Vox Populi

Millal ja miks tunnete kaasmaalaste pärast häbi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kogu inimkonnale     inimkonnale  26.06 kell 3:10
Matteuse evangeelium 6:14 Sest kui te annate inimestele andeks nende eksimused,
siis annab ka teie taevane Isa teile andeks,
15 kui te aga ei anna inimestele andeks, siis ei anna ka teie
Isa teie eksimusi andeks.

häbi     sven  25.06 kell 17:03
Häbi saab varsti veel olema Simsoni bussiliiklusega...

vastutus     Tambet  25.06 kell 16:58
Häbi on koeraomanike pärast, kes ei õpeta ega ei vii kooli neid tarku, õppimisvõimelisi olendeid. Kella viiest hommikul klähvib pea kohal korteris suur koer, kella üheksast hakkab ta üksindustundest ulguma. Õueski tülitavad kellegi lemmikud võõraid ja ehmatavad lapsi. Pika rihma otsas või vabalt jooksvad. Rasedale naisele hüppas selga võõras dobermann.

     häbistaja  25.06 kell 16:57
Lätis alkoreisidel käivad joodikud on tõesti suureks häbiks kogu Eestile.

madal vaimsus      Oktobus   25.06 kell 16:56
Kõige madalama arengutaset tõendav vaid läbi keeldude ja liikuse toimuv riigijuhtimise mudel, mis pole iial kuskil maailmas toiminud.

korralagedus     Kalev  25.06 kell 16:35
Häbi on inimeste pärast, kel puudub patriotism. Ise olen ostnud kõik vajaliku oma suurele perele Eestist, ka siis, kui olin väga vaene. Nii minevikus kui ka nüüd on kutsutud tööle välismaale, aga millegipärast pean õigeks elada Eestimaal, kuidagi saan hakkama.
Kahju on nutipõlvkonnast, kes ei märka ümbritsevat loodust, vastikud on prahi maha loopijad. Olen pidanud palju koristama suitsetajate järelt, kes rikuvad nii teiste kui enda tervist.
Häbi on mingite ainete käes vaevlevate kaasmaalaste pärast, Õudne on vaadata taaruvat, plämisevat teismelist.
Kindlasti on paljudel häbi uhuu-kultuuri pärast, mis vohab artiklites ja telesaadetes. Keregusklikele määritakse pähe mida tahes. Taas on kerge mõjutada noori. Muidugi pole Eesti siin erand.
Kolmandaks -- kas tõesti keegi ei kontrolli neid "kunstiteoseid", mida meil lihtsameelsetele igal nurgal müüakse? Inimesed, ärge ostke ikoone Balti jaama turult!

     Tiiu  25.06 kell 16:17
Muidugi on häbi roolijoodikute tõttu. Olen ikka mõelnud, et ma ei ole kunagi aru saanud selle kaine grupijuhi aktsioonist. Kes on otsustanud vastutuse võtta, saab ju ilma aunimetuseta ka kaine olla. Loomulikult ei ole see kampaania purjus autojutide asemel süüdi, aga tundub, et meie inimeste vaimne tase pigem langeb kui tõuseb. Paistab, et valitseb moraal, et kui kui ei ole kaine grupijuht, siis võid purjus peaga sõita küll. Järsku peaks kampaania kuidagi ümber sõnastama või organiseerima. Ehk peaks olema aastaringne suurürituste kohustuslik lisa piletile trükis, et istun rooli ainult kainena või leidub vabatahtlikke, kes parklates igal võimalikul juhul pistavad sildikese kojamehe vahele, et kui olen joonud, siis rooli ei istu. Kuna ühiskond lumehelbestub, siis ei ole ilmselt igal hetkel elementaarsete reeglite meeldetuletamine liigne.

häbi eestlased     joosep toots  25.06 kell 16:11
Meie kuulsad Põllumehed Oma Kuulsate mürkidega -ei austa teise inimese tööd ja vaeva ""Miks Umbrohu mürkidega tapate mesilased ? See on pigem looduse häving

     KUU  25.06 kell 15:57
häbi tunnen selle konkreetse kommentaari pärast ja kõikide teiste kommentaaride, artiklite, blogide, postituste pärast, mis on raisanud nii lugejate, kuulajate, kirjutajate, rääkijate töö ja isiklikku aega tundide, päevade ja kuude kaupa

     Martin  25.06 kell 15:55
Häbi on KuKu raadios peaaegu igapäevaselt alkoholiaktsiisist rääkimise sildi all alkoholismi propaganda pärast. Alkohol on samasugune meelemürk kui narkootikum.

Häbi?     tauri pael  25.06 kell 15:50
Jaanipäeval räige roolijoodikute arv ja Läti piiriäärse alkoholimüügi numbrid ei ole kindlasti omavahel otseses seoses, sest kui eestlane juua tahab, joob ta niietnaa, aga neid ei saa ka lahku vaadata. Nimelt eestlase jaoks on kaks kõva joomapüha aastas: Jaanipäev ja vana aasta ärasaatmine. Neil pühadel kohe peab purjakil olema, üldine traditsioon nõuab! Kui ees ootab tugevam jooming, siis ostetakse alkoholi ikka sealt, kust odavam. Antud juhul Lätist. Kas poliitikud ei saaks miskit alkoholi hindade suhtes ette võtta, neid pisutki tasakaalustada, et eestimaalastel pole tulus käia Lätimaal kärakat ostmas? Mul on häbi, et meie oma raha voolab riigist sellisel rumalal moel välja! Joomist ei saa ära keelata, palun võtke kuulda rahva soovi ja viige alkoholi hind suhtesse Läti hindadega! Meie riigil on ju endal seda raha vaja! Teine küsimus, mis võiks meid sundida lätlastest malli võtma, on nulltolerants roolis olles. Lätlastel on lubatud 0,5 promilli, soomlastel 0,2 promilli, jääknähud või saunaõlu peaks sinna raamidesse mahtuma? Kui küsida statistikat, kui paljud olid Jaanipäeval vahelejäänutest raskes joobes, võivad ka arvud muutuda.. Eestlane ei ole sakslane, kelle jaoks kord on number üks, me oleme segaverelised, kelle jaoks ka seadus võiks olla paindlikum..

joodikute pärast      andrus  25.06 kell 15:48
Joomiskultuur puudub,,Austust oma rahva vastu --teiste LIIKLEJATE vastu küll enam Eestis pole? , Sõidetakse sodiks juua täis.Peaga - PUHKEPÄEVADEL liigub Eestis 150 . Ja sõidavad ikka EDASI meie teedel ? Vot teie Kuku Raadios saated ???"Suur kampaania "Sõida kaine peaga ?
Ensv --KARISTUS ALGAS NII;; kohe 2, AASTAT JALAMEES;
SIIS juba 3--5 aastani ,kui oli avarii:


     martin  25.06 kell 15:22
Häbi on siis kui mõni välismaalane küsib, et miks paljudel eestlastel lagunenud hambad on

Veloidioodid ja lumehelbed      Karl Marxi jüngrid seebiks   25.06 kell 15:19
Piinlik on, et Eestis on olemas nii rumalaid täiskasvanuks mitte iial saavaid vastutsuvõimetuid alaarenenud eitmehi, kes nõuavad kogu majanduse ja ühiskonna peatamist oma sesoonse hobby arvelt kus kogu ühiskond peab ka võtma nende kõigi tegude ja otsuste eest kogu vastutuse sest nemad lihtsalt nõuavad seda. Üha vähem on soovi süva lumehelves Marxistliku Eestiga just nende alaarenenud lapsühisonna väga agressiivsete tendentside tõttu kokku puutuda.
See allkirjade korjandus on täpselt minin super näide sellest kuidas Saksa Rahvus-Sotsialisid said võimule. Sellisel täiesti kriitlise mõtlemise vaba elanikonna tootmine läbi hariduse ja kultuurigenotsiidi on sügavalt piinlik mis iga päev viib riigis kapitali, teenuseid, tooteid ja ajusid. Ei ole midagi purustavamat, kui on harimatus ja vaimselt vaeste inimeste lollus.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/bba06bbf-5a83-47cc-9709-3c61a4109f7d

     kuulaja  25.06 kell 15:15
piinlik on kuulata igapäev lõpmatutest alkoreisidest Lätti, baltiketi rahvast on saanud alkoketi rahvas. Samas sarvikujoojad sumisevad endiselt poe taga, Lätti sõidab ikka usinalt liisinguid maksev keskklass

     Veli  25.06 kell 14:42
Häbi on eelkõige oma riigi juhtide tehtud otsuste/otsustamatuse pärast. Häbi on seetõttu, et see meie koorekiht e. parimatest parimad, kes on saanud ministriks ei hooli tegelikult lihtinimestest oma tegudes, kui nad on tekitanud piirikaubandusega olukorra, kus nad tahtmatult ja iseenesest reklaamivad neile seda sama odavat alkoholi, mille vastu nad sõnades võitlevad, jättes samas ka riigi ilma kümnetest miljonitest eurodest riigituludest.

     mari  25.06 kell 14:18
Häbi ei tunne teiste inimeste pärast, see tegevus jäägu neile endile, kui ollakse suutelised häbenema või midagi tundma. Küll aga tunnen tülgastust selliste inimeste tõttu, kes oma suures jooma-ja tühise lõbu tõttu unustavad inimliku tunde aidata ja märgata endast nõrgemaid, eelkõige hätta sattunud loomi- Pühajärve juhtum, kus väike kitsetall jäeti surema. Masendav!