Vox Populi

Kuidas tundub valitsuse tervis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Mart  17.04 kell 16:55
Kindlasti parem kui külmkapi vahele litsuva ekspeaministri juhitud valitsus.

     trei  17.04 kell 16:54
Teeb ainult rõõmu kui mõni poliitik jääb jääknähtudega vahele. Kas selliste pisiapsakate vältimiseks, poleks mõistlik lihtrahva ja poliitikutele endi tervise heaks seadustada lubatud piiriks 0,5 promilli. Mujal Euroopas poleks probleemi tekkinudki.


Potjomkin?     Tehtud!  17.04 kell 16:21
Pakazuhha käib täiel rindel. Aab esineb "riigimeheliku" avaldusega kuidas ta läbirääkimiste nimel tagasiastumist edasi lükkas ja samal ajal tilgub välja, et tegelikult lootis asja vaikset hääbumist kuni asi mitte tema enda vaid Vaheri ja Anvelti kaudu Rataseni jõudis ning kinnimätsimine enam võimalik polnud. Omaette kurioosum on, et meil töötavad politseis inimesed, kes protokolli vormistades nägu ja nime nähes ministrit ära ei tundnud. Sic!!!

Saatejuhile     Vaatleja  17.04 kell 16:02
Täiesti teemaväline küsimus, millele saatejuhi vastutulekul võiks eetri kaudu vastuse saada. Olen täheldanud teie veebikaamerat vaadates, et Vox Populi kõnesid vastu võttes saatejuht Timo Tarve sirgeldab midagi paberile. Huvitav, mida küll?

Ai, mulle meeldib!     Kuulaja  17.04 kell 15:58
Väga õiglane see asi, sest oma "tasu" pidi see vastik reeturinäru juba ammu saama. Väga häbiväärne ja madal oli näit. tema eriline aktiivsus kesikute kontorimaja ja isegi selle võtmete ümber. Loodetavasti saavad need müüdavad hinged seal kõik ajapikku oma õiglase karistuse.
Aga mingi riigimehelik käitumine see nüüd küll polnud, hoopis väljapääsu otsis meeleheitlikult maksimum võimaliku aja, vastik variser! Ja kahjuks saame varsti teada jälle ühe tagumikusoojendaja veel soojemast kohast, KAHJUKS JAH!

     Kuulaja  17.04 kell 15:47
Kehv tundub. Ei taha sellist valitsust, kuhu kuuluvad sellised venemeelsed tegelased nagu Toom ja Kõlvart, muuhulgas. Mis aga puutub Aabi, siis seadus on seadus ja reeglid reeglid. Muutke ära ja siis heietage edasi.

     Tom  17.04 kell 15:43
Jätkaku edasi. Pole ju paremat varianti asemele ka. Reformierakond on ise sassis,Vabaerakonnal pole sõnumit ja EKRE on vaid ühe pere partei.

See ihaldatav soe koht ja võim     Kuulaja  17.04 kell 15:40
Leian, et vaatamata kahe ministri tagasiastumisele on valitsuse tervis ok! Muidugi väidavad kiibitsejad (ekre ja reformikad), et riigikassa on tühjaks tehtud ja riik kohe kokkukukkumise äärel. Loodan, et see enesekiitja -ja ülistaja ekre saab tuleva aasta märtsis vastu näppe!

     Kõva Ketas  17.04 kell 14:37
Valitsuse tervis on korras sedavõrd kuipalju "vahele jäädakse". Liikluspolitsei suheliselt harvad liikluse jälgimise reidid määravad seega ka valitsuse tervisliku seisu.
Kujutage pilti, et Aabi juhtumi puhul ta kõlbab Riigikogus küll töötama.

     ....  17.04 kell 14:26
Valitsusest ei arva ma midagi, sest olen viisakas inime... Taaskordne ministrivahetus - eh, lasteaed - et siis vahelejäämisest andis peaministrile teada siseminister, mitte see riigimehelik minister ise! Siiras kahetsus neh! Ja lisaks neelas rahvas ka väga selge konksukese alla - kogu selles teemas on ju marginaalne jääknäht seatud sihilikult esiplaanile ning sellest on rohkem juttu, sellele järgnev oluliselt tõsisem liiklusrikkumine on nagu muuseas mainitud. Jätke see promill kõrvale ja lugege neid uudiseid ikka samal ajal loetu üle ka mõeldes! 11.märts oli pühapäev, rajalt võeti maha keskpäeval (kehtis veel nn.talveaeg), ilm ei olnud siis soe kuiv ja mõnus, autos oli ka elukaaslane. Kiiruspiirang oli linnas 50 km/h, mõõdeti aga 73 km/h - see on räige ületamine! Et kõik sellega rahul olid, viitab võimalusele, et mehel on sellised suured kiiruseületamised tavalised, seekord lihtsalt juhtus vahele jääma. Jääknähtudele on sihilikult suunatud suurem tähelepanu (seda J.A. enda poolt), et see varjaks suurt kiiruseületamist, mis on oluliselt suurem rikkumine antud juhul! Ja selle eest jättis siis VAID üheks kuuks juhiloa hoiule... Kas tõesti on karm karistus?!? Et siis saab nüüd suve saabudes jätkata meie teedel madallendudega...


Jaak Aabist     Sergo  17.04 kell 14:25
Kui paljud meist on tegelikult taolises olukorras olnud? Usun, et neid on ja mitte vähe. Kahju muidugi heast oma ala spetsialistist, kelleks Jaak Aab mõistagi on. Paraku taolisel käitumisele peavad järgnema tagajärjed. Miks küll ei kontrollinud ta enne autorooli istumist oma seisukorda alkomeetriga. Nii kõrgel tasemel võiks selline "töövahend" auto hoiulaekas ikka olemas olla. Elus ikka tuleb meil kõigil ette kordi, kus saab manustatud rohkem kui vaja, ent siis võiks just alkomeeter olla see, mis suunab käituma õigesti. Kahju, kuid tegu on tehtud ja vastutama peab. Positiivse külje pealt vaadates võib öelda, et õnneks jäi ta vaid vahele. Hea, et miskit hullumat ei juhtunud.

Tervisest, valitsuse tervisest     Verner  17.04 kell 14:06
Valitsuse tervis paistab mulle justkui keskpärase pohmelusena.