Vox Populi

Kui haavatavad me oleme?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  06.09 kell 16:41
Me oleme täpselt nii haavatavad, kui suur on meie rahvastiku suurus. Mida vähem meid on, seda haavatavamad me oleme. Kui me lähitulevikus iibeprobleemi ei lahenda, siis hüüame kõik üheskoos - jumalaga, Eesti rahvusriik...

     Oh seda hüsteeriat  06.09 kell 15:53
Luuratud on kogu aeg, kõikides riikides ja selles ei ole midagi erakordset. Milleks selline hüsteeria üleskütmine? Võib kohe kihla vedada, et gru nuhke on kõikide postsovietlike riikide jõustruktuurides. Võtkem seda kui paratamatust.

Haavatus     kuulaja  06.09 kell 15:24
Väga! Kapitalismis on selline ühiskonnakord, kus kõike saab suure raha eest ära osta. Tänased tõekspidamised või kokkulepped ei pruugi homme enam toimida! Vaadake, milline rahapesu toimus Eestis asuvas pangaski.

Lugege Viktor Suvorovit!     enn  06.09 kell 14:38
Miskipärast jääb mulje, et paljud meie seast peavad Eestit maailma nabaks, kelle järel luuramine oleks nagu venelaste peaülesanne. Nõukogude sõjaväeluure ja Venemaa sõjaväeluure peamine huvi on ikkagi ühendriikide sõjavägi. Eesti võiks neile huvi pakkuda ehk juhul, kui neil õnnestuks siit saada mõni javelin või lendaks mõni NATO sõjalennuk üle Lämmijärve või ka mõni neilt lennukitelt pärit rakett tervena nende territooriumil maanduks. Kuhu see meil kadunud rakett maandus, seda me ju ka ei tea? Pangodist Venemaa piirini on igatahes vähem kui sada kilomeetrit ja lennukit muide vant ei juhtinud? Asjaolu, et venelaste luure võib kahjustada NATO-t ongi olulieks Eesti turvariskiks ja usk nagu tagaks ainult eestlaste lubamine relvajõududesse meie riigisaladuse säilimise on naiivsus. Kas mitte keegi eestlasest minister juhuslikult oma portfelli koos riigisaladusega ära ei kaotanud, kuna suvatses need saladused koju kaasa võtta?

     Tom  06.09 kell 14:15
Haavatavus sõltub meie endi igapäevasest käitumisest. Kui usume poliitikuid,kelle väljaütlemised sarnanevad Kremli jutupunktidega,siis on oht suur.