Vox Populi

Millised briisid või passaadid puhuvad Eesti poliitikas?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Onu Juhan  04.09 kell 15:56
Huvitav, et olenemata teemast suudab keegi alati tegeleda vaimse onanismiga ja rääkida oma õudusunenägudest, mille sisuks on see, et üha rohkem ja rohkem tekib neid, keda rahvas ei salli.

uuest jõust     arno  04.09 kell 15:53
Ekrega on kaks võimalust: juhul kui nad on mõistlikud ja võtavad omaks oravate poliitika, siis võib see eesti rahvas edasi elada ja juhul kui nad ka võimule saades ajavad ikka sama jura võib eesti rahvas ainult tasapisi maha kärvata, sest sellise poliitikaga on elulootust vaid mõneks valimisperioodiks kui sedagi. Ekrelaste häda on selles, et nad ei taipa, et ükski rahvas ei saa oma rahvuslikku eksistensi tagada end okastraadiga ümbritsedes ja rahvusvahelisest koostööst loobudes, kuid nimelt sellise poliitika poolt nende poolt hääletajad on ja see saab olla vaid rahvuse hukatus. Erakond, kes ei mõista inimkonna ühtsuse vajadust ongi pikemas perspektiivis kuritegelik, kuid lühemas perspektiivis ta tuleb ilmselt võimule, sest igasuguseid populiste on rahvad ikka kätel kandnud.

ikka eesti eest     vanem mees  04.09 kell 15:29
JUST vastupidi --uued enam ei mahu poliitikat tegema !
Vaid Ekre Võidab need 2019 valimised!
Uued --on samasugused muutuste toojad!
Ja peavad liituma Ekre meestega --neil on üks demokraatia--ja koos vaja aidata eesti kodanikud kõik elama;

Poliitika     kuulaja  04.09 kell 15:16
Ikka sellised, kus mõni Riigikogus olev erakond püüab veel ennast päästa, et ületada 5% valimiskünnist.Loodame, et uued tulijad pääsevad Riigikogusse.