Vox Populi

Mida teie täna tähistate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta     Kuulaja  09.05 kell 16:21
Vanavanemad katavad peolaua ja oleme õhtul kolme põlvkonnaga koos. Meenutame häid aegu, vaatame fotoalbumeid ja seletame ka lastelastele, et kõik siiski ei olnud halb Nõukogude Liidu ajal, mida praegu püütakse kuvada!

Mis ometi nii      Kodanik  09.05 kell 16:04
hirmsasti siin tagumikke torgib?
Kõik on Laari käest nakkuse saanud või? MIKS TE TAHATE AJALUGU OLEMATUKS MUUTA? Häbi pole või?
Võideti ju tõesti 2.maailmasõda! Kas see on siis halb? Millal on Venemaa liitlased olematuks muutnud ja mis see ka muudaks? Ja kas meie laipade hulka annab tõesti Venemaaga võrrelda? Aga teie kehtestasite jõledaid sanktsioone ka päeval,kui kogu maailm vene emadele-isadele kaastunnet avaldas kaubanduskeskusse laste massiliselt elusalt sissepõlemise päeval! :(
Ei taha tähistada, siis kes käseb, aga VALET POLE KA SIIN MÕTET HÜSTEERILISELT KISADA, alatud külakurnajatest vanamehepässid, riigivargad nõukaajast ja suguvendade korteritest tänavatele ajajad ja sõjaajal nahahoidjad!

sünni kuupäev     maamees  09.05 kell 15:50
Panin Eesti lipu välja
Ootan veel eestis töötavaid lapsi - õhtuks sünnipäevale! Ilma lasteta oleks eluke väga kurb

     HEIDI  09.05 kell 13:53
Ma rõõmustan selle üle, et maailmas on vähemalt ÜKS ja VALITUD PRESIDENT, kes
"LUBAS, mida TEEB... ja TEEB, mida LUBAS!" (President D.J.Trump)

Jutupaunikuid ja määratud ametnikke- pseudo-Presidente on maailm täis!Eks ikka seda "tähelepanu" :     Kuulaja  09.05 kell 13:25
Eesti eurolauljanna suhtes ei jäänud ükskõikseks ka Briti ringhäälingu BBC Eurovisioni koduleht, kus esimese poolfinaali seitsme hämmastava seiga seas figureerib ka Elina Nechayeva etteaste:
"Nechayeva napakas kleit ja eepilised kõrged noodid kindlustasid Eestile edasijõudmise," kirjutab BBC Eurovisioni koduleht.

Ja loomulikult ei piuksatagi me siin sõjardite riigis kogu maailmas õnne toonud rahu võitu, meie tähistame omale uued ahelad toonud!