Vox Populi

Kuidas ohjeldada vägivaldseid noortekampasid?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

tuleb anda tulirelvad ja saata Toompeale     ja tuld  29.08 kell 14:34
Noortevangla taastada!- noortele hirmutunne vaja tekitada...
Vangi panna , krd,, nolgid..
Puiatu erikool, Sindi noortekoloonia ning Viljandi noortevangla tuleks taastada...
ma füüsilise vägivallata neist jagu ei saa,kahjuks on avalik piitsutamine keelatud....
-Ei oleks mingeid kuritegusid ega peksmisi, vaid vastuvaidlematu sõnakuulekus parteile ja tema liidrile,,,kui tuleb võimule EKRE ))suunata EKRE noortekogusse...

MIS AASTA ON 39 ? või?
HAIGED OLETE...
KES NEED NOORED KASVATASID?
KES ON PROBLEEMNE 12a vana laps või 35-40 a lapsevanem ?

elektritsaabtasutablogspotcom     elektritsaabtasutablogspotcom  28.08 kell 22:03
Neile tuleb anda tulirelvad ja saata Toompeale.

     Uku  27.08 kell 19:54
Vägivaldsete noortekampade ohjeldamiseks ühest lahendust pole, kuna see vajab komplekset lähenemist. Alustama peaks kamba liidritele tõhusama selgitustöö tegemisega ja kambaliikmetele asendustegevuse võimaldamisega. Samal ajal tuleks üritada probleemsete noorte vildakaks kujunenud mõttemaailma paremuse suunas ümber korrigeerida, kuna iga inimese mõtteviis määrab tema käitumisstiili. Kuid see on juba psühholoogide ja psühhiaatrite rida. Politsei karmusest üksi ei piisa. Jõudu tööle...

     Tom  27.08 kell 16:53
See on EKRE riigivastase poliitika tagajärg. Politseid ja prokuratuuri naeruvääristatakse ning kohtunike päid lubatakse veerema panna.

     ekre valija  27.08 kell 16:30
Tuleb nad suunata EKRE noortekogusse, ainult Ekre suudab neist veel korralikud kodanikud kasvatada, vaadake näiteks kui ilusti Hitlerjugendi skaudid toimisid. Ei mingeid kuritegusid ega peksmisi, vaid vastuvaidlematu sõnakuulekus parteile ja tema liidrile.

     Eve  27.08 kell 16:02
Vägivallaga vägivalda ei paranda ja neil noortel on kodus niigi põrgu ning just seda nad endast välja elavadki (kodune perevägivald paistabki just nende noorte pealt välja). Nende noorte elus puudub hellus ja hool. Vaja on rohkem sotsialltöötajaid, psühholooge, KOHUSTUSLIKU pereteraapiat.

     Vallo  27.08 kell 16:01
lma füüsilise vägivallata neist jagu ei saa. Kui lastevanematel on keelatud õigel ajal vitsa anda ja selle asemel kõige rangma karistusena oma mürsikule esitada kirjalik noomitus, on tulemus käes. Asja parandaks kui bandiidiks muutunud lapsukeste kinni võtmisel politsei nüpeldaks neid lapsukesi oma nuiadega oimetuks. Kahjuks on avalik piitsutamine keelatud, mis ka võiks aidada. Vanglas lebotamisest pole kasu.

     Kavalants  27.08 kell 14:10
Kunagi olid Puiatu erikool, Sindi noortekoloonia ning Viljandi noortevangla. Sellised asutused tuleks taastada koos tollase alaealistele kehtinud karistusseadustikuga. Keegi ei soovinud sinna sattuda. Kool võis probleemse tegelase saata vabalt alaealiste asjade komisjoni, kes siis otsustas. Ja seda kardeti kui tuld. Selliseid süüdimatuid noortegänge lihtsalt ei tekkinud. Mida te, riigiisad veel ootate? Tehke ükskord ometi ära!

     Kalle  27.08 kell 14:01
Noortevangla tuleb taastada-praegu noortel hirmutunne kadunud.

     hr.Tee  27.08 kell 13:44
Vangi panna , mis see loeb et noored .Lollusteks küll ei ole noored , krd nolgid.