Vox Populi

Millised suurüritused aitavad Eestit kõige paremini tutvustada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

tasa ja targu mitte kirve meetodil      Jaan   15.08 kell 16:09
Eesti ei vaja mitte suurüritusi vaid väga kõrgel tasemel professionaalseid üritusi mis ei kesta mitte 1-3a vaid üritusi, mis kestavad 20a need on ainasad asjad millest on rahvale ja riigile kasu. Mõistagi võiks need üritused toimuda aladel milles näiteks Eestlased päriselt on head, et oma subkultuur areneks ehk kõik need alad millest AK spordisaadetes kunagi ei räägita. Läti on siin hea näide, kes on korraldanud õiged üritusi ilma hulluks minemata ja riiki ja rahvas sodiks nendega kurnamata. Teine hea näide on Austria väikeriikidest. Olukorras aga, kus kõik need üritused mis toimuvad on mingite poliitikute lapsepõlves välja elamata unistused, kus hakkama ei saadud a la EOK süva korruptiivne rahapesu alade festival eelmisest sajandist on ju selge, et need mingit kasu ega huvi iial ei hakka pälvima.
Fakt on, et eestlased on olnud off-road ja veemotospordist väga kõvad viimased 100a. Mõistagi poliitikute riigi üha kallimaks ajamine hävitab neid valdkonda meeletu kiirusega aga olukord, kus aastas toimub kõrgel tasemel võistlused aasta ringi ning Eestis käib aasta lõikes sadu või tuhandeid inimesi päriselt mitte EAS'i avaldustes vaid on asi mis ei ole niisama riigis mille vastu ei tunne huvi tegelikult mitte keegi maailmas sest meil pole midagi pakkuda peale probleemide.

Suures pildis aga selle laiamise asemel võiks kõige pealt alustada sellest, et Eestis oleks kuidagigi normaalne elada.

Velodroom veloidiootidele vahelduseks on kindlasti üks väga hea mõte mis oleks pidanud sündima juba ammu mis võimaldab ka üritusi teha selleks vastavas keskonnas mis on ka väga ilus kui Eesti mõni käpard arhitekt ka seda vammi ei keera.
Aga riigile omane ja vastav järjepidevus ja süsteemsus on see mis on riigile ja rahvale kasulik mitte nagu eel mainitud kõike hävitavad Weekendid ja Sweet Spotid.

Auto rallyks meil võimaluseid ei ole ja ei tule kunagi ei teede ega rahaliste vahendite poolel seega seest rääkida kui millestki väga ainu olulisest on kohatu. Aga see mida on seda võiks säilidada ilma riigi elanike riivates mida kõik rallid teevad sarnaselt velotuuridele. Kaks asja, mis kumbki ei too kunagi riigile kasu vaid alati kahju sest sunnitakse tervet riiki alluma ühe väikse grupi inimeste huvidele alluma ja see väljub selgelt proportsionaaluse printsiibist.

Klassikalise muusika festival ja salvestus stuudiod on asjad mis peaks Eestisse näiteks Pärnusse kerkima, kus on juba olemas rahvusvahelisel kõrgel tasemel festival, millest ei osata küll aga rullnokkade linnas lugupidada selgelt. See festival peab seal aga toimuma 50a siis see ka hakkab tööle mastaapides mida ei saa osta raha eest. Ei ole vaja tegeleda kümne miljoni asjaga vaid tuleks teha paari asja väga hästi nii, et sellest kõigil parem või vähemalt halvem ei oleks.

Weekend kui hüper korruptsioon      Miilitsate narkopeod ei ole OK   15.08 kell 15:40
Kindlasti mitte sügavalt korrumpeerunud Pärnu linnapea Kosenkraaniuse Weekend tüüpi narkopeod, kus riigi esindusranda kasutatakse nagu oma eraomandit prime seasonil ja rand suletakse 10-24 augustini kogu ranna peamine osa ning linnale jääb vaid müra ja prügi teadmata firmalt ja inimestelt, kes on maksnud kinni kõik poliitkriminaalid ning saanud selle eest preemiaks veel ka EAS'i kogu toetuste mahu küll aga pole firma sisuliselt pennigi maksnud makse Eestis ega toonud mingit kasu meeletute hävingute saatel Pärnule ja Eestile.

Kohalike omavalitustes lokkav meeletu kuritegevus "esindus üritustega" a la see Trialtoni õudus peab lõppema see ei saa nii jätkuda!!!

Kogu ühiskondlikruum ei saa muutuda iga päevaga ühe enam ühe võimul oleva klanni järgmiseks altkäemaksude ja teenimise objektiks.

Kõik need geniaalsed ideed kuidas inimestele oma surnud spordialasid või teemasid peale sundida mille vastu keegi huvi ei tunne ei saa kolida avalikuruumi maksumaksjatele vaid väga suuri kahjusid põhjustades. Kui riiki on juhtima roninud maakad kes ei oma mingit arusaama riigi kontseptsioonist, mida ja kus ning kuidas tehakse sest puudub ühiselu kultuur.

Vastavad spordialad peavad suutma raada endale ise oma keskonnad selleks, et ala harrastada. Ei ole nii, et maksavorstid võtavad tööpäeva lõpus riigipõhimaanteedele ritta ja hakkatakse kogu riigi transpordi terroriseerima ja sõimama suurimas koguses õnnestusi põhjustades politsei kiidulaulu saatel. See on sügav kultuuritus ja harimatus. Nii nagu ei ole OK taguda kõigil riigi esindusplatsidel vineerplaadiga 90 db vastu grantiiti täiest jõust ja öelda, et nii tore pop ja noortepärane. Ooot oot mis mõttes, et rajame miljonite eest keskväljakuid rulaplatsideks, kes kogu linna mööbli sodiks peksavad mille eest nad ise kunagi ei maksa sest pennigi maksustatavat väärtust looma polda võimelised ning on vaid nõudmised aga ei ühtegi kohustust.

Täna on aga küsimus kuna korruptsiooni pealinnas Pärnus viiakse lõpuks see linna anastanud pätikari ees otsas linnpeaga vanglasse?! Ning kuna Weekend festival hakkab maksma makse Eestis, esitama majandusaastaaruandeid. Kui Pärnus see nv tühistatakse riigis kehtiv maksevahend kõiki finants regulatsioonide seaduseid rikkudes ning politsei korraldajaid kohapeal ei arreteeri võib rahulikult öelda, et maffia on riigi lõplikult ülevõtnud ja riik keeldub oma kohustusi ja seaduseid jällegi tavapäraselt täitmast.

ainuke on     ka vanem mees  15.08 kell 15:34
LÕBUMAJAD TÖÖLE :::
Sest Meie väikene riigike --ootab ammu raha? Küll näete --et seksi teenus
toob töötajale ja riigile tohutu raha sisse
Kõik euroopa kodanikud pole nii vaesed ,,kui meie siin väikses eestis,


Ainult lõbumajad     vana Aadu  15.08 kell 14:36
Kui teistes Euroopa riikides --on teenus kohe olemas !
Siis Eestis poliitikud ja riigikogu varjab seda põranda all?Ja ei taha,ei suuda seadusega naisi tööle rakendada ;;Iga Itaalia jalka vänn
jätaks suure raha eesti;


     ....  15.08 kell 14:33
laiemale avalikkusele jääb üsna märkamatuks üleilmselt tohutult suure harrastajaskonnaga koeraharrastuse eri valdkonnad. Nii näiteks korraldatakse Eestis lähiaastatel kaks suurvõistlust - järgmisel aastal (hurtade) maastikujooksus ja 2020 agilitys. Agilityharrastus on populaarsem kui näiteks hobusport ja see, et Eesti korraldab sellel hasartsel alal lausa maailmameistrivõistlused, mis toovad Eestisse terve maailma tippharrastajad koos arvukate fännidega, pole sugugi tühiasi. Muide - Eesti koerasportlastel on endilgi väga tugevaid tegijaid ja maailmameistreidki! Üleilmselt on konkurents tohutu! https://www.facebook.com/eestiagility/?ref=page_internal