoht.
Kahel korral olen pidanud omandireformi käigus loobuma ka oma kodust.

kui oleks tervist     kodanik õigus-riigist  03.04 kell 15:08
Siin kallis eestis tunneme enamus Ülekohut ja just arstide puudust! 17,aprill alles saab perearstile?
Eestimaa tööloomad pole enam inimesed ja kodanikud 20+ aastaga kaotanud üle-töötamisega just tervise .Kuidas sellise näruse pensioniga 342€ peab ilma abita kõik ära suutma maksta +toituma tervislikult