Vox Populi

Kus täheldate Teie suurt ebaõiglust ja lõhet?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kogu inimkonnale     inimkonnale  01.06 kell 4:39
Ebaõiglust,on see,kui tuuakse moslemid,mis on niigi vägivaldne usk,ja vaevalt,et need tööd teevad pealgi,vaata,et maksa pealegi,vot sulle pagulasi!

http://www.tv7.ee/vod/player/16939/ Iisrael ja moslemid!

http://www.tv7.ee/vod/player/16940/ Iisrael ja moslemid!

http://www.tv7.ee/vod/player/17033/ Iisrael ja moslemid!


Palju on ebaõiglust !     Pukike  28.05 kell 16:38
See on ebaõiglane, et Eestisse tulnud pagulastel on väga-vaga suured abirahad ! Seda muide aga varjatakse avalikkuse eest. Üks pagulane saab 1300.-euri kuus toetust ! Vot nii ! Teiseks see feministide lärm ahistamise pärast- umbes nii,et kui mees oled siis oled potensiaalne ahistaja ! See on sooline diskrimineerimine meil siin oma Eestis !

Ühest kõnest     inspireerituna  28.05 kell 15:53
Tänavalegaalsel mootorrattal võib olla kuitahes võimas mootor, kasvõi 100kW ja üle aga niipea, kui mootorratta kahele rattale lisada veel kaks ratast, tulemuseks ATV, ei tohi tänavale ilmuda masinaga, millel üle 14,5 kW. Miks?

     hr.Tee  28.05 kell 15:47
Ega kõik ei saagi siinses elus võrdsed olema . Olge rahul sellega mis teil on .

Ebaõiglus     Kuulaja  28.05 kell 15:13
Ebaõiglus valitseb meil:
1. Vanuseline diskrimineerimine tööturul.
2. Pensionide indekseerimine.
3. Sotsiaalharta mittetäitmine.

     Vallo   28.05 kell 14:42
Ei tähelda palgalõhet, kuna seda pole olemas Palgalõhe on teadlik vale mida minister ja teised hullfeministid häbematult korrutavad. Mitte kusagil ei ole avastatud, et sama töö eest, samal ametikohal makstakse naisele vähem palka kui mehele. Palgalõhe arvutusmeetodi järgi "emapalka" saavad naised palka ei saa, kuna emapalk on toetus. Küll aga lähevad emapalka saavad naised arvesse naiste poolt saadud kogu palgasumma jagatises. Mina loodan, et "palgalõhe" suureneks. See tähendaks, et meil oleks rohkem noori emasi.