Vox Populi

Mida me oleme Soomelt õppinud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     külamees  07.05 kell 16:56
Soomest on vaja õppida seda, kuidas sinusugustele ebaviisakatele tõllidele molli anda.

     Rivo  07.05 kell 16:51
Soomelt ei ole midagi mõtet õppida. Siin on täielik regress

Aru     Urmas  07.05 kell 16:25
Kas keegi teeks mulle selgeks ,mida annab digitaalne juhiluba kui meil on juba ID kaart ja juhiluba kaasas ei pea kandma ning kõik juhi andmed süsteemis sees. Hetkel näen küll ,et soomlased oleksid võinud selle raha panna hoopis X-tee arendamisele.

     Uku  07.05 kell 16:10
Soomelt ja skandinaavlastelt võiksime õppida isekeskis suheldes häbenemata sina-vormi kasutama, see tõstaks oluliselt meie ühtekuuluvustunnet ja aitaks vähendada eestlastele nii omast "magustoidu" eelistust. Mõelgem selle üle ...

Mõttetust küsimusest     alo  07.05 kell 15:35
Keegi väitis, et kogu meie riigi poliitika järgib vaid reformikate liberalismi ja erakondade ideoloogiad on seetõttu kõik Margaret Teacheri nägu, kelle järgi pole olemas mingit ühiskonda vaid ainult kari kraaklevaid indiviide. Selline kari pole loomulikult võimeline mitte kelleltki mitte midagi õppima, kuna on veendunud enda erakordsuses ja ülimuslikkuses. Sellepärast me polegi kelleltki midagi õppinud vaid pigem instruktorite korrektiive kuulanud ja kõik läheb nagu teistes madala produktiivsusega arenguriikides: kõik väärtuslik voolab välja ilma oma ühiskonnale kasu toomata. Aga me elame ju paremini kui Aafrika!! Hah-hah-haa!!!

     agulifilosoof  07.05 kell 13:40
ju kahe keelega rääkimist; ühega tõtt, teisega mis kasulik