Vox Populi

Millised valdkonnad vajavad riigipoolset turgutamist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Vello  26.04 kell 16:58
Turgutada on vaja inimeste kainet mõistust, et me ehitaks endale ka tööstust ja hakkaks ka ise enda (miks mitte ka sisseveetud) toorainest väärtust tootma. Me ei peaks seda arengut aga pidurdama näiteks puukallistajate poolt. Küll siis ka ressursid elu parendamiseks tekivad.

     Oijah  26.04 kell 15:59
Riigi ehk maksumaksjate raha eest ehitatavad üürikorterid lisavad ebaõiglust.
Vanamemmed ja -ätid, kes siin keskerakonda kiidavad, võiksid pigem kodus sokki kududa või midagi mõistlikumat teha, kui oma "tarkust" telefoni teel jagada. Et siis praegune valitsus teeb eelmise tegematajäänud tööd ja teeb kõik õnnelikuks, võttes raha seina seest. Tegelikult peab selle valitsuse rahakülvamise tagajärjed kinni maksma järgmine valitsus.

     Liisa  26.04 kell 15:57
Saared Hiiumaa ja Saaremaa - seal peaks rakendama diferentseeritud maksusüsteemi nagu seda teeb Rootsi riik oma saartel.

Vastuolu     Kuulaja  26.04 kell 15:27
Tööturg. mis diskrimineerib vanemaid tööealisi inimesi. Kui teistmoodi ei saa, siis tuleb panna igasse töökohta kvoodid, et töökollektiiv koosneks õiglasemalt noortest va vanemate töölistest. Kõik firmad, kes eiravad reegleid, siis survestada selliseid ettevõtteid. Olgu selleks siis suurem tulumaks või muud survestusmeetotid. Samas räägitakse, et tööjõudu jääb igal aastal aina napimaks, sest pensionäre on liiga palju. Kui diskrimineerimist ei suudeta kõrvaldada, siis ei ole mõtet pensioniiga kaugemale tõsta. Kõik me oleme inimesed ja vajame elatusallikat.

     Liisa  26.04 kell 14:30
Sotsiaalhoolekanne, hambaravi, ravimite hüvitis, puhta toidu (vaid naturaalsete koosisosadega) tootmise soodustamine.

     Helgi  26.04 kell 14:11
Laste huviharidus ja tervislik toitumine.