Vox Populi

Kuidas tõrjuda korruptsiooni?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kuul pähe     Metsatöll  06.06 kell 23:00
Kõik KORRUMTANDid myyri peale,kuul pähe ja Schnelli tiiki ujuma.

     Mart  06.06 kell 16:54
Niikaua, kui ühed võivad pistist võtta, teised mitte, ei muutu midagi. "Võrdsematest võrdsemad" peaks ära kaotama ja poliitikud, riigiametnikud peaks deklareerima kõik oma tulud-kulud kuni nööbini välja. Kes ikka elab üle oma "võimete" see tuleks pulkadeni läbi uurida.

     korruptsiooni ohver  06.06 kell 16:05
Eesti riigi ametnikud on läbinisti korrumpeerunud ja Eesti riigi valitsus on aastaid seda lubanud.
Midagi pole siin loota õiguse ja õiglusriigist.
Tõrjumise juttu siin rääkida ei tasu vaid vaja asuda reaalsete tegude kallale, et neid maffialike riigi korruptante vastutusele võtta.
Kui Eesti valitsus lubab edasi kesta samal viisil siis palume kõrgemat, et koristaks neid riigiametnikest kurjategijaid omal viisil ära... targad saavad aru lollid mitte kunagi.

LIHTNE     Avo  06.06 kell 15:21
Rohkem peab olema korruptsioonis süüdimõistvaid otsuseid ning reaalse "rootsikardinate" vaatega. Pole imestada et mingi "jänkide" ülevaade tunnistas et Eesti on kõige vähem korrumpeerunud riik. Kui meil # taha ei saadeta ja loetakse et pääseb karistamatult ning elu norm on korruptsioon siis polegi nagu millestki rääkida.

tõsiselt     siiri  06.06 kell 15:00
Raha tuleks kaotada ja kaubandus lõpetada. Ainult jaotamine, kõigile võrdselt ja minimaalselt. Pidev elektrooniline kontroll, isikud kiibistada. Sellega pidev jälitustegevus tagataksegi. Vahelejääjad asustada Novaja Zemljale ilma igasuguste vahenditeta, aga võib ka asustuseta laidudele, kuid tuleb rakendada lähenemiskeeldu ja vaadata, et ujuma ei roniks, selleks tuleks ilmselt ketti panna. Kuna eeltoodu on ebainimlik ei ole korruptsiooni ilmselt võimalik progressi tingimustes täielikult välistada.