Vox Populi

Mida on meil õppida tselluloositehase juhtumist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Tehas     Kuulaja  21.06 kell 16:42
Kui palju inimesi seal tehases üldse tööd saavad? Käputäis töökohti ei ole seda väärt, et loodust sellisel määral rikkuda ja puitu WC paberiks raisata!

Sellu     Begemott  21.06 kell 16:28
Saates keegi rääkis, et RB-d ehitatakse tankide kohaletoomiseks, aga küllap Trrump ja Putin kokku lepivad. Muidugi lepivad -- võtame Venemaa geekaheksasse, sest Krimm oli ju nii ammu ja Venemaa on juba viisakas riik, Putin lõpetab Baltimaade ründamise harjutamise, Eesti ei valeta, et Vene lennukid Eesti riigipiiri rikuvad ja me ei ähvarda Venemaad enam, et kohe homme marsivad meie kaitseväelased Moskvasse sisse ja panevad kõik vdenelased vangi.

omanik oleks eesti rahvas     teet ja peep  21.06 kell 16:22
Seda võiksite küsida .looduse hävitajaja Isehakanud ärimeeste käest ? Kas saate Toompeal ka aru ,et inimeste vastu olete nõrgad!
SEE mets ja loodus kuulub inimestele ,kes siin elavad!
Kui Kodanik ja töörahvas soovib ISE rajada ohutut VÄIKEST PABERI TEHAST--siis küll aga mitte kunagi ei ehita sellist SUURT tehast --Sulidest koosnev ärikate punt metsahävitajaid ja loodusliku vee hävitajad ja kalade hävitajaid

     Ants  21.06 kell 16:16
Ma olen selles täiesti kindel, et just need pooldajad kes ilguvad, et näe jälle ''mitte minu tagaaeda'' ise seal kandis ei ela. Õigus üldse kobiseda oleks neil kes seal kandis elavad. Ja teiseks Eesti sugune väike riik peaks väga targalt planeerima mida oma territooriumil teha mitte mingeid sajandi vanuseid projekte.

     Hämmastunud naine  21.06 kell 15:52
Õppida on seda, et väike rühm hullunuid suudab riigi maha võtta. Venemeelsed tegelased muidugi hõõruvad õnnest käsi. Mida siis tohib Eestis üldse ehitada ja teha? Tegelikult on see väga hirmutav stsenaarium.