Vox Populi

Kuidas hindate olukorda tööturul?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

invaliid ,ehk sant     59.mees   14.08 kell 16:18
Jah --Orjariigis töötav kodanik --Vajub 21:ooAK,ajal järsku voodi !
Mis Füüsilise töö tegija selline kurnatud kodanik kodus enam on?
No oma näide elust --vaevalt 59+ ja sellise surutud töörügamisega on tuksis tervis ja
on järgmine invaliid eestis ::
Ükski tööandja sellest59.a. haigest -ja endisest töömehest enam kuulda ei soovi! sinust saab ületöötanud sant)

     Eye  14.08 kell 16:13
Tundub, et hinnapakkumiste ainuke edu võti on alampalk. Nii kui inimene, kes oma töös on vilunud ja soovib palgavaesusest välja saada, kukub ärimudel kokku ja tootmine läheb uppi. Veel on inimesi, kes on nõus väikese palga eest rabelema ja oma tervist kurnama, kuid kaua see ei kehti, lihtsalt inimesed jäävad haigeks, saavad otsa ja peavad minema eestist välja. Meil oleks oma tööjõudu küll, ka soomest tuleks inimesed koju tagasi, aga mitte selliste palkade peale.

     Kuulaja  14.08 kell 16:12
Tõlgiks ära ka selle firmajuhtide hala, et ei leia töötajaid. Seda tuleks lugeda nii: ei leia enam töötajaid kes on allaheitlikult nõus orjatööd tegema madala hinna eest, sh puhkepäevadel ja öises vahetuses.

     Kuulaja  14.08 kell 16:08
Ikka on neid, kes sõimavad alamakstud ja lihtsama töö tegijaid. Aga kujutage ette olukorda, kus absoluutselt kõik maakera elanikud on it-insenerid, kes mõtlevad välja tobedaid arvutimänge. On selline utoopia normaalne ühiskond või, kõik on õnnelikud?! Aga kõik on ju hästimakstud ja väärikal (irw) mehisel (!) töökohal! Olen nõus selle härraga, kes ütles, et kõiki lihtsamaid töid on ka vaja, kasvõi selleks, et mõned inimesel vajavadki füüsilist tööd! Ei saa me kõik olla insenerid ekraani taga ja ei taha ka, ja see arvuti töö faas on ka ainult üks etapp inimkonnast, läheb seegi mööda.

edukatest     alo  14.08 kell 16:07
Eesti hoiab tänu Ukraina massidele oma töötasu endiselt madala ja inimesed emigreeruvad. Kui tööjõudu on vähe, siis normaalsed ettevõtjad arendavad ettevõtteid, mille tööjõuvajadus on väiksem, kuid meie ettevõtjad seda võimalust ei näe? Kas meie riigi poliitika tõepoolest soodustab selliseid ettevõtjaid, kes tegelevad madalapalgalisi töötajaid pidades madala tootluse kinnistamisega?

eesti kodaniku mured      riina  14.08 kell 15:09
Olukord Eestis --on juba 10neid aastaid tööturul olnud päris hull!Miks meie kuulsad arstid jooksevad SOOME:?
Pole head tööd ja tööturgu!,ON orjadeturg)et töölistele normaalset raha tööpäeva eest maksta ---Vot sellist palka --et tööline ära perega elaks--JA ei peaks tegema ISAD pikki tööpäevi ja iga päev ka ületunde?
Ületunde ,et üldse ära elada !