Vox Populi

Mille või kelle eest teate kaasmaalasi hoiatada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Karin  23.07 kell 16:59
Hoiatan Eesti rahvast aastaid riigiametites parasiteerinud korrumpeerunud ametnike eest eesotsas omavalitsuste ametnikud, kes jätkuvalt ametites-kuni surmani, röövivad Eesti riiki ja rahvast, omastavad-ärastavad kõik mis võimalik. Mõned on end isegi teovõimetuks teinud, et mitte vastutada oma kuritegude eest. Kui Eesti valitsus laseb sellel maffial jätkuda,siis hakkavad need petised tervete oma perekondadega hävinema nagu raiped. MIDA KÜLVAVAD SEDA LÕIKAVAD!

     Marek  23.07 kell 16:19
Hoiataksin mustlaste eest, kes resideeruvad busssijaamas ning üritavad teile ilusat tulevikku ennustada. Lõpuks on rahakott tühi, sõrmused sõrmest läinud ja tuhande eurone supipott pähe määritud. Räägin Tartust.

Junker     Anu Hint  23.07 kell 16:07
Hoiatan alkohoolikust Junkeri eest. Kuidas on võimalik, et Euroopa Liidu üks juhtfiguure külastab juba aastaid purjus peaga EU koosviibimisi ja keegi ei kukutada teda ametikohalt? Ning meie riik täidab purjus inimese antud direktiive- ning see kõik on justkui ok?

Meenub     vana lugu  23.07 kell 16:02
Odessa vaksalis olevat olnud suur plakat, mis hoiatas linnas tegutsevate taskuvaraste eest. Selle plakati olid sinna pannud taskuvargad ise. Iga rongilt tulnu, kes plakatit luges, katsus, kas rahakott alles ja siis polnud taskuvarastel vaja arvata, millisest taskust otsida.