Vox Populi

Mida me ei tohiks kindlasti unustada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

ei midagi erilist     luule  17.07 kell 19:29
Me ei tohiks unustada, et selline pisiriik strateegiliselt olulises piirkonnas ei saa kunagi olla suveräänne ja selle eksistens oleneb suuresti suurte tegijate suvast. Kui suudame usinasti tuult nuusutada ongi meie šansid olemas. Kui matsu ei jaga võime vaid vastu tuult sülitada. Mõnikord ei pruugi meil lahendusi olla ja jutt sellest, et soomlased tegid 1939. aastal teisiti kui meie 1940. aastal pole mingi argument. Tšetšeenid pole halvemad sõdurid kui soomlased, kuid see ei seganud venelastel neid suures ulatuses küüditada. Neil olid vähemalt mäed, kuhu end peita, kuid Eesti võpsikud meid ei päästa. Nii et kui keegi selle maailma vägevatest suvatseb midagi rohkemat sõnamulinast, siis meil on šanse, muidu mitte.

     Reaalsus  17.07 kell 16:52
Eesti ei tohiks unustada, et elame Venemaa naabruses ja jääme siia igavesti. Kui tahame elada jõukalt ning turvaliselt, siis selleks on arukas ja sõbralik välispoliitika oma naabrite suhtes.

     Sander  17.07 kell 16:19
Unustada me ei tohiks seda, et vilets rahu on alati parem kui hea sõda, seega, pole mõtet ustava lääne sülepuudlina, iga krõbina peale kliugata. Naabriga, kuna puudub võimalus teda vahetada, tuleb püüda elada maksimaalselt rahus Me ei saa ju riiki kui pidupäeva laudlina, nelja nurkapidi, kokku siduda ja teise kohta viia.

     Uku  17.07 kell 15:50
Me ei tohiks kindlasti unustada alljärgnevat:
1. Me oleme väikeriik ja seega kergesti haavatav.
2. Meie lähimineviku õppetunnid olgu alati meeles.
3. Iibeprobleemi lahendamine on meie rahvusriigi püsimajäämise võti.
4. Kokkuhoides oleme tugevad ja võitmatud.
5. Hoiame Eestit, kui rahvusriiki.
A a m e n ...

     Kuulaja  17.07 kell 15:48
Me ei tohiks unustada, et meie kõrval on väga kuri suurriik, kes ei põrku tagasi millegi ees ja valetab kohutavalt. Allatulistatud reisilennuk lendas mööda rahvusvahelist koridori kümmekonna km kõrgusel, sest keegi ei tulnud selle peale, et Venemaalt tuuakse Buk, millega siis see lennuk alla tulistati. See on fakt ja ei kuulu enam vaidlusele, kuigi venemeelsed mehikesed püüavad ka Kuku raadios Vox Populis vastupidist väita. Vaadake palun, milliste uhkete lennufirmade lennukid praegu üle Afganistani lendavad, sest peavad seda turvaliseks.

Eesti lipu reklaam     Helgi  17.07 kell 15:48
Raadio Kuku reklaamib end MÕTLEVA inimese raadiojaamana,kuid alati,kui kuulen SEDA JUBEDAT KARJUVAT reklaami Eesti lipu teemal,siis kahtlen,et KUKU on oma hüüdlause unustanud.

     hr.Tee  17.07 kell 15:40
Kindlasti ei tohi unustada naise sünnipäeva ja pulma aastapäeva .