Vox Populi

Millega peaks riiki reformides pihta hakkama?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Metsatoll  05.06 kell 20:33
Kuulsin anektooti-REFFid lubasid tulevikus hakata reformima Reformierakonda.

Milleks?     andrius  15.05 kell 16:17
Seni kui peamiseks poliitiliseks probleemiks on sõjaoht pole mõtet rääkida ei riikide suveräänsusest ega mingitest riigireformidest. Loomulikult saab riiki õhemaks teha ja see oleks kahtlemata vajalik, kuid see ei taga mingit erilist muutust eestlaste elus. Ettevõtjate huviks on ikkagi võimalikult lihtsalt kasumit saada ja võimalikult vähe regulatsioonide ja maksude pärast muretseda ning sealjuures kuskilt saada usinat ja kuulekat tööjõudu. Milleks seda kõike on vaja just riigireformiks kutsuda, seda teavad ehk ainult propagandasõjas karastanud meediatöötajad.

Esimese     asjana  15.05 kell 15:52
tuleks koostada ja avalikustada ammendav tabel kõikidest mtü-dest, sihtasutustest ja muudest moodustistest, mis maksurahadest osa saavad. Palju nad saavad, kes seal töötavad, palju palka saavad, millega tegelevad ja mida on ära teinud. Ja te näete, millised varjatud reservid meil on.

prioriteet nr 1     prioriteet nr 1  15.05 kell 14:35
Kõigepealt tuleks igasugused valetajad-varastajad Jaak Aabid ja riigiraha omastajad Toomas Ilvesed liistule tõmmata nagu kord ja kohus.

Miks peaksid kodanikud riigi seadusi järgima, kui riik näitab kõrges kaares eeskujulikult kustes, et seadusi järgivad vaid intellektipuudega lambad?


     Ats  15.05 kell 14:30
Mitte küsima riigiametnikelt, kus on kitsaskohad vaid leima need erapooletuid eksperte kasutades.Näit. Jüri Raidla.