Vox Populi

Millist erakonda me ei pruugi järgmises parlamendis enam näha?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kurjuseriik     Arvamus  19.04 kell 16:57
Kindlasti ekre on see, kes peab kaduma!

Parema Elu Nimel, (kõik jäävad alles)     Majandaja  19.04 kell 16:52

Elementaarne, et praegu jäävad kõik sisse. Äärepeal olevate erakondade kaotamist ei saa Välisjõud endale veel lubada, vabaduse-valiku illusiooni hoidmiseks.
Isegi pilpa peal hoitavat Rohelisi, on Neil vaja Euroopa rohe-internatsionaalsete jõudude tarvis, et Päris loodustarkuse suunalist jõudu asemele ei tekiks.

Ainuke olemuslikult päris kodumaise rahvusliku sisuga on Isamaa'lased - IRL. Nende pildilt kadumisega ollakse Välisjõudude poolt üksmeelel.

Irooniliselt on isegi SDE rohkem kodumaiselt käitunud kuid ennast Eestimaalise Konservatiivse häälekandjaks dituleerinud EKRE kes Ratase käest just hiljuti vastu näppe sai, sest peni unustas oma ketikoera positsiooni ja haukus hetkeks vale peremehe poole.

EKRE sisevestluste ja tausta osas, võib julgelt eeldada, on niipalju materiali FSB käsilastel mis lastakse käiku kui nad julgevad eemalduda oma misioonist mille tarbes neid tehti: likvideerida Eesti Vabariigi parempoolne süvarahvuslik valitsus.

Kuigi ega mingit sala-materiale pole vajagi, ehk piisavalt Eesti asutusi on salvestanud kogu TallinnaTV algusaja materiale kus EKRE koostöö-allumine ja misijoon sulaselgelt nähtav. Nad tohtisid rääkida ainult lubatud kaartide-slooganite piires ja Valitsuse vastu, kuid mitte kunagi Keskerakonna vastu tõsiselt. Kui nad selle reegli vahest kogematta vabaduse illusioonist unustasid, tehti see neile tugevate lausete ja pilkudega kohe eetris selgeks.

Noortel kutsikatel tänapäeval komme üle pea kasvada ja senikaua kui Eesti oma tugevust näitab, EKRE'le kodumaalist turvalisust suudab pakkuda siis võib saatuse iroonia tõttu just EKRE olla see kes kogu Välisluure kultuurihävitus plaanile lõplikult vee peale tõmbab, esimesena algsete kokkulepete paljastamisega lagedale tulles, kellega kus, mida, kuidas räägiti. Iseasi, kas Sellega oma pere otsesese ohtu julgevad panna, kas selleks on motivatsiooni.
Ehk targemad materiale hoiavad mitmes korvis mis iseenesest tulevikus paljastub ja ei pea juhtuma nii nagu Türi Preester Harald Meri'ga kes uue valitsuse kommunistide salalisti raadios plaanis avalikustada.

Teame ju mis on reeturi palk ja teame mis on Kangelaste taak. Valik seisneb lõplikus aatelisuses.
Odav oma riigi materdamine ei ole KUNAGI olnud patriootlik.
Ega Puutini Salalepingulised siis NIISAMA pidevat aastaringset eetriaega Päris Eesti kodumaalistele annaks, see nii elementaarne et ei vaja isegi mainimist, kuigi tundub, et vaja mainida.

Senikaua kui erakonna ees väliskulturide-lipse kantakse, loomulikult meil iseseisvast kodumaavalitsusest unistada ei tasu. Vabaduse illusiooonis jääme muidu veel viimasest (Isamaalisest IRL'ist) ka ilma kui me end mugavustsoonist välja ei julge liigutada., parema elu nimel.

     raadiokuulaja  19.04 kell 16:38
Vabandust, et teemast mööda kirjutan. Igapäevast kuulamist segab hirmus reklaam, mis perioodiliselt lajatab:"Mida sa hädaldad kogu aeg...jne,- nagu tatti pritsiks.

     Mart  19.04 kell 15:54
Mitte Reformierakonda, kes on Eesti rahva vaesusesse saatnud ning 120 000 tööealist elanikku sundinud mujale tööd otsima minema.

Reformierakond on meedia üleshaibitud mull.

2016 aasta märtsikuu seisuga oli Reformierakonna liikmeid (ametlik)14 351.

Reformierakonna kodukal on kirjas: "Üldkogu koosneb erakonna kõikidest liikmetest ja on erakonna kõrgeim juhtorgan."

2018 Reormierakonna üldkogul oli 1199 osalejat ehk siis ALLA 10% Reformi liikmetest (ametlikest). Hahahahahahaha.

TEGELIK meid 17 aastat käskinud-poonud-lasknud punt koos realiikmetega kokku ei ole mitte rohkem kui 1200-1400 inimest, mis teeb ca 0,1% meie elanikkonnast. NAERUVÄÄRNE.

vastu     ants  19.04 kell 15:45
Lihtsam on öelda, milliseid võiks näha olla: reformierakonda, keskerakonda ja EKREt. Ülejäänud, kui nad seal esinevad, on marginaalsed.