Vox Populi

Millised soodustused on ajast ning arust?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Rein  14.06 kell 16:56
USA ekspresidednt saab palka 220 000 USD aastas - sellest maksab oma kulud, s.h. elamise, turva, transpordi jne.
USA ekspresidendi kaasa saab 20 000 USD aastas, kui ta kvalifitseerub (ilmselt kui on nii vaene).

Eesti ekspresidentide summad küünivad samasse klassi - ara EESTI on USA-ga võrreldes VAENE riik.

Ekspresidentide elamiskulud tuleks kohe kaotada. Maksta neile mingi summa n.t. 3000 eurot kuus ja PUMKT.

     Aavo  14.06 kell 16:26
Tänase saatega haakuks ka hästi meie ekspresidentide ja nende leskede erisoodustused ja personaalsed ametiautod! Milleks on vaja sellist raiskamist, kui neil niigi suur pension Eesti Riik ei pea võimaldama neile 24/7 personaalseid autosi koos juhiga ja nagu president Rüütlil veel lausa kahe autojuhiga! See on puhas maksumaksja raha raiskamine.

väga tigedaks teeb     August tuli ka Siberist  14.06 kell 16:15
Tuletame täna Kuku saatejuhile
"Valusat Küüditamis päeva sinule meelde !
Vot miks meie täna, ei austa ka oma inimesi?
Keda saadeti ,nagu loomi surma paljud olid lapsed ja vanad!
Kahjuks -- meie Eestimaa vallutajaid elavad mõningad isikud ja nende tõbraste lapsed
ka tänase tunnini - kuradima hästi + veel hüved ja palju soodustusi nautides!
Just jälgisin eestis "" Punase pileti vanu mehi ja nende lapsi ! Enamusel vanadel komudel'- olid olemas kõik soodustused ! Kas tänased punased ise tegid seadusi ,,,et jälle röövite oma inimesi :


     ....  14.06 kell 16:00
kõik jutt õige. Lisan ühe asja veel. Ajast ja arust on meie ametist vabade presidentide ja nende suguvõsade priske ülalpidamine! Eesti riik peab meie kõigi maksurahade eest ülal pidama niigi kõrge pensioniga ja muude soodustustega presidenti, tema abikaasat ja alaealisi lapsi. Ja maksma luksusliku eluaseme ning selle ülalpidamist võimaldavate palgatööliste eest, tasuma sekretäre ja autojuhte jms. Miks ometigi?!? Meil ei ole vaja tekitada üha suurenevat pseudoõukonda oma kuningate-kuningannade ja printside-printsikestega! Jättes rahva oma raha eest vaid õukonnanarrideks, kes kõigele vaguralt peale maksavad, kuigi ise virelevad... 21.sajand!

     Martin  14.06 kell 15:54
Ära tuleb kaotada riigikogulaste elamise hüvitis. Keegi ei käse kandideerida ja saada riigikogusse, kui ei sobi kolida Tallinna. See jama tuleb lõpetada.

Liigne poputamine     Kuulaja  14.06 kell 15:24
Ega meie riigis need pensionärid, kellel on eluks vajaminev juba olemas, kõige vaesemini veel ei ela, et neile on kõikjal soodustused! Minu kogemuste põhjal vajaksid kõige enam soodustusi, töötud, lasterikkad pered, invaliidid ja need pensionärid, kes saavad väga pisikest (alla 300) pensioni!

     Tom  14.06 kell 15:21
Riigikogulastele on liiast kuluhüvitused,kui ehitustööline peab omale ise töökindaid ostma või õpetaja ostab omast palgast pliiatseid ja muid tarbeid.