Vox Populi

Kas alernatiivmeditsiin vajab rangemaid eeskirju ja kontrolli?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Ei saa     peeter  11.06 kell 17:39
Usku ju ei reguleerita. Riik ja kirik on lahutatud. Kui kellegi tervist on kahjustatud, siis tuleks seadusevastase tegevusega seoses juurdlus algatada. Teadus selle asjaga ei tegele ja teduspõhine ta pole, seega on ju tegemist usuga. Mingite arusaamiste järgi pidi usk kõik asjad lahendama ja usuvabadus on ju seadusega tagatud.

Aga usuvärk     Eesnimi Perenimi  11.06 kell 17:01
Papp lubab ka igavest elu - kas vajab reguleerimist ja kontrollimist? - Mitte tõenduspõhist ei ole võimalik kontrollida.

     liis  11.06 kell 16:04
huvitav kui see homoöopaatiline on kõik "vee müümine" nagu üks helistaja ütles (tõesti on kahju sellistest inimestest), siis huvitav miks see on ravimi alla liigitatud??

Et siis ravimiamet on nii loll, et hakkab vett keelama?? irw

Soomes, lätis, rootsis lubatakse ja on ametlikult apteegis müügil.

Ainult eesti elab üleeilses päevas ja ravimifirmade maffia valitseb.

Neile keda homöopaatiat kasutavad, pole "tõenduspõhjendust" vaja, omad kogemused on see mis tegelikult loeb.

     Tiiu  11.06 kell 16:01
Muidugi tuleb kontrollida.
Esitaeks tuleb kõigile selgeks teha homoöpaatia mõiste. Teha vahet rahvameditsiini ja homöpaatia vahele. Ravitsejad meditsiiniliste vahenditeta tuleb maksustada võrdselt kõikide ettevõtjatega. Ka veidrad massöörid ja seksiõpetajad.
Naisele, kes on kas ise alternatiivravija või vähemasti selle pooldaja aga niipalju, et neeru kaotajal on tegelikult õigus arsti peale kaevata, sest ta ei saanud ÜLDSE MINGIT ravi. Arst peab aga oma patsiendile ravi leidma ja ei tohi teisi võimalusi müüa.

     eh  11.06 kell 15:56
homöopaatia EI ole mingi loodusravi või traditsiooniline ravi - minister ei suuda oma valdkonna konkreetsele küsimusele isegi vastata mitte! See on üleilme tohutu miljardibisnis/aasta, mis tegeleb suure pettusega! Kusjuures korduvalt on maailmapraktikas müügilt korjatud suuri partiisid homöopaatilisi nn.ravimeid, mis on tegelikult sisaldanud erinevate retseptiravimite erinevaid koguseid (antibiootikumid jms.), belladonna surmav kogus on lausa imikuid tapnud, kui harimatud emmekesed on lastel kasutanud seda sisaldanud homöopaatilisi vahendeid. Homöopaatia on suur pettus, mille aluseks on 19.sajandi keskpaiga müüdid, sisuliselt alkeemiaga ühel pulgal. Kui vaktsiinide koostistes aetakse näpuga järge, siis seda, mida need ollused sisaldavad - see nagu ei pakugi kellelegi huvi. Ravimifirmasid kirutakse, kuid seal on taga ka väga kallis teadus-katsetöö, mida ülikasumeid teeniv vee-suhkrumüügi pettus ei sisalda. Et see teooria ei ole tõestatav, näitab siiani väljamaksmata James Randi pakutud miljon dollarit!

miilitsad enne haridust      Eluvõimetu lollidemaa paraad   11.06 kell 15:52
Edendame keelamise põhist totalitaarset mendimaffiariiki jälle või? Äkki oleks vaja paremat haridust ja kultuuri mitte keelata kõike? Äkki oleks vaja paremaid oskuseid ja teadmiseid inimestele maksimaalselt teha saadavaks? Aga no vaevalt midagi sellist maffiariigis võib kunagi juhtuda, teeme trahvi aga ja keelame abikooli riigis.