Vox Populi

Kas Jevgeni Ossinovski tagasiastumine oli õige otsus?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Metsatöll  13.04 kell 22:33
Ossi tagasiastumine oli vale otsus-seda Ossi oleks pidanud hoopis edutama ALKO-ministriks,sest Temal nyyd töö käpas.

     Mart  09.04 kell 16:49
Kulla KuKu, palun lõpetage see klakööride kõnetulv ära. Isegi sõnakasutus on täpselt ühesugune.

Jooge nüüd ennast surnuks!     Kuulaja  09.04 kell 16:46
Alkoholimaialised ja ajumürgi tootjad saavad nüüd rõõmustada!

rahva valgustajale     Kalev  09.04 kell 16:09
Miks ei katkesta saatejuht helistajaid, kes valetavad? Või neid, kes Ossinovskilt raha nõuavad? Miks Te ei teata vaestele ajupestutud raadiokuulajatele, et minister ei ole neile võlgu? Tema ei korraldanud alkorallit ei EV 100 ap puhul, enne ega pärast.Miks Te ei ütle, et just joodikud on võlgu oma vältimatute ja hirmsate haiguste ravi eest. Ah, et nende püha õigus on raadiosse helistamine ja sõim?

Õige otsus.     saareelanik  09.04 kell 16:07
Tagasiastumine oli väga õige, aga tuli liiga hilja. Tüüpiline näide Eesti valitsuse mentaliteedist: keeran nö käki kokku aga ei vastuta mitte millegi eest. Kogu see kari, kes praegu võimul, peaks tagasi astuma. Kui on tehtud maksuseadusi niiviisi ümber, et meil on küte kallim kui Soomes jm siis on midagi ikka väga valesti. Muudest asjadest, nagu näiteks sellest, et meie rahval hambad lagunevad suus ja ei julgeta isegi hindu küsida hambaarstilt, pole üldse mõtet rääkida. Maksukoormus oli meil juba 2012.a. varjatud maksude tõttu üks kõrgeimaid Eurooüa Liidus.

alle-aa     jooga  09.04 kell 16:06
Kui Ossinovski tehtud poliitilised vead olid vaid Ossinovski vead, siis pärast Ossinovski lahkumist valitsusest võib need ju ära parandada? Suure huviga jääks ootama, milliseid Ossinovski tehtud vigu Ratase valitsus siis parandama hakkab. Või arvab keegi, et uus minister võtab kõigi koalitsiooni tehtud vigade eest vastutuse ainuisikuliselt endale ja tal on võimalus koalitsioonile dikteerida mingeid enda või koguni Ossinovski poliitilisi otsuseid? Kui KUKU soovis midagi küsida, siis oleks võinud küsida, kas Ratase valitsuse tagasiastumine oleks õige otsus.

     Tiit  09.04 kell 16:02
Tahaks teada mida tegi refor 17 aastat kui võimul oli ja tahaks selle mehe arvamust ,kes küsis mida Ossinovski on teinud.Igatahes Ossinovski jõudis selle ajaga rohkem kasuliku teha kui refor 17 aasta jooksul lammutada

     Tiiu  09.04 kell 15:52
Kui teistele kõlbab inetult öelda, siis võib seda öelda ka kaitstava kohta.
Ossinivski esindab seltskonda, kelle loosungiks on: mees tahab, annab sõna, tahab, võtab tagasi.

     Tülpinud praeguse koalitsiooni tegemistest  09.04 kell 15:52
Miks ei tohi sisserändaja poja kohta öelda, et ta on sisserändaja poeg?
Väga iseloomulik on, et sm Ossinovskit on saates kiitma asunud seesama vanade meeste ja naiste "kamp", kes on alati valmis venelast kaitsma. Esimene helistaja võttis asja olemuse ilusti kokku.


     Huugo-Viktor Hernes  09.04 kell 14:35
Jah, õige poliitik ei ela illusioonides. Nii mõnedki riigikogujad võiks ka vabaneda oma illusioonidest, järgides Ossinovski eeskuju.