Vox Populi

Kas jutud eestimaalaste kombelõtvusest on liialdatud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

ikka litsid      juhan  22.08 kell 17:55
Midagi pole LIIALDATUD!
ABIELU --POLE ENAM AMMU EESTIS MOES ?MIKS --ELATAKSE LÜHIKEST AEGA KOOS JA HILJEM LIHTSALT KOOS ?-
JA ENAMUS ABIELUSID LÕPEB KOHTUS -- JUST SELLISED LÕDVA KUMMIGA --LÕPETAVAD KOOSELU KA LAHUTUSEGA +JA KANNATAVAD IKKA LAPSED ,
MUIDUGI MEHE KÄEST --,SAAVAD ENNE LAHUTUST -PÄRIS KÕVASTI PEKSA JA SEEGI OLI ÜKS PEREVÄGIVALLA PÕHJUSEID ?


     Kuulaja  22.08 kell 16:54
Ei ole liialdatud! Eriti alustavad kõrval suhet mehed, algatajad ca 90%. Ei hoolita püsisuhtes, lastest, koos ostetud varast, rahast ega millestki! Ja algatajad on täiesti kained, need "juhtus" ei juhtu tegelikult purjus peaga ja lõbusas tujus kogemata, vaid täiesti teadlikult ja kainelt ja kaalutletult! Nendest püsisuhtes abikaasadest ja peredest on kahju, kui nad teaks, mis nende kallis mees teeb,kui kodust eemal.. jääb loota, et naine, kellele oma tähelepanu suunatakse, ei võta vedu ja tihti ei võtagi, siis mees otsib järgmise n-ö sõbranna.

     Tiiu  22.08 kell 16:13
Need asjad on kahe inimese vahelised probleemid. Mitte keegi kõrvalt ei saa öelda, kas on õige või vale nö kombelõdva inimesega edasi kooselus püsida või ei. Minu jaoks on reegel, et ma ise ei peta ja ei taha, et teine petab, aga see on minu probleem. Kui ma lepiks teise kõrvalehüpetega või teeks seda ise, siis peaks neid asju klaarima ikka oma lähedasega, mitte ühiskondlikus korras. Tean peresid, kes pika kooselu jooksul on palju kordi kõrvalehüppeid teinud. Mõnikord teeb neid vaid üks pool, tihtilugu mõlemad. Vanana on aga nende elu nende endi arvates olnud ikka pikk armastuslugu. Meie kõrvalt ei saa otsustada.

     Tagasisidet  22.08 kell 15:52
Tupeseen ei ole ju suguhaigus! Selle helistaja hariduse suhtes tekib tõesti küsimus.

Olen kiimas ja tahan täna seksi     kuulaja  22.08 kell 15:26
Loomulikult on! Paistame silma ju üksikemade, abielulahutuste poolest. Minge külastage www.iha.ee kuulutusi, siis näete milline kombelõtvus seal vohab. Enam ei otsita inimest, kellega tutvuda ja luua pere. Ikka domineerib üheöösuhtesoov, et saada hetkeline rahuldus kirele, et homme juba uue partneriga jätkata. Raha kerjamine on ka tavaliseks saanud. Kombelõtvus vohab eriti omasooiharate seas kui ka heterode moraalne allakäik on kasvav!

haiged inimesed     vanem mees  22.08 kell 15:18
Ja sellistel - poleks vaja abielu üldse sõlmida! Kui püksid jalas ei taha seista ja püksikumm on sellistel puudu?

40+ kodanikud     oh teid küll  22.08 kell 14:58
Aga need Keskea voodi rõõmud 40+
ja armukeste pidev vahetamine ,läheks kaitsevahendit küll rohkem vaja !
Enamus on lahutatud ja otsivsd ikka üheöö partnerit-- need olevat täna
kõige ohtlikumad inimesed ja sugu- haiguste levitajad ; Sest pole isegi haigusest teadlikud!


keegi on süüdi     riina  22.08 kell 14:53
Miks pole piisavalt enam eestis võimelisi mehi,see naine leiaks meest ja laste isa?
Siit kõik algab ""Lõdva püksikummi probleem jääb ,kui meest pole! Siis erutusest ka see kondoom ununeb ,sest mees on ikka palju tähtsam ja naine otsis seda õiget meest ISE:

     Martin  22.08 kell 14:19
Mind huvitab rohkem see, kas mitte ei pea seaduse järgi olema ostetud saated (nt. Tarandi kui "ihaldatud peigmehega" intervjuu tegemine) välja hõigatud kui KINNIMAKSTUD teated. Vastasel juhul on see kuulaja lollitamine.