Vox Populi

Mis tagab inimväärse pensioni?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     mnjah  06.04 kell 14:46
hetketeemale kommentaariumi ei ole. Suu vajus lahti selle demagoogitsemise peale, mida kirikuisa suust kostub! Ja rahadest - miskipärast on ta unustanud sellegi pisiasja, KUI suur osa muinsustoetusi kulub kirikutele ja selle tõttu teistele ei jõua. Kristlik kirik ei virele kuskil vaesuses.

tarbimisväärtustest     pensionär  05.04 kell 18:48
Arenenud riik tagab. Meil on paraku liialt suur arenguruum ja arenenud riigi tase jääb saavutamata. Arenenud riikides toodetakse seda, mis piisavalt maksab ja mille müügist saab piisavalt raha. Meil tegeleb sellise asjaga tühine vähemus palgalistest ja ettevótjatest.

Häbioväärne sigadus!!!     Kuulaja  05.04 kell 16:34
Kui seadused ehk pensionide indekseerimisseadus aastast 2000 on ju selline, et see ei tagagi tulevastele pensionäridele inimväärset pensioni. Alles aastal 2030 muutub see jälle endiseks ehk 1 tööaasta võrdub ka ühe tööaastaga! 30 aastat varastatud tööaastatest tööaastaid!

kus on inimeste õigus     riina  05.04 kell 16:23
Miks Riigis kamandavad sellised Hansod ,Mikserid JA Rida poliitikud ,kes uhkeldavad 2% -ga USA ja Nato ees. ( Aga Vananev ja tühjenev RIIK on upakil . See on töörahva ja maksude maksjate suur puudus ! Ja tunneme Riigimeeste aastate töö Vilju !
Kui aastaid tagasi küsiti Ansipid ,kes Etv-saates naeratasid.
Kui Töömeeste pered koos lastega, lahkusid Soome -küll kogemustega tagasi tulevad -kus inimesed on ?
Täna oleme vaesed ja jääme kerjusteks,kuitäna uue pensi tõusuga laekus 5.04... 356€
JUST nemad on olnud meie töökad isad ,emad Tänaseks viletsad ja haiged! Kellel jalad all-rabelevad selle nimel ,et tänavale ja kuuse alla ei visata! Pole enam olnud Vanadel lootust taastus ravi saada ? -- Meie VANADELE,raskete töö aastate eest peaks ravimine olema- nagu oli 1995a. Kondiravi oli ikka Tasuta ? ?
Aga Mina oleksin rahul ka siis !
Kui ei peaks Talveks kütte raha kerjama ,Elektri raha kerjama ja ükskord julgeksin oma raha eest -- kodust välja minna- 2018 Suvel suuremat kontserti kuulata ja üks kord aastas teatrit külastada!

madalapalgalistel...     võroke  05.04 kell 14:31
jääb kehtivas süsteemis ühes elueast väheks et äraelamist tagav pension välja teenida.Tahaks et riik ei diskrimineeriks 16-nast eluaastast saati ausalt tööd teinud inimest kerjusepensioniga.Praegu peab veel inimene need tööd ära tegema,mille eest üle 2000 kuus palka ei saa.Kui meie asemele robotid tulevad,võib üle laskma hakata-robot ju raha ei vaja.

     ideid eilsest pealtnägijast  05.04 kell 14:03
Eks igaüks ostab endale tüki autoteed ja hakkab teisi koorides endale piskut teenima, tulevad tollimaksud suurematel maanteedel(riigikogujad ja nende tuttavad) jne