Vox Populi

Mis ohustab eestlaste tervist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

elektritsaabtasutablogspotcom     elektritsaabtasutablogspotcom  28.08 kell 21:45
Peale surutud linnastumine.


Peab nalja saama     Kent  17.08 kell 15:35
Noah, nagu äpukohtunik Lõõnik kirutab - kohtus peabki nalja saama.
http://www.kuulutaja.ee/valeri-loonik-kohtus-peab-vahel-nalja-saama/

Vaimselt muserdamine     kuulaja  17.08 kell 15:03
Ikka see, kui iga kuu oleme hinnatõusult number üks EL-s! Miks need hinnad peavad kõige enam just meil tõusma? Millist riiki siin üldse üles ehitatakse, kas EL kõige kallimat?

Süsteemimeistritest     ANDRE ERNESAKS  17.08 kell 15:01
Räägin huvitava loo, millest räägin avalikult esimest korda.
Kriminaalasjas nr 1-09-16187 peeti mind kinni 2009.a. kevadel ja võeti kuueks kuuks vahi alla, seega oleksin pidanud vangimajast välja pääsema oktoobris 2009. Asja menetlev kohtunik, erumiilitsamajor Valeri Lõõnik jättis mu vanglasse, tegemata kohtu alla andmise määrust. Mul pole küll magistridiplomit õigusteaduses, kuid küllalt maalähedane arusaamine siiski. Alates oktoobrist aprillini tegin katset vanglast välja pääseda, esitades taotlusi, selgitusi jne. Olin sunnitud neli korda vahetama advokaati, sest keegi neist ei julgenud vastu astuda prokuratuurile-kohtule.
Viies advokaat, kes äsja oli ise „organite“ poolt vatti saanud, soostus siiski intensiivsemalt mind kaitsma, kuna mu enda võimalused vanglas olid äärmiselt piiratud.
Kogu see aeg, oktoobrist-aprillini, survestati mu naist. Alguses käisid kaks korda nädalas kolm kuud järjest „operativnikud“, mu kaasat külastamas, õhutades minu vastu ütlusi andma. See neil ei õnnestunud. Abikaasale päädis asi sellega, et talle esitati süüdistus I – astme kuriteos, rahapesus.
Kuue kuu jooksul veeti mind vastu tahtmist kolm või lausa neli korda kohtumajja, et kirjutaksin alla soovimatule kokkuleppele – no ei kirjutanud!
Aprillis, kuna „operativnikute“ töö osutus ebatõhusaks, otsis mu kaasa üles austustväärt kohtunik Valeri Lõõnik isiklikult ning kutsus proua kohtumajja, kus töötles teda ca kaks tundi.
Mulle oli määratud täielik suhtlemiskeeld, kõigiga, kaasa arvatud oma lapse emadega. Siiski sain ebaseaduslikul moel prouaga suhelda, ning järgmine päev ladus proua mulle kogu situatsiooni telefontsi ette. Proua vestlus kohtunikuga on siis üldjoontes järgmine: Sa oled kena noor naine, pole oma mehest ligi aasta midagi kuulnud, pole näinud, kindlasti on sul omad vajadused jne. Teen ettepaneku, et lähed oma meest nüüd vanglasse vaatama ja teed talle selgeks, et kui ta kokkuleppele alla ei kirjuta, siis hakkame kohut pidama üldse kuskil kolme-nelja aasta pärast ning määran talle seitse aastat. Ja sina lähed kohtu alla, kohtu alla andmise määrus on juba valmis, loomulikult kogu vara konfiskeerime, aga mis teha jne jms samas vaimus edasi.
Kui eelneva vestluse sisu oli proua mulle ette vuristanud, siis järgmine päev oli kohtunik välja vahetatud Katre Poljakova vastu, ülejärgmiseks päevaks olin Ringkonnakohtu määrusega vanglast vabastatud, RKK tuvastas, et olin olnud ebaseaduslikult vahi all 174 päeva.
Millega siis kogu lugu lõppes? Karistada muidugi sain, kuid karistuseks oli kolm aastat tingimisi, sj pooled inkrimineeritud §§ võeti prokuratuuri poolt tagasi. Mu proua vabastati täielikult karistusest ja loomulikult polnud juttugi mingist konfiskeerimisest. Praegu, peale kõiki neid kannatusi on Teele loodetavasti õnnelikus abielus Siseministeeriumi korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna juhata V.K´ga.


     kodanik  17.08 kell 14:47
Kuku miks Te ei ole tänast teemat Vox Populis üles pandud.
Küsimus Gräzinile, millal võetakse kontrolli alla korrumpeerunud Eesti õigussüsteem-riigiõigusabi advokaadid, prokurörid, kohtunikud, politsei kes kõik on omavahel räiges kuritegelikus ringkaitses ja mätsivad kinni omade toimepandud kuritegusid.
Olen ise ohver selle Eesti kuritegeliku õigussüsteemi läbi ja kannatan politsei, prokuratuuri ja kohtute terrori all.
Millal võetakse kontrolli alla ja vastusele omavalitsuste korrumpeerunud ametnikud.

midagi on suhtumises     ammu haige   16.08 kell 17:08
Kuidagi targemaks õpetati arste Ensv !
No enamus Tartu arste olid siiski tasemel , MIS NÜÜD ON JUHTUNUD?
Nüüd ei suudeta 3.aastat võimsa arsti tehnikaga
otsida üles valude põhjustajat? --ühes kindlas kohas paremas küljes pidev näriv valu ,mis annab tunda iga päev , rahulik olukord
saabub öösel ::Ära liiguta --siis pole suurt valu tunda

     mattias  16.08 kell 16:17
See, et me koguaeg süüdlast otsime ja ei usalda meie spetsialiste mõjub kindlasti meie vaimsele tervisele rängalt. Usaldage inimesi.

Tervis on minu anda kätes     Leino  16.08 kell 16:07
Inimene ise ohustab oma tervuist.
80-90% haigustest on psühhosomaatikised e enda poolt tekitatud.
Nendest on võimalik hoiduda.
Kõige suurem tegur siin on VAIMNE HÜGIEEN. see on sama oluline kui hammastetervises on hambapesu.
kahjuks siiamaani ei ole meid selles õpetatud.
Aga alustada võiks juba koha näiteks METSAKÜMBLUSEGA


alkohol     joodik  16.08 kell 16:00
alkohol

     Johan  16.08 kell 15:51
Vähene liikumine ja halvad toitumisharjumused (õhtuti söömine, üle söömine ja vale toit)

     Marek  16.08 kell 14:37
Kohe kindlasti Alkoholism. Teadaolevalt on Eestlased Euroopas alkoholi tarbimises protsentuaalselt tipus. Vist ka maailma edetabelis küllalt kõrgel redelipulgal.

     hr.Tee  16.08 kell 13:23
Eks ikka läti alko !