Vox Populi

Mille pärast ei peaks me muretsema?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

olen nõus      olen ka   04.07 kell 16:06
Tõsi mis viimane mees Kukus rääkis; Meie Ise oleme Äpud -aga muretseme Suure Venemaa pärast ja kardame kõige lähemaid naabreid nagu uue põlvkonna röövlit ,Kes tuleb Hävitama ja paneb Eestis kõik põlema ...
Või viivad kogu rahva Siberi tööle! Pigem Peaks sm .PUGEJA PAET ja sm, MIKSERI OMA MÖLA LÕPETAMA JA VENEGA KOOS KAUBANDUSEGA TEGELEMA

     Murevaba  04.07 kell 15:52
Miks peaks üldse muretsema? Muretsemine teeb haigeks, tekitab stressi ja me ei saa suures plaanis mitte midagi selles mängus, nimega MAA, mitte midagi muuta. Nii et elame muretsematta.

Muretsemiseks pole tõesti põhjust      Teadlane   04.07 kell 15:52
https://www.weforum.org/agenda/2018/06/how-would-alien-civilizations-deal-with-climate-change/

armas ilm     alo  04.07 kell 15:33
Kas me peaksime muretsema selle pärast, et meile tundub inimkonna käekäik korda minevat? Me peaksime tundma siirast róómu selle üle, et elu muutub üha paremaks ja eelkóige mugavamaks? Mugavuse kasvul ei tohi olla mingeid piire? Nii et ärme viriseme ja ärme muretseme, sest meie kallid valitud poliitikud teavad täpselt, mis Eesti rahval ja inimkonnal vaja on ja selle nad ka saavutavad? Meil pole vaja muretseda, vaid üha rohkem tarbida ja kuulata laule imeilusast maailmast? Nii et muretseda pole üldse vaja, vaja on vaid óigesti käituda? Kui me teame, kes on meie vaenlased ja kes on meie sóbrad, siis ka óigesti käitume. Ei mingeid probleeme.

Kapitalismi puudusi     Kuulaja  04.07 kell 15:14
Kapitalismis elades ei saagi muretsemiseta olla, sest iial ei tea, mis homne päev toob. Ei ole enam Sotsialismiaeg, kus kõik oli kuidagi stabiilsem ja kindel!

töövahendid korda!!!      Malakas   04.07 kell 14:35
Olge kena suur tohutu meediakontsern ostke endale korralik eetri hiir see krõnks, krõnks, krõnks iga päev eetris ei ole OK.